Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Lody Bonano znów pobiją swój rekord
Pierwsze ciepłe dni tegorocznej wiosny sprawiły, że sezon w ogólnopolskiej sieci Lody Bonano już się rozpoczął. Wiele lodziarni funkcjonujących pod wspólnym szyldem wznowiło w ostatnich dniach swoją działalność po zimowej przerwie.
czytaj więcej
Polska Grupa Uzdrowisk wspiera biegaczy Runner’sa
Już wkrótce ruszy projekt największego magazynu dla biegaczy Runner’s World pod hasłem Runner’s SUPER BIEG, w ramach którego odbędzie się kilkanaście imprez biegowych w całej Polsce. Wypełnią one cały biegowy sezon, bo finał cyklu planowany jest dopiero w październiku, a najbliższy start, czyli półmaraton i dziesiątka w Jeleniej Górze, odbędzie się już 1 maja br. Polska Grupa Uzdrowisk jest oficjalnym partnerem całej edycji Runner’s SUPER BIEG.
czytaj więcej
„Nakręć się na biznes“ i zdobądź 50 000 zł na rozwój własnej firmy
Potrzebujesz pieniędzy na inwestycje? Weź udział w konkursie „Nakręć się na biznes“ i zdobądź nawet 50 000 zł na rozwój Twojej firmy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca.
czytaj więcej
2016-04-27, 10:40
Inmedia
Twoje biuro przyszłości będzie tam, gdzie będziesz pracować
Zmienia się rola przestrzeni biurowej, wyzwania i możliwości związane z koncepcją „pracownika mobilnego”. Jednymi z ważniejszych zagadnień, na które szukamy dziś odpowiedzi, to jak uczynić pracę poza dotychczasowym biurem wygodniejszą i bardziej produktywną. Dom czy biuro, a jeśli biuro to jakie? Biura przyszłości będą bardzo różnić się od tych dzisiejszych; będą musiały uzasadnić swoje istnienie – zarówno w aspekcie przestrzeni, jak i wszelkiego rodzaju infrastruktury oraz usług. Taki jest główny wniosek z III części raportu White Papers przygotowanego przez markę Leitz.
czytaj więcej
Nadchodzi święto ekstremalnego biegania, czyli majówka z Górskim Festiwalem Runmageddonu w Myślenicach
W dniach 30 kwietnia – 2 maja w Myślenicach odbędzie się Górski Festiwal Runmageddonu, czyli prawdziwe święto dla fanów ekstremalnego biegania. Prawie 3000 zawodników z całej Polski spędzi majówkę na pokonywaniu przeszkód i walce z własnymi słabościami.
czytaj więcej
Sale konferencyjne w Krakowie
Kraków należy do najważniejszych ośrodków konferencyjnych w Polsce. W tym pięknym, zabytkowym mieście znajdziemy wiele obiektów oferujących wynajem sal. Przedstawiamy trzy, które oferują nowoczesne sale konferencyjne w Krakowie
czytaj więcej
2016-04-27, 09:16
Woodlovers
EXPECTIT – pudełka do zadań specjalnych
Dekorowanie wnętrz nie musi być trudne, popularne meble nudne, a porządek kojarzyć się ze sprzątaniem. Wystarczy EXPECTIT – małe, sprytne pudełko, które na wyciągnięcie… odmieni regał z IKEI (EXPEDIT oraz KALLAX) w nową modną komodę, uporządkuje zabawki Twojego dziecka, albo stworzy dodatkową przestrzeń na drobne przedmioty.
czytaj więcej
Digital Kingdom rozpoczęło współpracę z Telewizją Polską
Agencja zajmie się opracowaniem strategii promocji digital oraz prowadzaniem oficjalnego fanpage’a „Sondy 2”.
czytaj więcej
Dojrzała jubilatka – TaniaKsiazka.pl świętuje 10-lecie
Gdy zaczynali, przyjmowali zaledwie kilka zamówień w ciągu… tygodnia. Dziś, po dokładnie 10 latach działalności, realizują ich ponad 20 tysięcy miesięcznie! Mowa o jednej z największych e-księgarń w polskim internecie – „Taniej Książce”, która w tym roku obchodzi swoje okrągłe urodziny.
czytaj więcej
Wyjeżdżasz za granicę? O tym nie możesz zapomnieć!
Ubezpieczenie, zakupione odpowiednio wcześniej bilety na podróż, aktualny dokument tożsamości… Natłok spraw do załatwienia przed zagranicznym wyjazdem sprawia, że często zapominamy o oszczędnościach, jakie może dać wymiana walut w kantorze internetowym ze specjalną ofertą dla turystów.
czytaj więcej
1...410411412413414415416...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top