Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-05-31, 10:39
De Marco
DE MARCO - Zrozumieć miłość
Chyba każdy z nas wie czym jest pęd za miłością. Piosenka "Zrozumieć miłość" dobrze oddaje uczucia i niepewność związaną z tym poszukiwaniem. Według  De Marco miłość i dążenie do niej jest jak gonitwa.
czytaj więcej
Decyma 8 - dom parterowy z użytkowym poddaszem
W odpowiedzi na liczne zgłoszenia naszych klientów, powstała nowa wersja projektu Decyma. Najnowszy projekt z rodziny to Decyma 8. Jest to dom parterowy z użytkowym poddaszem o optymalnej powierzchni 183 m2. Jest to idealny projekt dla miłośników domów parterowych, którzy myślą o użytkowaniu poddasza w czasie przyszłym.
czytaj więcej
2016-05-30, 15:13
Veturo.pl
Art Naif Festiwal 2016
10 czerwca 2016 r. w katowickiej Galerii Szyb Wilson zostanie uroczyście otwarty, już po raz dziewiąty, Art Naif Festiwal. Tradycyjnie główną częścią festiwalu będzie wystawa sztuki naiwnej, na której zostaną zaprezentowane prace artystów z całego świata.
czytaj więcej
Reklama Parówek Na Dzień Dobry + konkurs
www.odtegotrzebazaczac.pl - wejdźcie i wygrywajcie nagrody. A wcześniej obejrzyjcie reklamę parówek Na Dzień Dobry z DJ Wiką!
czytaj więcej
2016-05-30, 11:21
Cantaramusic.pl
Lesław i Administratorr przedstawiają "Królową Stegien"
Nowy singel promujący album "Piosenki o Warszawie cz.2" duetu Lesław i Administratorr. W utworze "Królowa Stegien" wystąpił gościnnie Pablopavo.
czytaj więcej
2016-05-30, 11:08
flypr
Mamut Glue w nowej szacie – super silny klej firmy Den Braven
Innowacyjny klej firmy Den Braven o niezwykle mocnym wiązaniu umożliwiającym mocowanie nawet bardzo ciężkich elementów już od kilku sezonów zdobywa zaufanie majsterkowiczów i budowlańców. Od niedawana ten super silny klej dostępny jest w nowym opakowaniu. Mimo zmiany wizerunkowej, jego wyjątkowe właściwości pozostają niezmienne, bo Mamut Glue jest tylko jeden!
czytaj więcej
2016-05-30, 11:06
Syngeos
Beacony sposobem na millenialsów na zakupach
Obecni 20- i 30-latkowie chętnie sięgają po nowe technologie, również podczas zakupów. Aplikacje mobilne kontaktujące się z beaconami to sposób na dotarcie do millenialsów, którzy łączą proces zakupowy online z offline. Potwierdzają to dane z niedawnej Nocy Zakupów, która odbyła się w jednym z polskich centrów handlowych.
czytaj więcej
Jedyna taka fabryka w Europie już działa
Choć trudno w to uwierzyć, ale to jedyne tego typu miejsce nie tylko w Polsce ale i całej Europie. Mowa o „Fabryce misia”, czyli najbardziej innowacyjnym centrum rekreacyjnym dla najmłodszych. W sobotę, 28 maja odbyło się jego oficjalne otwarcie.
czytaj więcej
W sobotę 4. Bieg Konopielki
W sobotę 28 maja już po raz czwarty amatorzy biegania zameldują się na starcie Biegu Konopielki w Juchnowcu Kościelnym. Choć jak podkreślają sami organizatorzy, w zawodach chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę a nie o wynik sportowy, ale chętnych do sprawdzenia się w jednym z kilku dystansów i kategorii nie brakuje. W tym roku, po raz pierwszy partnerem Biegu jest podlaski producent kotłów C.O. - TIS Group.
czytaj więcej
Superbohater w rozwiązaniach fintech, czyli Rkantor.com w raporcie „Kantory online”!
Nowa usługa wymiany walut bez posiadania środków w Portfelu, przelewy do 247 miejsc na świecie oraz seria porad jak obniżyć koszty płatności w przedsiębiorstwach – to tylko niektóre z tematów, które poruszyliśmy w opublikowanym przez Interaktywnie.com raporcie.
czytaj więcej
1...388389390391392393394...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top