Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-05-23, 10:03
Cantaramusic.pl
Defying prezentuje nowy mini-album
"The Splinter of Light We Misread" to tytuł nowego wydawnictwa olsztyńskiej formacji Defying, które ukazało się w miniony piątek w nakładzie 250 egzemplarzy.
czytaj więcej
Nowa usługa WOW – czy to będzie przełom na rynku walutowym?
Nie masz teraz środków w Portfelu, a chcesz wymienić walutę po aktualnie dostępnym kursie? Skorzystaj z wymiany z odroczoną wpłatą (WOW) – nowej usługi w ofercie Rkantor.com! To pierwszy w Polsce kantor internetowy, który daje swoim klientom tak długi czas – aż do 2 dni roboczych – na wpłatę pieniędzy.
czytaj więcej
2016-05-23, 08:12
Meble gabinetowe
Powiązanie pomiędzy wyposażeniem biura a wydajnością pracy
Wydajność pracowników może zależeć od ich środowiska pracy. Firmy powinny zapewnić
swoim pracownikom odpowiednie wyposażenie takie jak komputery, artykuły papiernicze,
tablice suchościeralne itp., aby poprawić wydajność swojego zespołu.
czytaj więcej
2016-05-22, 17:46
flypr
Jak zbudować wytrzymałe i trwałe ściany fundamentowe
Odporne na działanie wilgoci i mrozu ściany fundamentowe gwarantują nie tylko trwałośći bezpieczeństwo całej konstrukcji, ale również to, że znajdujące się nad nimi pomieszczenia zapewnią odpowiedni komfort ich użytkownikom. Podpiwniczone obiekty budowlane zyskują również dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać w celach użytkowych. Z czego więc zbudować ściany fundamentowe, by były trwałe i nośne wyjaśnia Joanna Nowaczyk, Doradca Techniczny Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
2016-05-22, 17:19
flypr
Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom – designerskie połączenie
Łazienka to specyficzne miejsce domu, którego aranżacja stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Jej wystrój powinien odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie zachowywać wysoką funkcjonalność pomieszczenia. Efekt ten osiągnąć można wybierając użytkowe elementy wyposażenia, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym designem. Interesującą propozycją do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu jest najnowsza bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom marki Invena.
czytaj więcej
2016-05-22, 16:55
flypr
Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™ pozwala zwiedzającym muzea skupić się na eksponatach
Gdy muzeum chce zapewnić, by na wystawach błyszczały dzieła sztuki, a nie szyby ochraniających je gablot, coraz częściej wybiera dwustronnie powlekane, antyrefleksyjne szkło Guardian Clarity™. Clarity zapewnia witrynom wystawowym efekt niemal niewidocznego szkła. Pozwala to zwiedzającym na oglądanie przedmiotów bez żadnych zakłóceń, a jednocześnie zapewnia niezbędną ochronę i bezpieczeństwo często bezcennym, unikatowym eksponatom.
czytaj więcej
Sposoby na promocję firmy w Internecie
Każda firma chce mieć własną stronę www, najlepiej bardzo nowoczesną i dostosowaną do urządzeń mobilnych. Obecnie znacznie więcej użytkowników Internetu przegląda sieć na tabletach i smartfonach.
czytaj więcej
2016-05-20, 15:08
SKG S.A.
System zarządzania siecią handlową eSAMBO będzie obsługiwał sklepy w Wielkiej Brytanii
Coraz więcej polskich sklepów z powodzeniem prosperuje w Zjednoczonym Królestwie. Rodzime produkty są kupowane nie tylko przez Polaków, docenia je także społeczność lokalna. Rozwojowi przedsiębiorczości sprzyja także brytyjski system gospodarczy, który jest znacznie bardziej przyjazny dla kupców niż polski. Jednak, aby zgrać logistycznie dostawy z Polski i sprzedawać na brytyjskich warunkach, Polacy potrzebują odpowiedniego narzędzia informatycznego, radzącego sobie z różną walutą, stawkami podatku VAT, czy choćby językiem.
czytaj więcej
2016-05-20, 13:26
flypr
Nowość! Wyjątkowe struktury i różnorodność kolorów – nowa kolekcja paneli laminowanych Wineo 550
Moda na kolory we wnętrzach trwa od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, by szybko miała się skończyć. Okazuje się jednak, że nawet podążając za popularnymi trendami, można zachować swój indywidualny styl i urządzić wnętrza w sposób nieszablonowy i kreatywny. Zamiast malować ściany czy szukać barwnych mebli lub dodatków, lepiej całą uwagę skupić na podłodze. W osiągnięciu zamierzonego efektu pomogą panele laminowane z nowej linii Wineo 550, dostępne w wersji matowej i błyszczącej.
czytaj więcej
Bakalie marki Kresto – smak wakacyjnych przygód
Zaplanowane z dużym wyprzedzeniem rodzinne wyjazdy, spontaniczne samotne eskapady, wyprawy na inny kontynent, piesze wędrówki czy relaks na plaży – każda wakacyjna podróż ma wyjątkowy i niezapomniany smak, podobnie jak bakalie marki Kresto, które świetnie sprawdzą się jako towarzysz naszych letnich przygód.
czytaj więcej
1...440441442443444445446...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top