Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-05-13, 11:22
JCommerce
Qlik Qonnections 2016 – relacja z konferencji Business Intelligence na Florydzie
44 godziny w samolocie, na lotniskach i w samochodzie, 6 amerykańskich ogromnych śniadań z pankejkami w roli głównej, tyle samo obiadów i kolacji. Temperatura 90 stopni w słońcu (oczywiście Farenheita) i jambalaya w tle, ponad 3 000 zaproszonych gości, w tym jeden sławny astronauta. Setki wykładów i sesji tematycznych w morderczym tempie od 7:00 do 21:00, tysiące tweetów i blogowych wrzutek, kilkanaście spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wszystko to można podsumować w trzech słowach: Qlik Qonnections 2016!
czytaj więcej
Szkolenie: Warsztat researchera w służbie strategii komunikacji
Agencja Projekt PR cyklicznie organizuje szkolenie dla klientów i przedstawicieli branży szeroko rozumianej komunikacji. W tym roku jego tematem będzie „Warsztat researchera w służbie strategii komunikacji.” Zajęcia poprowadzi Natalia Hatalska.
czytaj więcej
2016-05-13, 08:54
NEONET
NEONET debiutuje na Podhalu i będzie zatrudniać
Miejscowi powiadają: Nie ma takiej rzeczy, której nie da się kupić w Nowym Targu. Teraz to powiedzenie będzie w pełni uzasadnione. 19 maja jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT otwiera swój pierwszy sklep na Podhalu.
czytaj więcej
2016-05-12, 21:43
Cantaramusic.pl
Debiutanckie wydawnictwo Aviaries w sprzedaży
Wrocławska grupa Aviaries poruszająca się w stylistykach new wave/shoegaze/post punk wydała mini album zatytułowany "Aviaries". Wydawcą jest niezależny label Requiem Records.
czytaj więcej
Bądź odpowiedzialny i zbadaj znamiona. Możesz zrobić to za darmo!
Rak skóry to najczęściej występujący nowotwór na świecie. Co ważne, jest wyleczalny, pod warunkiem odpowiednio wczesnej diagnostyki. Stąd tak ważne jest regularne badanie znamion. W poniedziałek 16 maja będzie można zrobić to za darmo m.in. w Renew Clinic w Białymstoku. Placówka bierze udział w dorocznej, europejskiej akcji profilaktyki raka skóry - Euromelanoma 2016.
czytaj więcej
Rozmowy biznesowe w obcym kręgu kulturowym
Prowadzenie biznesu za granicą jest znacznie trudniejsze niż całkowita koncentracja na rynku krajowym, szczególnie, jeśli chcemy działać w innym od naszego kręgu kulturowym. Negocjacje handlowe z przedstawicielami odległej kultury wymagają starannego przygotowania.
czytaj więcej
2016-05-12, 13:29
GENTmag
GENTmag wkracza w sferę dźwięku
W Polsce portale modowe coraz częściej chcą zająć się handlem i podłączają do swoich portali sklepy internetowe. My postanowiliśmy pójść w odmienną stronę, skupić się bardziej na dziennikarstwie i rozwinąć się w kierunku jeszcze dość mało popularnej gałęzi mediów jaką są podcasty.
czytaj więcej
Runmageddon szuka najsprawniejszego człowieka w Polsce! Nowy sezon Runmageddon Games
Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody specjalnie dla fanów rywalizacji powraca z zawodami w formule Runmageddon Games. To formuła zawodów sprawnościowych rozgrywanych w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód, na którym znajduje się 10 wymagających przeszkód. Tory zostały zaprojektowane tak, aby mogli na nich rywalizować atleci z każdej dyscypliny: lekkoatleci, fighterzy, gimnastycy, strongmani czy też crossfiterzy. Zawody będą spięte w Ligę Runmageddon Games, która na koniec 2016 roku wyłoni najsprawniejszego Polaka. Pierwsze zawody w tej formule odbędą się już w tą sobotę w Ełku.
czytaj więcej
2016-05-12, 12:41
flypr
Płyta tarasowa Maxima Rigato Libet nagrodzona w konkursie Inspiracje 2016
26 kwietnia w wyjątkowym wnętrzu warszawskiego domu handlowego Wolf Bracka odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród w konkursie Inspiracje 2016. Wśród laureatów znalazła się firma Libet, która zdobyła nagrodę główną w kategorii Outdoor za płytę tarasową Maxima Rigato – nowość 2016.
czytaj więcej
Dane osobowe we wnioskach pożyczkowych
Od 11 marca 2016 r., czyli od dnia wejścia w życie nowelizacji ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowy uległ zmianie proces wymiany informacji na temat klienta. Już od ponad miesiąca banki, instytucje pożyczkowe oraz inne podmioty finansowe udostępniają sobie wzajemnie więcej informacji o pożyczkobiorcach niż było to do tej pory.
czytaj więcej
1...377378379380381382383...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top