Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-04-07, 12:47
Firmowy PR
Czy Asystent Personalny rzeczywiście usprawni Twoją pracę?
Kiedykolwiek zastanawialiście się nad zatrudnieniem Asystenta Personalnego? W krajach takich jak USA, Francja czy Niemcy zawód osobistej pomocy stał się hitem. Nie chodzi tylko o rezerwację biletów na podróż, faktem stała się prawie całodobowa pomoc w zadaniach zawodowych oraz osobistych. Asystent to osoba wielozadaniowa, znającą co najmniej podstawy księgowości, prawa, marketingu czy organizacji biura. Musi być komunikatywna, dyspozycyjna i posiadać wrodzoną chęć niesienia pomocy. To przyjaciel i pracownik w jednej osobie. Zastanawialiście się, dlaczego zagranicą (i coraz bardziej w Polsce) zawód ten jest tak popularny? Zobaczcie przykłady sytuacji w których może wam pomóc Asystent:
czytaj więcej
2016-04-07, 12:42
SKG S.A.
Zintegrowane zarządzanie kategorią w sieci handlowej – webinarium
SKG zaprasza na bezpłatne webinarium informacyjne z cyklu "Zintegrowane zarządzanie kategorią w sieci handlowej". Termin: czwartek, 14 kwietnia 2016r., godzina 12:00.
czytaj więcej
Polacy mogli pić yerba mate zamiast herbaty. Poznaj historię sprowadzenia latynoskiego naparu do Polski
Yerba mate musiała przebyć długą drogę do Polski, zanim pojawiła się w modnych warszawskich kawiarniach. Rosyjskie zakazy, PRL-owy niedostatek, niekompetentny sanepid – przeszkód było sporo. Mimo tego Polacy w końcu pokochali yerbę. Jak do tego doszło? Przyczynili się do tego słynni podróżnicy, odważni przedsiębiorcy i… sam Jan Paweł II.
czytaj więcej
2016-04-07, 11:33
Cantaramusic.pl
Zimny teledysk od undertheskin
Krakowska formacja undertheskin opublikowała teledysk do utworu "Cold".
czytaj więcej
Jak kupować buty przez internet?
Czy Ty także buty najchętniej kupujesz w butikach? Nie da się jednak zaprzeczyć, że w internecie będziesz miała znacznie większy wybór modeli, kolorów, czy w końcu rozmiarów. Mało tego, bo przez internet zamówisz nawet takie buty, które zostaną wykonane specjalnie dla Ciebie.
czytaj więcej
Na Marymoncką przyjeżdża wicelider
Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Hutnik Warszawa zmierzy się z wiceliderem rozgrywek mazowieckiej IV ligi, grupy południowej – Mszczonowianką Mszczonów.
czytaj więcej
Bezpieczna rodzina na szlaku
Góry – piękne, a zarazem niebezpieczne, szczególnie dla najmłodszych. Bez względu na to, czy planujemy wędrówkę jesienią, zimą, czy też w środku lata, nie warto lekceważyć rozmaitych zagrożeń. Nie tylko kaprysy pogody mogą nam bowiem pokrzyżować plany. Jak więc bezpiecznie wejść i zejść ze szczytu? Niżej kilka niezbędnych porad, które mogą nawet uratować życie nam i naszym pociechom.
czytaj więcej
Nowe rowery szosowe endurance marki BMC
W tegorocznej ofercie rowerów BMC znalazło się m.in. 10 szosowych modeli typu endurance. Jak wskazuje szwajcarski producent, seria BMC granfondo to jednoślady wydajne oraz komfortowe, przystosowane do jazdy na długich dystansach i w różnych warunkach. Większość rowerów oparto na ramach karbonowych i wyposażono w hamulce tarczowe. Nie zabrakło też jednak tańszych modeli aluminiowych oraz rowerów z tradycyjnymi hamulcami.
czytaj więcej
2016-04-06, 23:11
4Effect PR
Computerworld TOP200: Przychody sektora ICT mogą przekroczyć 100 mld zł
Może się okazać, że rok 2015. był rekordowy dla polskiej branży ICT. Przychody działających w Polsce firm informatycznych i telekomunikacyjnych ujętych w raporcie Computerworld TOP200 prawdopodobnie po raz pierwszy przekroczą poziom 100 mld zł.
czytaj więcej
2016-04-06, 18:04
Agencja Publicum PR
Okazja aby poznać produkty i firmę: kolejne spotkanie w ramach Akademii TIS
TIS Group, polski producent nowoczesnych kotłów C.O., organizuje kolejne spotkanie dla instalatorów działających w branży systemów centralnego ogrzewania. Szkolenie dedykowane dla specjalistów z Augustowa odbędzie się już w najbliższy piątek 8 kwietnia.
czytaj więcej
1...426427428429430431432...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top