Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak zaaranżować wnętrze w stylu nowoczesnym?
Jak zaaranżować przestrzeń? W stylu nowoczesnym, a może trochę ekstrawagancko? W dążeniu do pełnego komfortu ważny jest każdy szczegół. Wyposażenie, forma, styl, kolorystyka. Odpowiednio dobrane poszczególne elementy stworzą spójną całość i budują odpowiedni klimat miejsca.
czytaj więcej
2016-03-05, 00:06
Cantaramusic.pl
George Dorn Screams wraca z nowym materiałem
18 marca ukaże się nowa płyta bydgoskiej grupy George Dorn Screams zatytułowana "Spacja Kosmiczna".
czytaj więcej
2016-03-04, 22:12
ABW Superbruk
Płyty tarasowe Plaza – nowość w ofercie ABW Superbruk
Renomowany producent kostki brukowej oraz płyt tarasowych – firma ABW Superbruk – wprowadziła na rynek nową, wyjątkową płytę tarasową – Plaza. Produkt oferowany w trzech wariantach kolorystycznych i składający się z elementów w dwóch rozmiarach pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji nawierzchni – nawet na małych powierzchniach.
czytaj więcej
Kibicujesz skoczkom narciarskim? O tym nie możesz zapomnieć!
Choć polscy fani towarzyszą swoim ulubionym sportowcom na zawodach w każdej części świata, większość z nich wybiera konkursy, które odbywają się na terenie naszego kraju. Jednym z głównych powodów są wysokie koszty zagranicznych podróży. Sprawdź jak je obniżyć i częściej móc się cieszyć atmosferą wspólnego kibicowania.
czytaj więcej
Jaki program pomieści to wszystko?
Na rynku mamy prawdziwe zatrzęsienie aplikacji internetowych skierowanych do osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem – czy to samodzielnie, czy to w ramach tworzenia większej organizacji, np. startupu. Wybierać należy je jednak raczej ostrożnie, szczególnie jeśli spodziewamy się, że nasza firma będzie się dynamicznie rozwijała.
czytaj więcej
460 metrów kwadratowych męskiej elegancji
1 marca białostocka sieć Prestige Męski powiększyła się o kolejny salon mody dedykowanej dla eleganckich mężczyzn. W miejscu, gdzie od lat działał Polmozbyt, przy ulicy Zwycięstwa 10, marka otworzyła swój kolejny punkt na mapie handlowej północno – wschodniej Polski i Białegostoku. To drugi, ale zarazem nie ostatni, salon Prestige'u w mieście.
czytaj więcej
2016-03-04, 10:00
Grupa MEDIUM
SNAJPERZY - publikacja, której lektura - odsłania "mechanizm działania" legendarnych strzelców
One shot - one magazine! - SPECIAL OPS prezentuje "SNAJPERÓW".
Nie ma żołnierzy owianych większą tajemnicą, niż snajperzy, specjalistów w wojennym fachu, o których powstałoby więcej mitów i legend tworzonych nie tylko przez oczarowanych cywilów czy pasjonatów militariów, ale i samych wojskowych. Temat snajperów rozkładamy na części pierwsze i do wydań specjalnych SPECIAL OPS dołączają "SNAJPERZY".
czytaj więcej
Modny Białystok Pomaga – stworzyć kolejny „Bajkowy Pokój” podopiecznych hospicjum dla dzieciom
Pokazy mody, metamorfozy, mistrzowskie popisy fryzjerstwa i makijażu, a do tego recital, wystawa i licytacje. A wszystko to w szczytnym celu. Dochód z imprezy pomoże w budowie kolejnego „Bajkowego Pokoju”, które tworzy Fundacja „Pomóż Im”, prowadząca jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci. Mowa o najnowszej edycji projektu „Modny Białystok Pomaga”, która odbędzie się w niedzielę 20 marca w Teatrze Dramatycznym.
czytaj więcej
2016-03-04, 09:00
Grupa MEDIUM
Kim jest Lider Rynku Nieruchomości?
Tego dowiemy się w październiku, podczas Salonu LOKUM EXPO 2016. Wtedy bowiem zostanie rozstrzygnięty konkurs Zarządca Roku - Lider Rynku Nieruchomości.
czytaj więcej
2016-03-04, 01:07
4Effect PR
Warszawa: kamienie szlachetne warte miliony i krokodyl sprzed 55 mln lat w Pałacu Kultury.
W sobotę i niedzielę (5-6 marca) w PKiN odbędzie się największa w Europie Środkowo-Wschodniej giełda minerałów i biżuterii. 400 wystawców pokaże kamienie szlachetne i wyroby jubilerskie warte miliony złotych.
czytaj więcej
1...426427428429430431432...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top