Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Employer branding – czyli jak pozyskać lojalnego pracownika
Efektywne dotarcie do kandydatów poszukujących pracy wymaga stosowania odpowiednich narzędzi, mających na celu budowanie wizerunku pracodawcy jako atrakcyjnego i godnego zaufania. Na rynku pracownika to firma musi dokładać starań, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Autopromocja przedsiębiorstw może obejmować działania wewnętrzne (m.in. systemy motywacyjne) lub zewnętrzne, np. targi pracy.
czytaj więcej
2016-09-28, 13:45
PR Kwadrat
Poznaj cztery innowacje Honora 8
Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.
czytaj więcej
Szkolenie – dobra inwestycja
Ludzie inwestują pieniądze, by w przyszłości zyskać profity. Podobnie jest z wiedzą – lata nauki mają w końcu zaprocentować i zapewnić nam dobrą pracę i spokojne życie. Szkolenie jest również taką inwestycją, tyle że jego efekty powinny przyjść znacznie wcześniej.
czytaj więcej
2016-09-28, 12:13
D+H Polska
Dom Optymalny w budowie
Idea budownictwa zrównoważonego jest mocno spopularyzowana na zachodzie Europy. W Polsce wciąż stanowi rzadkość, zwłaszcza w obiektach mieszkalnych, jednak powstają pierwsze projekty, które mają szansę przybliżyć nas do zachodnioeuropejskich standardów w tym temacie.

 
czytaj więcej
Run Profiler - inteligentna wkładka do buta wprowadza nas w erę biegania 2.0 !
Inteligenta wkładka do butów rozwiązująca wiele problemów współczesnych biegaczy - poznaj jej właściwości.
czytaj więcej
2016-09-28, 08:49
NEONET
NEONET ponownie wybiera Częstochowę
Mimo że w Częstochowie spółka NEONET posiada już jeden sklep, przy ulicy Okulickiego, teraz postanowiła skierować swą ofertę do klientów z innej części miasta. 29 września otwiera drugi salon w DL Center Point przy ulicy Jagiellońskiej. Z tej okazji na klientów czekają liczne atrakcje i niespodzianki.
czytaj więcej
Buty – skórzane, satynowe, czy z eko-skóry?
Znowu kupiłaś buty, które po prostu wpadły Ci w oko? Tak robi prawdopodobnie większość kobiet. Niestety, wiele osób nie przywiązuje dużej wagi do materiału, z jakich wykonane zostały ich wymarzone buciki – a to błąd! Skóra naturalna ma inne właściwości niż skóra sztuczna lub satyna.
czytaj więcej
Gdzie szukać inspiracji przed remontem?
Wiele osób planujących remont mieszkania ma problem z pomysłami na aranżację. Ciekawych inspiracji warto poszukać w branżowej prasie i katalogach oraz na portalach internetowych dotyczących tematyki urządzenia wnętrz. Prawdziwą kopalnią pomysłów są blogi wnętrzarskie. Warto również „podpatrywać” pomysły w domach rodziny lub znajomych oraz dokładnie przejrzeć oferty sklepów oferujących wyposażenie wnętrz.
czytaj więcej
2016-09-27, 15:46
Metrohouse
Dlaczego bank odmawia kredytu hipotecznego?
Chcesz kupić mieszkanie, składasz wniosek kredytowy i spotykasz się z odmową? Prawie zawsze wina leży po stronie przyszłego kredytobiorcy.
czytaj więcej
Ryzykowni podwykonawcy nie muszą być standardem
Współczesny biznes wymaga elastycznego podejścia, dlatego terminy „outsourcing” czy „podwykonawca” weszły na stałe do słowników wielu branż. Niestety, wypadki przy pracy bardzo często dotyczą właśnie podwykonawców, ale wymierne straty mogą ponieść także zlecający prace. Jednak korzystanie z usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne nie musi oznaczać braku nadzoru nad spełnianiem standardów w zakresie BHP.
czytaj więcej
1...383384385386387388389...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top