Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Gdzie wystawiać faktury z dowolnego miejsca na Ziemi?
Chcesz wystawić fakturę a jesteś poza firmą? Potrzebujesz sprawdzić stan rozliczeń i historię transakcji z kontrahentami? Takie możliwości daje serwis do fakturowania online.
czytaj więcej
2016-05-12, 09:51
flypr
Pracownica w ciąży – prawo do badań lekarskich w czasie pracy
Każdej kobiecie, z chwilą potwierdzenia stanu ciąży, zlecany jest szereg specjalistycznych badań, umożliwiających kontrolę stanu zdrowia przyszłej mamy i jej maluszka. Dzięki temu możliwe jest wczesne rozpoznanie zagrażających ich zdrowiu chorób oraz wdrożenie stosownego leczenia. Wątpliwości mogą pojawić się w momencie, gdy przyszła mama pozostaje w stosunku zatrudnienia, a rzeczone badania można wykonać wyłącznie w godzinach pracy. Ciężarna pracownica zwykle staje wtedy przed dylematem - czy i w jakim zakresie przysługuje jej prawo do zwolnienia z pracy na czas wykonania badań lekarskich oraz czy i w jakim zakresie zachowuje z tego tytułu prawo do wynagrodzenia?
czytaj więcej
Rower elektryczny w nowej odsłonie: SHIMANO STEPS - poruszanie się po mieście nigdy nie było łatwiejsze
Do tej pory rower elektryczny często kojarzył się ze środkiem transportu dla mobilnych emerytów. Shimano STEPS nie tylko zrywa z tym wizerunkiem, ale przede wszystkim prezentuje nową odsłonę zastosowania roweru elektrycznego.
czytaj więcej
Bursztynowa Komnata. Jest decyzja konserwatora zabytków!
Konserwator zabytków wydał opinię, która daje zielone światło poszukiwaniom Bursztynowej Komnaty na terenie bunkrów w Mamerkach. Wprowadzenie kamery do odnalezionego niedawno pomieszczenia powinno rozstrzygnąć, jakie skarby ono skrywa.
czytaj więcej
Metrohouse częścią węgierskiego holdingu
21 kwietnia br. agencja Metrohouse została zakupiona przez największą węgierską sieć biur nieruchomości Duna House.
czytaj więcej
Maluch i Audi Sport Quattro w Sanoku
Trasa z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej jest niezwykle malownicza. 14 i 15 maja pojawią się na niej równie malownicze samochody. Zobaczymy m.in. nieśmiertelnego Fiata 126 p, historyczną Zastawę czy Chevroleta Monte Carlo. 42. Bieszczadzki Wyścig Górski zgromadzi w tym roku ponad 90 uczestników z Polski i Europy. Pasjonaci motoryzacji mogą już zacierać ręce z radości i szykować się do kibicowania.
czytaj więcej
2016-05-11, 12:07
InsERT
Rekord Polski – 600 tysięcy licencji systemów InsERT
InsERT S.A., producent oprogramowania, który od blisko ćwierć wieku wspiera małych i średnich przedsiębiorców, sprzedał łącznie 600 tys. licencji własnych programów. Z systemów lidera polskiego rynku MSP skorzystało już ponad 360 tys. firm.
czytaj więcej
2016-05-11, 12:06
flypr
Jak kupować perfumy bez wąchania? Poradnik dla miłośników zakupów online
Szybkie tempo życia przyzwyczaiło nas do podejmowania wielu decyzji przez internet. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza wygodne oraz szybkie zakupy online. Choć takie transakcje, jak np. nabycie perfum, dla wielu mogą wydawać się niemożliwe to wbrew pozorom jesteśmy w stanie wybrać najlepszy zapach dla siebie bez wąchania flakonu. Jak tego dokonać? Z pomocą przychodzi marka Magnificora, która udziela kilku cennych wskazówek.
czytaj więcej
Doskonały smak rodzinnych posiłków z wędlinami z serii „W naszym domu” firmy Nove
Spożywanie posiłków przy wspólnym stole to czas, który należy doceniać i celebrować. Śniadanie czy kolacja w otoczeniu najbliższych stanowi doskonałą okazję do rozmowy, budowania rodzinnych więzi i chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Sięgając po szynki z serii „W naszym domu” firmy Nove, doskonałym smakiem i aromatem wzbogacimy biesiadowanie i uprzyjemnimy czas przy wspólnym stole.
czytaj więcej
2016-05-11, 10:18
Biuro Prasowe Smart MBC
Benefity pozapłacowe - Od czego zależą? Kiedy można się ich spodziewać?
Kryzys migracyjny spowodował, że na rynku pracy coraz trudniej o dobrego pracownika. Pracodawcy doceniają specjalistów, z jakimi udało im się współpracować.
czytaj więcej
1...403404405406407408409...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top