Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-07-25, 16:03
Nowe Tarnowice
Deweloper Nowe Tarnowice wkracza na śląski rynek nieruchomości
Nowy, tarnogórski deweloper o nazwie Nowe Tarnowice wkracza na śląski rynek nieruchomości z misją budowy obiektów mieszkaniowych o bardzo wysokim standardzie w staranie wyselekcjonowanych lokalizacjach. Oferta dewelopera Nowe Tarnowice skierowana jest głównie do bardzo wymagających Klientów, którzy szukają mieszkań klasy PREMIUM.
czytaj więcej
Dlaczego przedsiębiorcy wymieniają walutę w sieci?
Coraz więcej osób decyduje się na internetową wymianę walut. Warto jednak zauważyć, że są to nie tylko klienci indywidualni. Wielu użytkowników to właściciele firm i przedsiębiorcy, którzy dokonując transakcji z kontrahentami zza granicy często zmuszeni są do cyklicznego posługiwania się walutą obcą. Kantory internetowe pozwalają na korzystanie z atrakcyjnych kursów i niskich spreadów walutowych, dzięki czemu biznesmeni mogą zaoszczędzić na każdej wymianie w stosunku do tego, ile przyszłoby im za nią zapłacić w banku czy kantorze stacjonarnym.
czytaj więcej
Sok z owoców tropikalnych Sunquick – egzotyka na wyciągnięcie ręki
Skoncentrowany napój Sunquick Owoce Tropikalne to pyszny smak owoców egzotycznych zamknięty w szklanej butelce.
czytaj więcej
Obserwuj swoje dziecko!
Jak wspierać dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności? Obserwacja, ćwiczenia i mądre zabawki – zalecają twórcy kampanii Księga Rozwoju Dziecka w bezpłatnym poradniku tworzonym wraz z rodzicami.
czytaj więcej
Kasza orkiszowa marki Halina – ziarenka pełne energii
Orkisz jest jedną z odmian pszenicy, znaną i cenioną już od czasów starożytnych , stanowi skarbiec wartości odżywczych. Jest on bowiem bogatym źródłem białka, węglowodanów oraz błonnika pokarmowego. Wychodząc naprzeciw prozdrowotnemu stylowi odżywiania oraz oczekiwaniom klientów marka Halina wprowadziła na rynek nowy produkt - Kaszę Orkiszową.
czytaj więcej
2016-07-24, 18:03
flypr
Jaką centralę wentylacyjną wybrać do obiektów przemysłowych, by spełniała najnowsze normy?
Jakość powietrza w pomieszczeniach ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie przebywających w nim ludzi. Odpowiednia ilość tlenu i optymalny poziom wilgotności mają szczególne znaczenie w obiektach przemysłowych, gdzie warunki często bywają trudne i nie do końca przyjazne dla ludzi. Jaką zatem wybrać centralę wentylacyjną, by była ona maksymalnie efektywna, a zarazem zgodna z najnowszymi normami? Kwestie te wyjaśnia ekspert firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o.
czytaj więcej
2016-07-24, 17:33
flypr
Jak wybierać materiały budowlane – poradnik
Czasy, kiedy materiały budowlane i wykończeniowe były trudno dostępne, ograniczając się do monotonnych i często kiepskiej jakości rozwiązań, dawno już za nami. Dziś oferta rynkowa jest niezwykle rozwiniętai obejmuje różnorodne typy produktów, nowoczesne technologie, bogactwo stylów, form i kolorów. Jak szybko zapoznać się z dostępnymi możliwościami i dokonać optymalnego wyboru do swojej inwestycji?
czytaj więcej
2016-07-24, 16:23
flypr
Wymagania bezpieczeństwa przeciwpożarowego – ściany ognioodporne zbudowane przy pomocy silikatów
Realizacja inwestycji budowlanych, zwłaszcza budynków użyteczności publicznej, stawia przed wykonawcami szczególne wymagania w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, jakimi są silikaty, pozwala osiągnąć prawidłowy poziom odporności ogniowej ścian. Konstrukcje takie spełnią wymagania obowiązujących norm i znacznie podniosą ochronę zdrowia oraz życia przebywających wewnątrz osób.
czytaj więcej
2016-07-22, 11:26
Biuro Prasowe Smart MBC
Język niemiecki? To nie problem!
Firma XYZ, zajmująca się produkcją wyrobów kosmetycznych w Niemczech stanęła przed wyzwaniem sprzedaży swoich produktów na rynek polski.
czytaj więcej
2016-07-22, 11:24
Veturo.pl
Spakuj internet do kieszeni i surfuj bez ograniczeń w czasie podróży!
Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych. Bitebird to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać online w trakcie całej podróży.
czytaj więcej
1...410411412413414415416...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top