Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dom jednorodzinny w Aninie
Zaprojektowanie funkcjonalnego, a przy tym oryginalnego wnętrza to odpowiedzialne i trudne zadanie. Wymaga bowiem od architekta nie tylko stworzenia projektu na miarę potrzeb i oczekiwania inwestora, ale także odpowiedniego dobrania każdego detalu. W takiej sytuacji fuzja stylów jest rozwiązaniem, które może przynieść wiele satysfakcji.
czytaj więcej
Spotkanie ze znanym filmowcem i himalaistą - Dariuszem Załuskim
Zapraszamy w czwartek 21 kwietnia 2016 r. o godz. 19.30 do Domu Kultury w Rybniku-Chwałkowicach na spotkanie ze znanym filmowcem i himalaistą - Dariuszem Załuskim. Spotkaniu towarzyszyć będzie projekcja filmu "Two on K2".
czytaj więcej
2016-04-07, 17:57
Veturo.pl
Z miłości do gór – Regatta wspiera Tatrzański Park Narodowy
Tatry to jedyny w Polsce obszar o charakterze wysokogórskim. Aby chronić przyrodę tych gór i zachować ją dla przyszłych pokoleń w stanie zbliżonym do naturalnego, w 1955 roku powołano Tatrzański Park Narodowy. Od 1 kwietnia 2016 roku partnerem TPN jest marka Regatta, produkująca przyjazną środowisku odzież dla aktywnych.
czytaj więcej
Monika Dryl ambasadorem Renew Clinic
Tej kobiety nie trzeba bliżej przedstawiać. To pochodząca z Białegostoku aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i wokalistka. Można ją było podziwiać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym ostatecznie uplasowała się na podium. Warto przy tym dodać, że Monika Dryl - bo o niej mowa - wygraną przekazała na rzecz białostockiej Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie domowe Hospicjum dla Dzieci.
czytaj więcej
Sery topione do smarowania w kubeczkach marki Lactima – wyjątkowy design, jakość i smak
Firma Lactima odświeżyła szatę graficzną opakowań serów topionych do smarowania w kubeczkach. Nowa strona wizualna opakowań podkreśla apetyczne walory każdego z serków, a poręczny kształt pojemniczków zapewnia wygodne korzystanie z zawartości. Zarówno zmieniony wizerunek jak i szeroka gama dostępnych smaków zachęcają do wykorzystania serków na wiele sposobów.
czytaj więcej
Zabiegani w x-kom
Po godzinach pracy przed biurkiem, zakładają wygodny dres, a bieganie po biurowych korytarzach zastępują sportową aktywnością. Oprócz zawodowego profesjonalizmu pracownicy x-kom mają w sobie ducha sportowej rywalizacji, o czym będzie można przekonać się w najbliższą sobotę 9 kwietnia podczas 8. Biegu Częstochowskiego.
czytaj więcej
2016-04-07, 12:47
Firmowy PR
Czy Asystent Personalny rzeczywiście usprawni Twoją pracę?
Kiedykolwiek zastanawialiście się nad zatrudnieniem Asystenta Personalnego? W krajach takich jak USA, Francja czy Niemcy zawód osobistej pomocy stał się hitem. Nie chodzi tylko o rezerwację biletów na podróż, faktem stała się prawie całodobowa pomoc w zadaniach zawodowych oraz osobistych. Asystent to osoba wielozadaniowa, znającą co najmniej podstawy księgowości, prawa, marketingu czy organizacji biura. Musi być komunikatywna, dyspozycyjna i posiadać wrodzoną chęć niesienia pomocy. To przyjaciel i pracownik w jednej osobie. Zastanawialiście się, dlaczego zagranicą (i coraz bardziej w Polsce) zawód ten jest tak popularny? Zobaczcie przykłady sytuacji w których może wam pomóc Asystent:
czytaj więcej
2016-04-07, 12:42
SKG S.A.
Zintegrowane zarządzanie kategorią w sieci handlowej – webinarium
SKG zaprasza na bezpłatne webinarium informacyjne z cyklu "Zintegrowane zarządzanie kategorią w sieci handlowej". Termin: czwartek, 14 kwietnia 2016r., godzina 12:00.
czytaj więcej
Polacy mogli pić yerba mate zamiast herbaty. Poznaj historię sprowadzenia latynoskiego naparu do Polski
Yerba mate musiała przebyć długą drogę do Polski, zanim pojawiła się w modnych warszawskich kawiarniach. Rosyjskie zakazy, PRL-owy niedostatek, niekompetentny sanepid – przeszkód było sporo. Mimo tego Polacy w końcu pokochali yerbę. Jak do tego doszło? Przyczynili się do tego słynni podróżnicy, odważni przedsiębiorcy i… sam Jan Paweł II.
czytaj więcej
2016-04-07, 11:33
Cantaramusic.pl
Zimny teledysk od undertheskin
Krakowska formacja undertheskin opublikowała teledysk do utworu "Cold".
czytaj więcej
1...405406407408409410411...692

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top