Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Czy ktoś może wziąć pożyczkę chwilówkę na zagubiony dowód osobisty?
Skala wyłudzeń kredytów stale rośnie i osiąga wartości 50% rok do roku. W dobie szybkich pożyczek oraz nowych technologii proste staje się podrabianie dokumentów lub wyłudzanie danych od przypadkowych osób. Jakie zagrożenia mogą czekać tych, którzy odpowiednio się nie zabezpieczą? Co zrobić by ktoś nie wziął kredytu na nasz koszt?
czytaj więcej
Jak uchronić się przed Zika i malarią – odpowiedź zna Craghoppers
Wejście na niezdobyte himalajskie szczyty, wyprawa do źródeł Amazonki, spływ najgłębszym kanionem świata w Peru, albo spacer w labiryncie uliczek azjatyckich miast. Podróżnicy i eksploratorzy docierają wszędzie, znosząc różnorodne warunki pogodowe i przebywając w ekstremalnie odmiennych strefach klimatycznych. Stara się im dotrzymać kroku odzież Craghoppers dostosowana do każdego wyzwania, jakie stawiają przed nią najbardziej wymagający poszukiwacze przygód.
czytaj więcej
Czym jest upadłość konsumencka
Osoby fizyczne, które nie prowadzą swojej firmy mogą raz na 10 lat wnioskować o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Należy jednak mieć na uwadze, iż sąd nie zawsze musi się przychylić do naszego wniosku. Co ważne, ogłoszenie upadłości konsumenckiej przez sąd nie jest równoznaczne z umorzeniem wszystkich naszych długów, a jedynie rozłożeniem zobowiązań w taki sposób, aby wysokość rat była dostosowana do naszych możliwości finansowych.
czytaj więcej
Dokąd na majówkę? Te miejsca warto odwiedzić
Majówka nie musi oznaczać leżakowania na słońcu i pilnowania grilla. Szukasz adrenaliny? Sprawdź, gdzie warto wybrać się w długi weekend.
czytaj więcej
2016-04-29, 13:46
flypr
Silikonowanie w ekstra kolorach – Silikon Sanitarny Extra firmy Den Braven
Uszczelnienia w łazience na styku urządzeń sanitarnych oraz ścian i podłogi są niezbędne, żeby zapewnić odpowiednią ochronę przed przeciekaniem wody i rozwojem szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Czy jednak zabezpieczenie przed wilgocią oznaczać musi charakterystyczne paski białego silikonu wokół brodzika czy umywalki? Otóż nie! Z pomocą przychodzi Silikon Sanitarny Extra w nowych, modnych odcieniach, który stworzy bezpieczne uszczelnienie dopasowane do kolorystyki pomieszczenia.
czytaj więcej
Rapso dla smaku grillowanych dań
Wraz z nadejściem ciepłych dni rozpoczyna się sezon grillowy i miesiące radosnego biesiadowania w gronie najbliższych. Aby przyrządzane podczas spotkań posiłki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe, zadbajmy o najwyższą jakość składników. Ważny jest zarówno rodzaj grillowanego mięsa czy warzyw, jak i dodatków. Olej rzepakowy marki Rapso to gwarancja zdrowego smażenia, a także wyśmienita podstawa wszelkich marynat oraz sałatkowych sosów.
czytaj więcej
2016-04-29, 12:58
Cantaramusic.pl
"Twarze złe" Vüjkaväsyla
Warszawska grupa Vüjekväsyl przedstawia swój drugi album zatytułowany "Twarze złe".
czytaj więcej
2016-04-29, 12:21
Metrohouse
Ceny działek letniskowych
Jak zwykle długi majowy weekend staje się sygnałem do zainteresowania się rynkiem działek letniskowych. Nie inaczej jest i w tym roku.
czytaj więcej
2016-04-29, 12:17
Maria Orciuch
„Młodszym poruszy wyobraźnię, u starszych obudzi wspomnienia”. Wywiad z Marią Orciuch, autorką książki Gdy dojrzeją śliwki
Książka Gdy dojrzeją śliwki, debiut literacki Marii Orciuch, ukazała się nakładem wydawnictwa LSW na początku kwietnia 2016 r. Jak powstawała, ile z zwartych w niej historii jest prawdziwych oraz czy czytelnicy mogą liczyć na więcej, opowiada autorka.
czytaj więcej
2016-04-29, 11:54
Meble gabinetowe
Jak stworzyć motywujące i twórcze miejsce pracy
Spędzanie wielu godzin w tym samym otoczeniu może powodować znużenie i

demotywować pracowników. Firmy mogą temu zaradzić, zachęcając pracowników do

personalizacji ich miejsca pracy oraz dodając kolorowe akcenty do wystroju biura. Poniżej

zaprezentowano kilka sposobów, dzięki którym firmy mogą zapewnić zastrzyk energii swoim

pracownikom.
czytaj więcej
1...454455456457458459460...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top