Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-05-27, 14:09
flypr
Dynamiczne wzornictwo i neutralna kolorystyka – seria osprzętu elektrycznego AS
Umiejętne połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa z estetyką wykonania oraz eleganckim wzornictwem to niezawodny przepis na najwyższej klasy osprzęt elektryczny. Zasadę tę doskonale zna firma Ospel, czego potwierdzeniem jest seria produktów o nazwie AS. Znana i lubiana kolekcja poszerzona została właśnie o dwa nowe, metaliczne kolory, które dołączyły do klasycznej bieli oraz ecru.
czytaj więcej
Batonik Daim – w sam raz na raz
Słodka czekolada i chrupiący karmel łączą się w idealną przekąskę. Kruchy batonik Daim to doskonały przysmak dla tych, którzy od słodyczy oczekują nietuzinkowego smaku i rozpływającej się w ustach przyjemności.
czytaj więcej
2016-05-27, 12:55
flypr
Bezpieczeństwo i dobra widoczność – Super Color Fluorescent firmy Den Braven
Ile to razy zastanawialiście się jak oznaczyć wystający stopień, o który potykacie się za każdym razem czy mało widoczny słupek tuż przy bramie wjazdowej. Miejsc wymagających mocnego zaakcentowania w domu i na posesji nie brakuje. Tylko jak to zrobić, aby oznakowanie było trwałe i nie szpeciło aranżacji wnętrza czy ogrodu? Z pomocą przychodzi spray Super Color Fluorescent firmy Den Braven w 3 kolorach z efektem odblasku.
czytaj więcej
Lato pełne smaku – kanapkowe inspiracje od marki Nove
Kanapki to szybki i pyszny sposób na sycące i smaczne przekąski. Szczególnie latem mogą one towarzyszyć nam każdego dnia – w pracy, w domu, w podróży, na pikniku czy podczas grillowania z przyjaciółmi. Odpowiednio dobrane dodatki potrafią sprawić, że z pozoru zwyczajna kanapka zachwyci niejedno podniebienie. Wędliny Kanapkowe z linii „W naszym domu” marki Nove, wyróżniające się wspaniałym smakiem, są tego doskonałym przykładem.
czytaj więcej
Lasagne o smaku włoskiego słońca
Włoski makaron wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem. Istotny wpływ ma na to pszenica uprawiana wyłącznie w ciepłym i słonecznym włoskim klimacie, z której powstaje Lasagne marki Arrighi. W połączeniu z mięsem, warzywami i sosem pomidorowym tworzy pyszną kompozycje smaków.
czytaj więcej
2016-05-27, 08:00
ABW Superbruk
ABW Superbruk dostarcza materiały na podlaskie ekspresówki
Firma ABW Superbruk z Hryniewicz dostarcza wyroby betonowe do budowy ostatniego już odcinak drogi ekspresowej S8, od granicy województwa podlaskiego do obwodnicy Zambrowa. Kontrakt na dostawę materiałów wart jest blisko 900 tysięcy złotych.
czytaj więcej
Wypadki w wakacje – mniej, ale wciąż za dużo. Kary dla kierowców
Za szybko, bezmyślnie, nieostrożnie, na wariata, pod wpływem – to najczęstsze przyczyny wypadków. Z roku na rok jest ich na szczęście coraz mniej, ale statystyki są nadal zatrważające. Do największej liczby wypadków dochodzi w okresie wakacyjnym.
czytaj więcej
Dmuchaj na zimne i wiedz, co robić, gdy zdarzy się wypadek
Nie zakładamy, że wydarzy się coś złego – to naturalne, że wypieramy negatywne myśli. Możemy także być z natury bardzo ostrożni na każdym kroku. Jednak nawet wtedy jesteśmy narażeni na wypadek, bo mogą go spowodować inni ludzie.
czytaj więcej
Naturalne przeciwutleniacze w żywności
Przeciwutleniacze, zwane również antyoksydantami są związkami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Mogą one występować zarówno pod postacią witamin jak i składników mineralnych. Mogą być również elementem związków aktywnych, produkowanych przez rośliny. Przeciwutleniacze podzielić można na dwie grupy: naturalne i syntetyczne. Po jakiego rodzaju antyoksydanty powinniśmy sięgać, a których unikać?
czytaj więcej
2016-05-25, 12:54
Business News
Inchcape Motor wśród 50 największych dealerów w Polsce
Inchcape Motor Polska, po 12 latach obecności na polskim rynku, wszedł do grona 50 największych dealerów samochodowych w Polsce*. To zasługa 27 proc. wzrostu biznesu i największej części sprzedaży (25%) marek BMW i MINI w 2015 roku. I choć działania te zrealizowane zostały w 2 salonach firmy (Warszawa, Wrocław), Inchcape jest jedynym dealerem w rankingu, który koncentruje się wyłącznie na segmencie premium.
czytaj więcej
1...389390391392393394395...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top