Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dżem Schwartau Extra – dla miłośników jagodowych przysmaków
Aby posmakować słodyczy dojrzałych jagód nie trzeba planować długiej wyprawy do lasu.
czytaj więcej
2016-06-14, 12:38
SaldeoSMART
SaldeoSMART udostępnia ponad 30 integracji z programami księgowymi
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP. Jest ich ponad 30, co więcej, dostępność API oraz Webservice pozwala na dostosowanie do indywidualnych programów używanych w firmie. Przygotowana przez SaldeoSMART infografika pokazuje różnorodność wykorzystania programów księgowych w biurach rachunkowych oraz najważniejsze informacje związane z integracjami.
czytaj więcej
2016-06-14, 12:07
NEONET
Świnoujście: Szukamy osób z żyłką handlowca!
Szkolenia, możliwość awansu i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych to tylko niektóre z korzyści, jakie daje praca u jednego z liderów branży AGD, RTV, IT. Ogólnopolska sieć sklepów z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego tym razem poszukuje pracowników w województwie zachodniopomorskim. Salon NEONET w Świnoujściu powiększa zespół i szuka osób chętnych do pracy w roli doradców klienta.
czytaj więcej
2016-06-14, 11:42
flypr
Top of Digital Europe promuje potencjał polskiego rynku cyfrowego na kongresie Impact 16’
W dniach 15-16 czerwca bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym ICE odbędzie się pierwszy międzynarodowy kongres Impact 16’. Spotkanie stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w obszarze nowej gospodarki, a jego tematem przewodnim będzie Czwarta Rewolucja Przemysłowa oraz związane z nią możliwości i wyzwania. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością polskich, jak i zagranicznych ekspertów, wśród których nie zabraknie również przedstawicieli Top of Digital Europe, niezależnej organizacji analityczno-badawczej, zajmującej się regionem państw Morza Bałtyckiego.
czytaj więcej
2016-06-14, 11:08
Cantaramusic.pl
Archangelica weszła dziś do studia nagraniowego
Zespół Archangelica rozpoczął dziś sesje nagraniowe nowego wydawnictwa. Tak jak na poprzednim albumie za nagranie i realizację odpowiada studio Serakos.
czytaj więcej
Motywacja cię zawodzi? Poszukaj towarzystwa
Szukasz sposobu na lepszą motywację do treningów, nauki języka obcego czy zrealizowania projektu? Bodźca, który pomoże ci rozwijać zainteresowania? Najlepszym sposobem okazuje się motywujące towarzystwo.
czytaj więcej
Jak radzić sobie z wysoką temperaturą w pomieszczeniach ?
W lecie uciążliwym problem staje się wysoka temperatura w pomieszczeniach. Odpowiednia izolacja ścian i dachu, zadbanie o klimatyzację oraz dobrą wentylację zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Rozwiązania te złagodzą skutki letnich upałów zapewniając odpowiedni komfort mieszkańcom budynków.
czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Jogi – bądź tam z nami! 19 czerwca 2016 r.
Już w niedzielę 19 czerwca o godz. 10 w niedzielę inaugurujemy i zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Jogi 2016 pod hasłem Joga dla zdrowia (Yoga for healthy life). Tym wydarzeniem Polska dołącza do grona 200 krajów na świecie obchodzących ten dzień. Główne obchody odbędą się w niedzielę, 19 czerwca podczas pikniku rodzinnego w Warszawie na Polu Mokotowskim oraz w szkołach jogi w całej Polsce.
czytaj więcej
The Color Run znów w Warszawie!
10 września w Warszawie odbędzie się druga tegoroczna edycja biegu The Color Run znanego jako „najszczęśliwsze 5km na świecie”. Kolorowi biegacze będą bawić się w tropikalnej atmosferze napędzanej energetyczną muzyką. Rejestracja na bieg ruszy na stronie www.thecolorrun.pl we wtorek, 14 czerwca o godzinie 11:00. Organizatorzy spodziewają się, że we wrześniowym biegu weźmie udział nawet 10 tysięcy uczestników. Wkrótce poznamy trasę biegu.
czytaj więcej
Ty też możesz mieć #KontoJakChcesz!
Ruszyła wspólna Akcja banków spółdzielczych z Brodnicy, Oleśnicy i Poznania, promująca elastyczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania w bankowości internetowej.
czytaj więcej
1...427428429430431432433...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top