Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2 proste sposoby na zabezpieczenie domowej sieci Wi-Fi
Kiedy na biurku pojawia się nowy router, większości osób wydaje się, że konfiguracja sieci jest już zakończona. Niestety, nawet po wizycie montera konieczne jest samodzielne wprowadzenie zmian zwiększających jej bezpieczeństwo.
czytaj więcej
2016-05-04, 11:04
flypr
Armacell Poland na FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016
W dniach 2-3 marca 2016 roku w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbyły się międzynarodowe targi FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016. Wśród wystawców tej największej w Polsce imprezy dedykowanej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej nie zabrakło firmy Armacell Poland.
czytaj więcej
2016-05-04, 10:16
Grupa MEDIUM
Praktyka czyni mistrza, czyli jak postępować z agresywnym i roszczeniowym lokatorem
Praca zarządcy / administratora nieruchomości wiąże się w dużej mierze z wchodzeniem w interpersonalny kontakt z lokatorami, serwisantami. Sztuką jest w takiej sytuacji jak najszybsze i bezkonfliktowe załatwienie trudnej lub pilnej sprawy.
czytaj więcej
2016-05-04, 09:43
Biuro Prasowe Smart MBC
Kaizen – kilka kroków do doskonałej pracy
Wprowadzanie zmian, zarówno w życiu prywatnym, jak i miejscu pracy, nie jest proste.
czytaj więcej
2016-05-04, 09:24
Biuro Prasowe Smart MBC
Palacze w miejscu pracy
Od momentu wprowadzenia szeregu zakazów, osoby uzależnione od nikotyny spotykają się z coraz większymi trudnościami dotyczącymi wyjścia na przysłowiowego dymka.
czytaj więcej
Kolumna24 poszerza ofertę w zakresie polecania usług finansowych
Publikowanie wartościowych informacji oraz narzędzi w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24 jest priorytetem w jego funkcjonowaniu. Dzięki możliwością internetu oraz nowym trendom na rynku finansowym w naszym serwisie pojawił się ranking ofert finansowych a w szczególności pożyczek pozabankowych.
czytaj więcej
Czy ktoś może wziąć pożyczkę chwilówkę na zagubiony dowód osobisty?
Skala wyłudzeń kredytów stale rośnie i osiąga wartości 50% rok do roku. W dobie szybkich pożyczek oraz nowych technologii proste staje się podrabianie dokumentów lub wyłudzanie danych od przypadkowych osób. Jakie zagrożenia mogą czekać tych, którzy odpowiednio się nie zabezpieczą? Co zrobić by ktoś nie wziął kredytu na nasz koszt?
czytaj więcej
Jak uchronić się przed Zika i malarią – odpowiedź zna Craghoppers
Wejście na niezdobyte himalajskie szczyty, wyprawa do źródeł Amazonki, spływ najgłębszym kanionem świata w Peru, albo spacer w labiryncie uliczek azjatyckich miast. Podróżnicy i eksploratorzy docierają wszędzie, znosząc różnorodne warunki pogodowe i przebywając w ekstremalnie odmiennych strefach klimatycznych. Stara się im dotrzymać kroku odzież Craghoppers dostosowana do każdego wyzwania, jakie stawiają przed nią najbardziej wymagający poszukiwacze przygód.
czytaj więcej
Czym jest upadłość konsumencka
Osoby fizyczne, które nie prowadzą swojej firmy mogą raz na 10 lat wnioskować o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Należy jednak mieć na uwadze, iż sąd nie zawsze musi się przychylić do naszego wniosku. Co ważne, ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez sąd nie jest równoznaczne z umorzeniem wszystkich naszych długów, a jedynie rozłożeniem zobowiązań w taki sposób, aby wysokość rat była dostosowana do naszych możliwości finansowych.
czytaj więcej
Dokąd na majówkę? Te miejsca warto odwiedzić
Majówka nie musi oznaczać leżakowania na słońcu i pilnowania grilla. Szukasz adrenaliny? Sprawdź, gdzie warto wybrać się w długi weekend.
czytaj więcej
1...384385386387388389390...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top