Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kolejna odsłona kampanii marki Ricola w telewizji
Już w październiku rusza kolejna kampania TV szwajcarskich cukierków ziołowych Ricola!
czytaj więcej
2016-09-21, 13:44
Salenawesela.pl
Salenawesela.pl poleca 5 ciekawych sal na wesela
Salenawesela.pl to serwis, który skupia sale weselne z całej Polski. W tym artykule prezentujemy 5 ciekawych propozycji na udane wesele.
czytaj więcej
2016-09-21, 12:22
flypr
Guardian Glass ogłasza zwycięzców w konkursie Guardian Student Design Challenge 2016
Bertrange, Luksemburg, 20 września, 2016 r. – Laureaci nagród w konkursie Student Design Challenge 2016 organizowanym przez firmę Guardian zostali ogłoszeni dziś na konferencji prasowej podczas targów glasstec w Düsseldorfie w Niemczech. Zadaniem konkursowym było stworzenie i opracowanie przez studentów pomysłów na zastosowanie szkła antyrefleksyjnego Guardian Clarity™ w następujących przestrzeniach: mieszkalnej, roboczej, kulturalnej i wypoczynkowej.
czytaj więcej
2016-09-21, 12:20
North Coast SA
Pełna gama serów BIO od Nuova Castelli
Sery to w większości przypadków nieodzowny element codziennej diety. Mówi się, że na świecie istnieje tyle samo gatunków serów ile metod ich wytwarzania, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Smak i jakość serów zależy nie tylko od techniki produkcji, ale również od mleka, na które z kolei wpływa ukształtowanie terenu, klimatu i roślinności będącej pokarmem dla zwierząt. Coraz więcej osób wybiera sery BIO pochodzące z ekologicznych gospodarstw. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wychodzi Nuova Castelli, jeden z największych producentów i dystrybutorów serów włoskich oferujący pełną gamę serów BIO.
czytaj więcej
Sery BIO od Nuova Castelli w ofercie North Coast
Coraz więcej osób wybiera sery BIO pochodzące z ekologicznych gospodarstw. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wychodzi North Coast należący do Grupy Nuova Castelli, jednego z największych producentów i dystrybutorów serów włoskich oferujący pełną gamę serów BIO posiadających certyfikat DOP. Oryginalne włoskie kremowe sery w Polsce dostępne są na półkach sklepów sieci Piotr i Paweł oraz w wybranych sklepach E.Leclerc.
czytaj więcej
2016-09-21, 11:36
Cantaramusic.pl
Archangelica zapowiada nowy album
Formacja Archangelica wyda 30 września (wyd: Lynx Music) drugą płytę studyjną zatytułowaną "Tomorrow Starts Today". Można już obejrzeć krótką zapowiedź albumu.
czytaj więcej
2016-09-21, 11:19
flypr
Kolejny sukces Libet w obszarze BHP
Wrzesień br. to dla firmy Libet miesiąc bardzo ważnych osiągnięć z zakresu BHP. W zakładzie w Libiążu odnotowano 5000 dni bezwypadkowej pracy. To już kolejny sukces spółki w tym obszarze. Jednak jego skala pokazuje, jak ważne w przemyśle jest stosowanie odpowiednich mechanizmów, służących ochronie pracowników.
czytaj więcej
4 mity dotyczące baterii w smartfonie
Telefony komórkowe towarzyszą nam od kilkunastu lat, coraz dłużej pracując bez ładowania. To efekt nowych technologii stosowanych przy produkcji baterii. Niklowo-kadmowe akumulatorki zostały zastąpione litowo-jonowymi, ale z wieloma mitami dotyczących ich pracy wciąż można się spotkać. Które z nich są najpopularniejsze?
czytaj więcej
Owocowy kubek – z kampanią „Prosto z serca”!
W poniedziałek, 19 września, ruszyła kampania promująca kisiele z linii Owocowy kubek marki Delecta. Komunikacja w telewizji i działania w punktach sprzedaży potrwają do 30 października br.
czytaj więcej
2016-09-20, 14:59
NEONET
NEONET doposażył i zmodernizował sklep w Tarnobrzegu
Salon NEONET w Tarnobrzegu znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego 8. Mimo sporych zalet, jak duży parking, atrakcyjna lokalizacja i sąsiedztwo innych sklepów – salon wymagał modernizacji i rozszerzenia asortymentu. 22 września, po gruntownym remoncie, sklep znów ruszy pełną parą.
czytaj więcej
1...386387388389390391392...759

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top