Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-06-09, 17:18
Metrohouse
Raport Polski Rynek Nieruchomości Czerwiec 2016
Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, w maju rynek nieruchomości wtórnych był bardzo stabilny pod względem cen. Najważniejszym tematem są jednak ogłoszone w ostatnim czasie założenia programu „Mieszkanie Plus”, który w przyszłości może odegrać znaczącą rolę w kształtowaniu się sytuacji na rynku mieszkaniowym. W sektorze kredytów hipotecznych pojawiło się w ostatnim czasie dużo zmian. Miedzy innymi dużo zamieszania wywołały zmiany prawne, które utrudniły uzyskanie finansowania dla budowy domów na działkach rolnych.
czytaj więcej
Oprogramowanie bez licencji. Jak rozwiązać węzeł gordyjski?
W Polsce niemal połowa oprogramowania jest używana bez licencji. Co zrobić, aby obniżyć ten niechlubny wskaźnik? Według ostatnich badań BSA aż 48 proc. oprogramowania w Polsce jest wykorzystywana bez licencji, dla porównania średnia dla UE wynosi 29 proc. Umiarkowanym optymizmem napawa spadający odsetek organizacji używających nielegalnych aplikacji. W 2007, 2011 i 2013 roku ten wskaźnik wyniósł odpowiednio: 57 proc., 53 proc. i 51 proc.
czytaj więcej
Shimano STEPS w rowerach MTB
Komponenty SHIMANO STEPS MTB dostarczają maksimum przyjemności, niezależnie od poziomu wysiłku. Oznacza to, że możesz zwiększyć swój zasięg aby odkrywać i zdobywać nowe tereny.
czytaj więcej
Chcesz zdać sesję? Yerba mate jest lepsza od kawy i energetyków
Kolejna noc spędzona na przygotowaniach do sesji egzaminacyjnej. Zmęczone oczy same się zamykają, kawa już nie działa, a wypicie jeszcze jednego energetyka grozi zawałem serca. Czy jest coś, co może uratować Cię w takiej sytuacji? Twoja nadzieja nosi nazwę yerba mate. Ten południowoamerykański napój nie tylko zapewnia solidne pobudzenie do nauki, ale również dodaje witamin i kosztuje niewiele.
czytaj więcej
Ponad 100 młodych Polaków wyjechało do Niemiec uczyć się zawodu
16 czerwca w niemieckiej miejscowości Pasewalk, kolejnych 25 młodych osób z Polski podpisze umowy z tamtejszymi pracodawcami by od września rozpocząć naukę zawodu – tzw. Ausbildung. Oznacza to, że w ramach programu edukacyjnego „Główka pracuje – Cleveres Köpfchen”, którego są uczestnikami, z możliwości kształcenia w Niemczech łącznie skorzystało już ponad 100 osób.
czytaj więcej
2016-06-08, 16:42
KaRoKa
5 must have’ów na lato 2016! Bądź modna, czuj się świeżo
Lato to idealna pora roku, by pokazać trochę ciała, zaszaleć z kolorami, wzorami i niebanalnymi dodatkami. Ma być szałowo, ale powinno być też komfortowo, abyś niezależnie od pogody czuła się i pięknie, i świeżo.
czytaj więcej
Regatta, Ultra Sky Marathon 6xBabia Góra, największe wyzwanie biegowe w Polsce
Strome podbiegi, przeprawa przez strumień, skały, ubezpieczenia łańcuchami i klamrami oraz odcinki poza szlakami – tak wygląda legendarny bieg Regatta – Ultra Sky Marathon 6xBabia Góra na dystansie ponad 100 km, którego... nikt nigdy nie ukończył jeszcze w limicie czasu, a niewielu śmiałków w ogóle się z nim zmierzyło! Na szczęście organizatorzy przygotowali również krótsze wyzwania, co wcale nie znaczy, że mniej wymagające...
czytaj więcej
2016-06-07, 17:20
Firmus Group
Kolejny etap apartamentów Dune Resort w Mielnie już w sprzedaży
Firmus Group, norweski deweloper inwestujący na Środkowym Pomorzu, rozpoczął przedsprzedaż etapu C w ramach inwestycji Dune Resort w Mielnie. To już ostatni etap kompleksu luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz z widokiem na Bałtyk i bezpośrednim dostępem do plaży. W ramach inwestycji powstaje również kompleks krytych i zewnętrznych basenów, centrum SPA, sala fitness i restauracje. O potrzeby właścicieli i gości dba obsługa concierge, która jest dostępna przez całą dobę.
czytaj więcej
2016-06-07, 12:14
Cantaramusic.pl
Na Tak w "Rio Grande"
Finaliści 11 edycji Must Be The Music zaprezentowali teledysk do kompozycji "Rio Grande".
czytaj więcej
Jak radzić sobie z trudnymi klientami?
Jedno jest pewne – trudny klient to ten, którego nie lubi nikt, kto w jakikolwiek sposób zajmuje się obsługą klienta. Czy istnieje jednak jakaś jedna, uniwersalna definicja trudnego klienta? I czy dla dwóch różnych sprzedawców ten sam klient zawsze będzie równie trudny?
czytaj więcej
1...382383384385386387388...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top