Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Krystaliczna – nowa marka wody mineralnej w sieci Kolportera
Firma Kolporter wprowadziła na rynek własną markę wody mineralnej. „Krystaliczna”, bo taką nazwę nosi woda, dostępna jest w sieci ponad tysiąca Saloników Prasowych i salonów Top-Press.
czytaj więcej
Fasola czerwona marki Halina – królowa wśród roślin strączkowych
Rośliny strączkowe słyną ze swych nieocenionych właściwości odżywczych. Ich regularne spożywanie nie tylko zapewnia dostarczenie organizmowi szczególnie istotnych wartości, ale również obniża ryzyko wystąpienia wielu chorób. Fasola czerwona marki Halina oprócz wyjątkowych właściwości zdrowotnych dodatkowo wspaniale wygląda na talerzu, dzięki czemu każdy posiłek z jej udziałem ucieszy zarówno oczy jak i podniebienie.
czytaj więcej
2016-05-17, 12:26
Witamy
Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych i jej konsekwencje dla branży medycznej
Od kilku lat trwają publiczne dyskusje na temat regulacji prawa zamówień publicznych. Niestety w toczącej się debacie na marginesie pozostaje problematyka związana z zamówieniami publicznymi w obszarze usług zdrowotnych. Tymczasem ze względu na wagę społeczną problemów ochrony zdrowia Polaków, sprawy te powinny być traktowane priorytetowo.
czytaj więcej
Zdrowie zaklęte w cykorii – właściwości napojów Cykoriada
Cykoria to jedna z wyjątkowych roślin, której właściwości zbawiennie wpływają na cały organizm. Bogata w witaminy oraz minerały jest idealnym uzupełnieniem codziennej diety. Liście cykorii możemy dodawać do kanapek lub sałatek, natomiast korzeń znajdziemy w pysznych, naturalnych napojach Cykoriada. Ich delikatny smak oraz walory odżywcze sprawiają, że to doskonała alternatywa dla kawy.
czytaj więcej
Bezpieczny pobyt w uzdrowisku, czyli warsztaty dla najmłodszych kuracjuszy Uzdrowisk Kłodzkich
Szpital Uzdrowiskowy dla Dzieci „Jagusia” w Uzdrowisku Kudowa wchodzącym w skład Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU organizuje specjalne warsztaty dla najmłodszych kuracjuszy z zakresu bezpieczeństwa i higieny. Chodzi nie tylko o bezpieczny pobyt w uzdrowisku, ale także budowanie dobrych nawyków na co dzień. Projekt zostanie przeprowadzony przez Supon Wrocław.
czytaj więcej
Wysyłanie informacji prasowych w Internecie
Redaktor, który odpowiada za jej dystrybucję informacji prasowej ma cel, by dotrzeć do jak największej liczby osób i wzbudzić zainteresowanie opisywanym tematem czy produktem. W tym artykule podpowiadamy początkującym dziennikarzom gdzie i jak wysyłać informacje prasowe w Internecie, aby zwiększyć szansę na jej publikację.
czytaj więcej
2016-05-17, 08:00
NEONET
Padwa Północy z nowym salonem NEONET
Dogodna lokalizacja, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów – to największe zalety nowego salonu NEONET w Zamościu. Sklep znajdzie swoją siedzibę w Centrum Handlowym HopStop przy ulicy Hrubieszowskiej 9. Już w najbliższą sobotę, 21 maja, Wielkie Otwarcie – z tej okazji na klientów czekają liczne promocje i niespodzianki.
czytaj więcej
Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2016: Co to jest coaching? Poznaj 5 zasad profesjonalnego coachingu.
W dniach 16-22.05.16 w wielu miastach Polski odbywać się będę wydarzenia w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2016. Organizatorem corocznego wydarzenia jest International Coach Federation (ICF), czyli największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Celem międzynarodowej akcji jest poinformowanie opinii publicznej o wartościach wynikających z pracy z profesjonalnym coachem m.in. w obszarze biznesu, ale także rozwoju osobistego i zawodowego. Poniższy artykuł przybliża, co to jest coaching i jakie powszechnie funkcjonują mity na temat coachingu oraz wskazuje 5 zasad, po których można poznać profesjonalny coaching.
czytaj więcej
2016-05-16, 22:00
G DATA
G DATA zapobiega zmasowanym falom ataków przeprowadzanych za pomocą trojanów bankowych
Z danych Związku Banków Polskich wynika, że na koniec 2015 roku banki miały 30,3 mln klientów z podpisaną umową o korzystanie z bankowości internetowej, a aktywnych użytkowników 14,5 mln.
Pod koniec 2015 roku G DATA Security Labs zarejestrowało masowe ataki realizowane za pomocą trojana Dridex, które zostały zażegnane dzięki zastosowaniu unikalnej technologii G DATA BankGuard. Przestępcy wykorzystując Dridex, próbowali wciągnąć potencjalne ofiary w pułapkę, wysyłając im fikcyjne faktury lub informacje o zwrotach podatku. Zdecydowana większość ataków - aż 80 procent, była wymierzona w mieszkańców krajów anglojęzycznych. Pełny raport zagrożeń dla drugiej połowy 2015 roku dostępny na stronie www.gdata.pl.
czytaj więcej
2016-05-16, 17:53
Veturo.pl
A czy ty chodzisz prawidłowo? - Regatta wspiera właściwą technikę Nordic Walking
W lasach, parkach, na ulicy – osoby wędrujące z kijami w ręce spotkamy wszędzie. Nordic walking uprawiają młode dziewczyny, które chcą schudnąć, starsi, którym lekarz zalecił ruch na świeżym powietrzu oraz sportowcy startujący w zawodach na poziomie mistrzowskim. W działaniach edukacyjnych na rzecz szerzenia kultury nordic walking Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wspiera marka Regatta.
czytaj więcej
1...397398399400401402403...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top