Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-04-29, 13:46
flypr
Silikonowanie w ekstra kolorach – Silikon Sanitarny Extra firmy Den Braven
Uszczelnienia w łazience na styku urządzeń sanitarnych oraz ścian i podłogi są niezbędne, żeby zapewnić odpowiednią ochronę przed przeciekaniem wody i rozwojem szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Czy jednak zabezpieczenie przed wilgocią oznaczać musi charakterystyczne paski białego silikonu wokół brodzika czy umywalki? Otóż nie! Z pomocą przychodzi Silikon Sanitarny Extra w nowych, modnych odcieniach, który stworzy bezpieczne uszczelnienie dopasowane do kolorystyki pomieszczenia.
czytaj więcej
Rapso dla smaku grillowanych dań
Wraz z nadejściem ciepłych dni rozpoczyna się sezon grillowy i miesiące radosnego biesiadowania w gronie najbliższych. Aby przyrządzane podczas spotkań posiłki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe, zadbajmy o najwyższą jakość składników. Ważny jest zarówno rodzaj grillowanego mięsa czy warzyw, jak i dodatków. Olej rzepakowy marki Rapso to gwarancja zdrowego smażenia, a także wyśmienita podstawa wszelkich marynat oraz sałatkowych sosów.
czytaj więcej
2016-04-29, 12:58
Cantaramusic.pl
"Twarze złe" Vüjkaväsyla
Warszawska grupa Vüjekväsyl przedstawia swój drugi album zatytułowany "Twarze złe".
czytaj więcej
2016-04-29, 12:21
Metrohouse
Ceny działek letniskowych
Jak zwykle długi majowy weekend staje się sygnałem do zainteresowania się rynkiem działek letniskowych. Nie inaczej jest i w tym roku.
czytaj więcej
2016-04-29, 12:17
Maria Orciuch
„Młodszym poruszy wyobraźnię, u starszych obudzi wspomnienia”. Wywiad z Marią Orciuch, autorką książki Gdy dojrzeją śliwki
Książka Gdy dojrzeją śliwki, debiut literacki Marii Orciuch, ukazała się nakładem wydawnictwa LSW na początku kwietnia 2016 r. Jak powstawała, ile z zwartych w niej historii jest prawdziwych oraz czy czytelnicy mogą liczyć na więcej, opowiada autorka.
czytaj więcej
2016-04-29, 11:54
Meble gabinetowe
Jak stworzyć motywujące i twórcze miejsce pracy
Spędzanie wielu godzin w tym samym otoczeniu może powodować znużenie i

demotywować pracowników. Firmy mogą temu zaradzić, zachęcając pracowników do

personalizacji ich miejsca pracy oraz dodając kolorowe akcenty do wystroju biura. Poniżej

zaprezentowano kilka sposobów, dzięki którym firmy mogą zapewnić zastrzyk energii swoim

pracownikom.
czytaj więcej
2016-04-29, 10:56
flypr
Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast
Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy.
czytaj więcej
Jak walczyć z wykwitami powstającymi na betonowej kostce brukowej?
Biały nalot, który czasami pojawia się na nowo ułożonej nawierzchni z betonowej kostki brukowej, jest dla niektórych inwestorów przykrym zaskoczeniem. Specjaliści z ABW Superbruk, renomowanego producenta materiałów nawierzchniowych, uspokajają: jest to zjawisko całkowicie normalne i nie ma wpływu na jakość i trwałość kostki brukowej.
czytaj więcej
2016-04-29, 08:40
Business News
Warszawa rozbudowuje sieć stacji dla samochodów elektrycznych
Warszawa ma największy odsetek elektrycznych samochodów w kraju pomimo ograniczonej infrastruktury i przywilejów dla właścicieli tych pojazdów. Jak wynika z wyliczeń Inchcape Motor Polska, w stolicy w 2015 zarejestrowano 277 takich samochodów, czterokrotnie więcej niż rok wcześniej (62). W tym samym czasie w stolicy powstało zaledwie 36 stacji ładowania tych pojazdów
czytaj więcej
2016-04-28, 21:46
Kolumna24.pl
Kolumna24 uruchamia nowy dział tematyczny poświęcony caravaningowi
Powstanie nowego działu w całości poświęconego caravaningowi podyktowane jest wzrostem segmentu turystyki online a także tym, że caravaning na dobre zadomowił się w Polsce i z roku na rok przybywa osób zainteresowanych zwiedzaniem w takim stylu. Treści publikowane w nowym dziale mają być także uzupełnieniem już istniejącego działu ogłoszeń regionalnych w kategorii Przyczepy kempingowe.
czytaj więcej
1...385386387388389390391...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top