Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Konkurs fotograficzny MTM STYL
W dzisiejszych czasach projekt domu to już nie tylko rzuty i wizualizacje. Każdy planujący budowę domu chciałby zobaczyć gotowy efekt końcowy w rzeczywistości. Inaczej obserwuje się wizualizacje stworzone przez grafika, inaczej gotowy budynek. Z myślą inwestorach, którzy wybudowali projekt domu według projektu MTM STYL przygotowaliśmy Konkurs fotograficznym, w których co kwartał do wygrania jest 500 zł.
czytaj więcej
2016-03-14, 12:20
Domy w Stylu
Program MDM - ostatnia szansa na dopłatę w 2016 roku
„Mieszkanie dla Młodych” to rządowy program wsparcia młodych ludzi w nabyciu pierwszego w życiu lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Program ruszył w styczniu 2014 roku i będzie funkcjonował w latach 2014-2018. Zainteresowanie programem znacząco wzrosło, odkąd na początku roku rząd ogłosił, iż nie zamierza przedłużać programu. Szacuje się, iż środku przeznaczone na realizację programu w 2016 roku skończą się już w kwietniu br.
czytaj więcej
Jak zmienić swoją mentalność na lepszą, aby poprawiać wyniki sprzedażowe?
Audiobooki, to takie książki... do słuchania. Wiedza w nich zawarta jest taka sama jak w książce czytanej. Subtelny głos lektora, pozwala intuicyjne budować emocje wokół zagadnień.
czytaj więcej
2016-03-14, 10:59
Seniorzy24.pl
Jak nie oszaleć w przygotowaniach do Wielkanocy?
Święta Wielkanocne nie są owiane taką magiczną mgiełką jak Boże Narodzenie, niemniej jednak to piękny czas. Zamiast choinki i bombek mamy piękne, radosne palmy i pisanki. Zanim jednak zasiądziesz z najbliższymi do wielkanocnego śniadania musisz się do świąt dobrze przygotować. Zobacz jak to mądrze zrobić.
czytaj więcej
Naturalnie aromatyczne przyprawy od Delecty
Ciastem dziękujemy, przepraszamy, celebrujemy małe i duże sukcesy, obdarowujemy innych. Domowe wypieki to radość, którą możemy dzielić się z bliskimi na co dzień. Dzięki nowym przyprawom Delecty: Cukrowi o smaku cytrynowym (pierwszy na rynku!), Przyprawie do szarlotki i Przyprawie do sernika domowe ciasta i desery zyskają głęboki aromat korzeni i cytrusów.
czytaj więcej
AveSpot – pośmigaj, gdy zimno na rowerze!
Do mapy bezpłatnych warszawskich atrakcji można dodać kolejne miejsce – AveSpot. AveSpot to 300 m2 zadaszonego i ogrzewanego miejsca na rowerowe, hulajnogowe, rolkowe czy deskorolkowe jazdy i triki. Miejsce przeznaczone jest dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych bez względu na wiek i umiejętności. AveSpot otwarty jest w dni powszednie od 12.00 do 20.00 a w weekendy od 11.00 do 20.00.*
czytaj więcej
2016-03-11, 13:23
Inmedia
Jeden akumulator do wszystkich urządzeń MEEC MultiSeries
Firma Jula wprowadza nową serię urządzeń akumulatorowych – Meec Multiseries. Meec Multiseries to linia elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych, zasilanych tym samym akumulatorem. – „Dzięki zastosowaniu nowej techniki jeden akumulator wystarcza do obsługi wielu urządzeń o dużej mocy. To zarówno niedrogie, jak i przyjazne dla środowiska rozwiązanie” – wyjaśnia Tomasz Wienke, dyrektor zarządzający Jula Poland.
czytaj więcej
KREDYT LUB POŻYCZKA A WYSOKOŚĆ DOCHODU
Składając wniosek o kredyt gotówkowy lub pożyczkę, musimy być przygotowani na to, że instytucja finansowa będzie wymagała od nas stałego źródła dochodów. Czy banki i firmy pożyczkowe stawiają też limit, jeśli chodzi o minimalną kwotę wynagrodzenia, jaką trzeba uzyskiwać, aby móc liczyć na pozytywne rozpatrzenie aplikacji?
czytaj więcej
2016-03-10, 17:28
Cantaramusic.pl
"Fobie" od Na Tak
Lubelska grupa Na Tak zaprezentowała nowy teledysk promujący trzeci album tego zespołu, który ukaże się 8 kwietnia.
czytaj więcej
POŻYCZKI ONLINE – JAK UŁATWIĆ SOBIE SPŁACANIE
Zaciągnięcie pożyczki może być szybkim i łatwym procederem. Jednak potem przychodzi spłata zobowiązania, która może rodzić problemy. Ale nie musi. Oto kilka prostych sposobów, które pomogą sprawnie i terminowo oddać należność.
czytaj więcej
1...443444445446447448449...712

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top