Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich
Tak brzmi hasło tegorocznej, jubileuszowej – 10. już edycji akcji Motoserce. 21 kwietnia na Rynku Kościuszki w Białymstoku wystartowała impreza organizowana przez białostockich motocyklistów, której motywem przewodnim było honorowe dawstwo krwi. W tym roku główny akcent został jednak położony na kwestie pierwszej pomocy przedmedycznej. To cenne przedsięwzięcie od lat wspiera Krynka – podlaska wytwórnia wody źródlanej i napojów.
czytaj więcej
Kosz rowerowy praktycznym wyposażeniem na wycieczkę!
Jeśli planujesz jeździć jednośladem do pracy, to koniecznie pomyśl o pojemnym koszu rowerowym! Zdecydowanie ułatwi Ci to przemieszczanie się po mieście i wożenie zakupów.
czytaj więcej
2018-04-24, 14:07
Szałowe Ceny
Promocje wyciskarka wolnoobrotowa - znajdź model w korzystnej cenie!
Lubisz zdrowo się odżywiać, ale szukasz wiosenne odmiany? Promocje wyciskarka wolnoobrotowa - zaopatrz się w niezbędny sprzęt AGD, który stworzy dla Ciebie pyszne i pożywne soki!
czytaj więcej
Jak unikać błędów za kierownicą?
Nakładem wydawnictwa Difin S.A. ukazał się poradnik psychologiczny dla kierowców „Niezbędnik uważnego kierowcy”, skierowany do wszystkich osób chcących lepiej zarządzać koncentracją uwagi za kierownicą, skutecznie kontrolować złość oraz radzić sobie z lękiem i agresją na drogach.
czytaj więcej
2018-04-24, 12:56
Szałowe Ceny
Najlepsze piekarniki do zabudowy
Piekarnik to urządzenie, które jest jednym z najważniejszych, które posiadamy w naszych domach. Jeżeli poszukujesz najlepszego piekarnika do zabudowy do swojej kuchni to z pewnością spotkałeś się z wieloma wyzwaniami stojącymi na drodze do idealnego zakupu. Zastanawiasz się pewnie już od kilku dni jak wybrać najlepszy model piekarnika i na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze.
czytaj więcej
Promocje pralki - znajdź najkorzystniejszą okazję dla twojego portfela!
Chcesz mieć profesjonalną pralnię w swoim domu? Sprawdź promocje pralki i wypatruj atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości tego typu urządzenia.
czytaj więcej
2018-04-24, 10:19
Kolporter
Kolporter otwarty na nowych ajentów
W pierwszym kwartale 2018 r. Kolporter podpisał umowy z 64 nowymi ajentami. Część z nich już prowadzi saloniki prasowe, pozostali kończą szkolenia i lada dzień rozpoczną pracę.
czytaj więcej
Łuk bloczkowy PSE Fever | sklepluczniczy.pl
Model Fever to łuk amerykańskiej firmy PSE. Lekki, łatwy w manewrowaniu łuk z mnogością ustawień stanowi świetny wybór dla początkującego łucznika. Możliwość regulacji ramion pozwoli kontynuować treningi gdy nasze umiejętności znacznie wzrosną.
czytaj więcej
Zapraszamy na pierwszy w Polsce webinar z Expedia.com!
Dnia 26 kwietnia 2018, o godzinie 12 zaczniemy webinar z przedstawicielem serwisu Expedia.com.
czytaj więcej
2018-04-23, 14:28
Cantaramusic.pl
Noibla zaprezentowała debiutancki album
Długo wyczekiwany album Noibla - nowego projektu byłych członków zespołu Albion (Katarzyna Malec,
Krzysztof Malec oraz Leszek Jarzębowski) ukaże się nakładem Lynx Music.
czytaj więcej
1...41424344454647...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top