Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Tradycyjne polskie smaki - Kiełbasa krakowska z linii Natura marki Nove
Tradycyjne, polskie specjały swym niepowtarzalnym smakiem podbijają serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Do grona regionalnych przysmaków cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą, zaliczana jest między innymi wyśmienita kiełbasa krakowska, dostępna również w ofercie ZM Nove. Kiełbasa krakowska z linii Natura w pełni oddaje wyjątkowy smak i aromat najlepszych jakościowo wyrobów wędliniarskich i z pewnością sprosta najbardziej wymagającym gustom.
czytaj więcej
2016-06-23, 16:15
flypr
Ogrzewanie słoneczne, czyli sposób na tanią i ekologiczną energię
Słońce to ekologiczne, tanie i łatwo dostępne źródło energii. Odpowiednio wykorzystane promienie słoneczne są w stanie w prosty i efektywny sposób wspomóc domowe systemy grzewcze, a do tego zaopatrzyć mieszkańców w ciepłą wodę użytkową. Jakie jeszcze zalety posiada ogrzewanie solarne wyjaśnia ekspert firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o.
czytaj więcej
2016-06-23, 13:12
NEONET
Laptop ma być funkcjonalny
W przypadku laptopów nie ma złych i dobrych marek. Są tylko sprzęty źle lub dobrze dobrane do naszych preferencji. Kupując laptopa, nie kierujmy się ceną ani marką, ale funkcją, jaką powinien pełnić – radzą eksperci NEONET. Na co zwrócić uwagę?
czytaj więcej
Sieć Kolportera poszerzyła się o kolejne punkty
Drugi kwartał 2016 roku był bardzo owocny dla sieci Kolportera. W tym czasie firma uruchomiła aż trzydzieści siedem nowych punktów handlowych, w tym trzydzieści saloników prasowych i siedem salonów Top-Press. Pięć nowych punktów Top-Press zostało wyposażonych w strefę bistro Top Presso.
czytaj więcej
Rozwiązania dla firm w zakresie utylizacji odpadów
Wydajne i proste w użyciu rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów przydadzą się w każdej firmie. Ze względu na rodzaj działalności dostępne są różne rozwiązania. Poniżej zaprezentowano niektóre z nich.
czytaj więcej
Dokąd pojechać, żeby napić się piwa? Polska w czołówce!
Piwo cieszy się w Polsce dużą popularnością. Złocisty trunek ma wielu fanów na całym świecie, dlatego też zespół redakcyjny GoEuro postanowił sprawdzić, dokąd warto pojechać, aby skosztować piwa, nie rujnując przy tym swojego budżetu. Indeks Piwny GoEuro 2016 porównuje dane z 70 miast z całego świata.
Wzięliśmy pod lupę średnie ceny piwa w sklepach i barach, a także średnią roczną konsumpcję oraz wydatki na piwo w każdym z miast!
czytaj więcej
2016-06-23, 09:52
De Marco
DE MARCO – Morze ludzkich spraw
Wszyscy doskonale wiemy, że w morzu codziennych, zwykłych spraw naprawdę łatwo zatracić to, co najważniejsze w życiu.
czytaj więcej
Jesteśmy partnerem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
21 czerwca podpisaliśmy porozumienie o współpracy z wrocławskim Uniwersytetem Przyrodniczym. Wspólne działania dotyczyć będą przede wszystkim wydziałów zajmujących się technologią żywności.
czytaj więcej
2016-06-22, 15:15
Inpro SA
Letnie promocje w ofercie INPRO
INPRO S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, przygotował specjalne ceny wybranych mieszkań w trzech inwestycjach w Gdańsku: Harmonia Oliwska, Kwartał Uniwersytecki i Wróbla Staw Mieszkania. Łącznie w ofercie promocyjnej znajduje się ok. 50 lokali o powierzchni od 41,86 mkw. do 88,94 mkw., z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Mieszkania promocyjne na osiedlu Wróbla Staw są dwupoziomowe i gotowe do odbioru. Jeszcze w tym roku odbiorą również swoje mieszkania osoby, które zdecydują się na zakup nieruchomości w inwestycji Kwartał Uniwersytecki. Ceny promocyjne obowiązują do końca lipca br.
czytaj więcej
2016-06-22, 14:53
flypr
Mamut Glue firmy Den Braven - klej najwyższej jakości!
Super wytrzymały klej Mamut Glue, przeznaczony do mocowania mocno obciążonych elementów, już od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością i zadowoleniem użytkowników. Jego wyjątkowe właściwości docenione zostały po raz kolejny. Tym razem Mamut Glue firmy Den Braven nagrodzony został Godłem Najwyższa Jakość QI w kategorii QI Product – bo innowacyjny klej najwyższej jakości jest tylko jeden.
czytaj więcej
1...375376377378379380381...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top