Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Bajeczny smak serów marki Lactima
Wiele mam ma problem z małymi niejadkami. Wybrzydzanie przy stole, brak apetytu czy po prostu zły humor dziecka sprawia, że nawet najpyszniejsze danie zostanie na talerzu. Doskonałym rozwiązaniem jest wprowadzenie do potraw odrobiny fantazji. Właśnie dlatego w ofercie marki Lactima znajdziemy sery w z ulubionymi przez dzieci bohaterami bajki “Kubuś Puchatek”.
czytaj więcej
KLM wprowadza unikatowy samolot w holenderskich barwach
Linia KLM zaprezentowała swój pierwszy i jedyny samolot prawie w całości pomalowany na pomarańczowo. Ten soczyście pomarańczowy Boeing 777-300 nawiązuje do holenderskich korzeni KLM i dumnie podkreśla narodowy kolor Holandii. Jednocześnie jest to świetny przykład, jak marka może realizować życzenia swoich fanów z Facebooka.
czytaj więcej
2016-06-15, 12:13
flypr
Kolekcja FACTORY marki Nowodvorski Lighting – blask nowoczesności
Oświetlenie poza swoją oczywistą funkcją stanowi także wyjątkową dekorację, która tworzy klimat oraz uzupełnia aranżację wnętrza. W nowoczesnym mieszkaniu urządzonym w stylu industrialnym idealnie sprawdzi się lampa FACTORY z oferty marki Nowodvorski Lighting.
czytaj więcej
Kluczowe dla złotego dane zza oceanu już w tę środę!
W środę 15 czerwca poznamy decyzję Amerykańskiego Systemu Rezerwy Federalnej (FED) dotyczącą kosztu pieniądza w Stanach Zjednoczonych. Inwestorzy od kilku tygodni starają się przewidzieć wynik głosowania, od którego w dużej mierze zależą ceny walut, surowców oraz akcji.
czytaj więcej
2016-06-15, 10:53
Biuro Prasowe Smart MBC
O czym powinna pamiętać stewardessa podczas pierwszego dnia w pracy?
Dla każdego pierwsze dni w pracy są stresujące. Obawiamy się tego, jak zostaniemy przyjęci przez współpracowników, jak poradzimy sobie z obowiązkami i ile czasu zajmie nam zaadaptowanie się w nowym miejscu. Z nie mniejszym poddenerwowaniem spotykają się też stewardessy/stewardzi przed pierwszym lotem.
czytaj więcej
Ekobieganie w Małopolsce – UTM Ultra Trail Małopolska
W najbliższy weekend, 17- 19 czerwca 2016 roku, zapraszamy na nową imprezę biegową - Regatta Ultra Trail Małopolska, w skrócie UTM. Skojarzenie z najsłynniejszym biegiem alpejskim wokół Mont Blanc – UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc) jest nieprzypadkowe. Biegacze będą mieli do czynienia z podobnym dystansem (170 km) i przewyższeniami (+/- 9 000).
czytaj więcej
Osiągnij nawet 50% dłuższy czas pracy laptopa - pionierska technologia budowy baterii
Baterie do laptopa to bardzo specyficzne akcesorium - tak jak i każdy inny rodzaj akumulatora, posiadają swoją określoną żywotność i prędzej czy później jesteśmy zmuszeni do wymiany. Oryginalne baterie jednak to bardzo kosztowny zakup i zazwyczaj wiąże się z wydatkiem od 200 do nawet 500 zł. Jak łatwo się domyślić, w takiej sytuacji bardzo często decydujemy się na zamienniki, a te czasami można nabyć nawet trzy razy taniej.
czytaj więcej
Dżem Schwartau Extra – dla miłośników jagodowych przysmaków
Aby posmakować słodyczy dojrzałych jagód nie trzeba planować długiej wyprawy do lasu.
czytaj więcej
2016-06-14, 12:38
SaldeoSMART
SaldeoSMART udostępnia ponad 30 integracji z programami księgowymi
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP. Jest ich ponad 30, co więcej, dostępność API oraz Webservice pozwala na dostosowanie do indywidualnych programów używanych w firmie. Przygotowana przez SaldeoSMART infografika pokazuje różnorodność wykorzystania programów księgowych w biurach rachunkowych oraz najważniejsze informacje związane z integracjami.
czytaj więcej
2016-06-14, 12:07
NEONET
Świnoujście: Szukamy osób z żyłką handlowca!
Szkolenia, możliwość awansu i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych to tylko niektóre z korzyści, jakie daje praca u jednego z liderów branży AGD, RTV, IT. Ogólnopolska sieć sklepów z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego tym razem poszukuje pracowników w województwie zachodniopomorskim. Salon NEONET w Świnoujściu powiększa zespół i szuka osób chętnych do pracy w roli doradców klienta.
czytaj więcej
1...381382383384385386387...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top