Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-04-11, 09:22
ofinansach TV
Nowelizacja prawa spadkowego, korzyści i obowiązki
Spadek nie zawsze oznacza coś dobrego. Oprócz możliwości zasilenia naszego konta dodatkową gotówką czy zwiększenia stanu rzeczy materialnych, możemy stać się też właścicielem długów zmarłego. Na szczęście, dzięki nowelizacji prawa spadkowego zarówno przyjęcie spadku, jak i jego odrzucenie jest znacznie łatwiejsze niż dotychczas.
czytaj więcej
Branża contact center pracuje nad poprawą wizerunku
Przedstawiciele contact center (portal ccnews.pl wraz z analitykami i ekspertami tej branży) organizują konkurs AMBASADOR CALL CENTER. Jest to pierwszy polski konkurs wspierający budowanie wizerunku branży contact center w mediach.
czytaj więcej
Wicelider za mocny dla Hutnika
Nie było niespodzianki w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej (grupa południe) pomiędzy Hutnikiem Warszawa a Mszczonowianką Mszczonów. Piłkarze „Dumy Bielany” przegrali u siebie z wiceliderem rozgrywek 0:3 (0:1).
czytaj więcej
Miał być Classic a wyszedł Hardcore! Wyjątkowo ekstremalny Runmageddon szalał na hałdach w Zabrzu
W weekend w Zabrzu odbył się pierwszy wiosenny Runmageddon, w którym wystartowało ponad 2 tysiące fanów biegów ekstremalnych z całej Polski. W dzień zostały rozegrane zawody w formule Classic, w ramach których mieli do pokonania dystans 12 kilometrów i 50 przeszkód, a w nocy Rekrut na 6-kilometrowej trasie z 30 przeszkodami. Były to jedne z najcięższych edycji w historii Runmageddonu, a zawodnicy chociaż docierali do mety potwornie zmęczeni i umorusani byli bardzo dumni ze stawienia czoła wyzwaniu. O skali jego trudności świadczy fakt, że ostatni uczestnicy spędzili na trasie ponad 6 godzin, a 130 osób nie ukończyło biegu! - Taki już urok biegów przeszkodowych, że często pogoda podnosi poprzeczkę i zmienia poziom trudności trasy. Miał być Classic, a wyszedł Hardcore! Dlatego tym bardziej gratuluję wszystkim, którzy pokazali siłę i charakter w niezwykle wymagających warunkach! – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.
czytaj więcej
2016-04-11, 08:49
NEONET
Komunia Święta – smartfon najbardziej pożądanym prezentem
Smartfony – to tegoroczne hity prezentowe z okazji Komunii Świętej. Bardzo popularne są też laptopy oraz gry i konsole, zwłaszcza sprzedawane w zestawach. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się natomiast tablety, aparaty i odtwarzacze MP3.
czytaj więcej
2016-04-11, 08:43
flypr
Nie tylko liczba komór ma znaczenie, czyli co decyduje o energooszczędności okien
Liczba komór w profilach okiennych to element, który przez wiele osób uznawany jest za najważniejszą składową ciepłych okien. Często uważa się, że ich duża ilość wystarczy, by mówić o dobrej termoizolacyjności stolarki. Dlaczego jednak okno z większą liczbą komór nie zawsze jest cieplejsze, wyjaśnia Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast.
czytaj więcej
Finanse w Internecie po raz trzeci
W czwartek, 21 kwietnia, Wrocław – za sprawą konferencji "Finanse w internecie", stanie się miejscem dyskusji o tym, jak promować produkty finansowe w sieci, aby zyskać wizerunkowo i sprzedażowo.
czytaj więcej
Pożyczka z Aasa najlepszą pożyczką ratalną roku
Czwartek, 11 lutego 2016 roku, okazał się szczęśliwy dla Aasa Polska. Podczas Gali Loan Magazine Awards 2015 odebraliśmy statuetkę dla najlepszej pożyczki ratalnej ubiegłego roku. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wyboru dokonała sama branża pozabankowa.
czytaj więcej
Bieg bez medalu zebrał 10 tys. zł dla chorych dziewczynek
Dzięki zorganizowaniu Biegu bez medalu udało zebrać się sporą część pieniędzy, które potrzebne są do zakupu specjalistycznych wózków inwalidzkich dla dwóch trzyletnich dziewczynek. Są one niezbędne do codziennego funkcjonowania nieuleczalnie chorych bliźniaczek.
czytaj więcej
2016-04-10, 13:13
flypr
Multiłącznik PRESTO marki Ospel – przejmij kontrolę nad domowymi instalacjami
Inteligentne, spersonalizowane systemy zarządzania domem cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Firma Ospel, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i wpisując się w ten modny trend, stworzyła system inteligentnego budynku oparty o wyjątkowy i niezwykle funkcjonalny multiłącznik PRESTO. Urządzenie to pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i innymi instalacjami w obrębie budynku mieszkalnego.
czytaj więcej
1...401402403404405406407...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top