Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-08-18, 16:20
OLADI.PL
Ranking miast, w których Polki wydają najwięcej
Ile statystyczna Polka wydaje na ubrania?

Chociaż zakupy nie zwalczą całego zła tego świata, to może jednak dajmy im szansę, bo a nuż? Nie ma co kryć, kobiety uwielbiają zakupy. Każdy powód jest dobry, by uzupełnić stan garderoby własnej lub męża, a tym bardziej dziecka. Bo promocja, bo okazja, bo tak. Jednak ile w rzeczywistości przeciętna Polka przeznacza pieniędzy z domowego budżetu na odzież i obuwie? Czy to, gdzie aktualnie mieszka, jakie ma wykształcenie, ma wpływ na jej decyzje zakupowe? Oladi.pl postanowiło dokładnie przyjrzeć się wydatkom Polek i po wielomiesięcznych analizach udało się opracować dane na temat wydatków przeciętniej Polki
czytaj więcej
2016-08-18, 14:10
flypr
Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona
Firma Dobroplast,stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do sukcesu.
czytaj więcej
2016-08-18, 13:23
Kolporter
Superman, Batman i Wonder Woman w salonikach Kolportera
Już 24 sierpnia 2016 roku na rynku wydawniczym pojawi się długo oczekiwana „Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics”. Seria będzie dostępna w salonikach i salonach prasowych Kolportera.
czytaj więcej
MATE YOGA – OCZYSZCZAJĄCA YERBA MATE Z DODATKIEM BŁOGIEGO SPOKOJU
Wyobraź sobie delikatnie cierpki smak ostrokrzewu paragwajskiego, przez który przebija się eksplozja egzotycznych owoców. Wycisz się, oczyść z negatywnych emocji i wraz z niezwykłym naparem przenieś się do słonecznej Brazylii, skąd pochodzi Mate Yoga - nowa propozycja marki Czas na Herbatę. Pijąc ten wyjątkowy napar każdy z nas doświadczy dozy odprężenia oraz pozytywnej energii.
czytaj więcej
Powrót do szkoły z orzechami włoskimi marki Kresto
Koniec wakacji oznacza dla uczniów powrót do szkoły, a co za tym idzie, naukę oraz wytężoną pracę mózgu. By wspomóc jego pracę, pamięć i koncentrację, a także zapewnić dziecku energię na cały dzień zadbajmy o pożywne drugie śniadanie. Zamiast niezdrowych przekąsek zachęćmy ucznia do przegryzania w trakcie przerw orzechów włoskich. Marka Kresto wyjaśnia jakie właściwości mają orzechy i dlaczego nie powinno zabraknąć ich w diecie dziecka.
czytaj więcej
2016-08-18, 09:43
flypr
Szczelność w każdych warunkach, czyli jaki silikon wybrać do łazienki?
Wysoka temperatura i podwyższona wilgotność sprawiają, że czasem w łazienkach, zwłaszcza tych słabo wentylowanych, mogą pojawić się nieestetyczne, ciemne naloty. Szkodliwe dla zdrowia, a także trwałości wyposażenia wnętrz, pleśnie i grzyby najczęściej dotyczą miejsc wokół urządzeń sanitarnych. Zabezpieczenie newralgicznych obszarów silikonową masą uszczelniającą pozwoli zminimalizować ryzyko rozwoju mikroorganizmów. Tomasz Mazurkiewicz, Specjalista Produktu firmy Den Braven, wyjaśnia jaki silikon wybrać, by uszczelnienie w łazienkach było trwałe i skuteczne.
czytaj więcej
2016-08-17, 13:40
flypr
AFT Sp. z o.o. z potrójnym wyróżnieniem Instytutu Europejskiego Biznesu
Firma AFT Sp. z o.o. po raz kolejny potwierdziła swoją wartość rynkową. Spółka została właśnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business) w jubileuszowej, X edycji Konkursu Gepard Biznesu 2015, w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.
czytaj więcej
Wymiana danych pomiędzy biurem rachunkowym a klientami
Zawsze chcemy aby działania powtarzalne zajmowały nam jak najmniej czasu. Tak samo jest w sytuacji gdy biuro rachunkowe współpracuje ze swoimi klientami.
czytaj więcej
2016-08-17, 13:04
flypr
Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze
Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.
czytaj więcej
Klasyka śniadania – naturalnie z Anatolem!
Smaczne i pełnowartościowe śniadanie to podstawa udanego dnia. Celebrowane codziennie jest znakomitą okazją do wprowadzenia odpowiednich nawyków żywieniowych i spędzenia czasu w gronie najbliższych. Wśród propozycji na pierwszy posiłek nie powinno zabraknąć kawy zbożowej, która rozgrzewa i jest idealnym napojem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
czytaj więcej
1...401402403404405406407...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top