Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-06-27, 13:58
flypr
Okno o wielu możliwościach, czyli dopasowujemy okucia do funkcji pomieszczenia
Wybierając stolarkę otworową zazwyczaj decydujemy się na zastosowanie jednego rodzaju okna o tych samych właściwościach we wszystkich pomieszczeniach w całym budynku. Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast, wyjaśnia, dlaczego warto wykorzystać różne rozwiązania okienne w jednym domu i dopasować typ oraz funkcjonalności do miejsca, w którym ulokowane zostanie okno.
czytaj więcej
Efektowna murawa – bez wysiłku
Wiele osób czeka do weekendu, żeby użyć kosiarki i przystrzyc trawnik przed domem, w ogrodzie, na działce. Są też tacy, którzy bronią się przed tym, jak przed ogniem. To właśnie im dedykowane jest praktyczne i atrakcyjne rozwiązanie – sztuczna trawa, nie wymagająca koszenia i podlewania: MultiGrass.
czytaj więcej
2016-06-27, 13:37
Cantaramusic.pl
Ola Ost powróciła z nowym nagraniem
Piosenka "Bubu" to pierwszy od 2 lat premierowy utwór Oli Ost.
czytaj więcej
Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia
Przez całe wakacje w Świnoujściu tradycyjnie działać będzie miasteczko plażowe Polskiej Grupy Uzdrowisk i Staropolanki. Miasteczko to specjalna strefa na głównej plaży przeznaczona do wypoczynku i sportu, gdzie można nie tylko rozłożyć się na leżaku lub poduchach, ale też dołączyć do szkoły windsurfingu i kitesurfingu Kitejunkies.
czytaj więcej
GRYF jest już gotowy na gości VIP
Uzdrowisko Połczyn – Grupa PGU udostępniło już gościom nowo wybudowaną część Domu Zdrojowego GRYF. Willa Gryf, oferująca kuracjuszom zakwaterowanie w standardzie VIP połączona jest z resztą obiektu szklanym korytarzem. O pobycie w nowej części GRYFU opowiada Stefan, który tradycyjnie i tym razem pełni rolę przewodnika po obiektach Polskiej Grupy Uzdrowisk.
czytaj więcej
Lepsza pozycja, to więcej kupujących
Ilość odiwiedzin strony www ma znaczenie dla pozyskiwania kupujących, dlatego warto zająć się dodatkowo pozycjonowaniem. Chodzi o to, żeby strona była dobrze wyszukiwana. Nie tylko sama pozycja na wysokim miejscu ma tu znaczenie, ale jakość tej pozycji.
czytaj więcej
Tropikalny Runmageddon Rekrut w Ełku
W sobotę nad Jeziorem Ełckim odbyła się kolejna edycja Runmageddonu, największego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych. Ponad 1100 uczestników z całej Polski na 6 kilometrowej trasie walczyło z wymagającymi przeszkodami oraz ekstremalnie wysoką temperaturą. Zwycięzcą tej potyczki wśród mężczyzn został Mateusz Krawiecki z Lubawy, a w kategorii kobiet najszybsza była Karolina Szymońska z Gdyni. Z trasą Runmageddonu zmierzył się m.in. Jan Błachowicz, zawodnik mieszanych sztuk walki federacji UFC.
czytaj więcej
2016-06-27, 11:00
Inpro SA
INPRO sprzedało ponad 60 proc. mieszkań w Kwartale Uniwersyteckim
Spółka INPRO, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedała ponad 60 proc. mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Część lokali w ramach inwestycji objęta jest letnią promocją. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy oraz możliwości skorzystania z programu wykończenia pod klucz, Kwartał Uniwersytecki cieszy się dużym zainteresowaniem. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.
czytaj więcej
2016-06-27, 09:15
Biuro Prasowe Smart MBC
Pozyskiwanie dokumentów od pracowników outsourcingowych
W ostatnim czasie Dział Administracji firmy ABC boryka się z problemem pozyskania dokumentów od pracowników.
czytaj więcej
2016-06-27, 09:07
Biuro Prasowe Smart MBC
Pierwsze kroki międzynarodowej firmy w Polsce
Firma XYZ, zajmująca się logistyką w rolnictwie i w przemyśle, planuje otworzyć nowy oddział w okolicach Poznania.
czytaj więcej
1...421422423424425426427...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top