Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Świeradowski piknik motocyklowy i zbiórka krwi z Polską Grupą Uzdrowisk
14 maja 2016 r. odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Pikniku Moto-Bluesowego w Świeradowie-Zdroju. Motocyklowe spotkanie muzyczne połączone jest z oddawaniem krwi na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach oraz zbiórką środków na cele charytatywne. Całe wydarzenie wspierane jest przez Polską Grupę Uzdrowisk.
czytaj więcej
2016-04-28, 12:21
Cantaramusic.pl
K-Essence zapowiada nowy album
"We Prefer The Night" to tytuł nowej płyty katowickiej grupy K-Essence, która trafi do sprzedaży w piątek 29 kwietnia.
czytaj więcej
Z CYKLU: HERBACIANA KROPLA WIEDZY YUN MING ZIELONY MARKI CZAS NA HERBATĘ – NAJSZLACHETNIEJSZY Z CZŁONKÓW HERBACIANEJ DYNASTII
Pośród górzystych terenów chińskiej prowincji Yunnan od wieków rozkwitają wyjątkowe herbaciane gatunki. Jednym z nich jest susz o nazwie Yun Ming Zielony, znany również jako Yunnan Green Dynasty. Koneserzy określają tą unikalną odmianę mianem jednej z najstarszej i najszlachetniejszej na świecie. Chcąc odkryć pełen wachlarz zalet wyśmienitej kompozycji Yun Ming Zielony wystarczy sięgnąć do oferty marki Czas na Herbatę.
czytaj więcej
Showroom biurowca ASTORIA już otwarty!
W powstającym w ścisłym centrum Warszawy budynku Astoria Premium Offices otwarto biuro pokazowe. Na powierzchni liczącej blisko 450 mkw. można zobaczyć nowoczesne aranżacje wnętrza biurowca.
czytaj więcej
2016-04-28, 10:54
Meble gabinetowe
Znaczenie Estetyki w Miejscu Pracy
Według dziennika The Guardian 70% firm odnotowuje większą wydajność swoich pracowników po przeprowadzeniu wpływającego korzystanie na estetykę wnętrz remontu w ich miejscu pracy (The Guardian, BETTER PRODUCTIVITY AT WORKPLACE, 2015). W związku z tym rozważny dobór rodzaju mebli oraz oświetlenia do biur ma duże znaczenie.
czytaj więcej
2016-04-28, 10:48
Grupa MEDIUM
Zlecenia z polecenia, czyli co zrobić, aby dotychczasowi klienci polecali Cię innym
Z badań wynika, że najwięcej inwestorów szuka wykonawców z polecenia. Powody polecania są różne: niska cena usługi, dostępność wykonawcy, krótki termin realizacji zlecenia, czystość i estetyka wykonania, uczciwe podejście do klienta, rzetelne wykonanie zlecenia, fachowe doradztwo, wydłużona gwarancja lub specjalistyczne usługi...
czytaj więcej
Pierwsze loty w tym sezonie do Tunezji
W czwartek 28 kwietnia ruszają pierwsze w tym sezonie loty do Tunezji, czyli wraz z początkiem majówki następuje inauguracja sezonu letniego wyjazdów wakacyjnych do Tunezji. Na turystów czeka na miejscu wspaniała tunezyjska wiosna, czyli przyjemne 25 st. Celsjusza w cieniu.
czytaj więcej
Wodna przygoda w Małopolsce
Uwielbiamy spędzać czas na wodzie, w wodzie, przy wodzie i pod wodą. Wodna Przygoda w Małopolsce to weekend bliżej natury, aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu, atrakcyjny dla całej wielopokoleniowej rodziny, pobyt dla zdrowia i urody, wymarzone miejsce dla samotnych i zakochanych, dla młodych i seniorów. Tu nawet najgorsza pogoda nie zepsuje nam wypoczynku.
czytaj więcej
2016-04-28, 09:06
Meble gabinetowe
Sprawny transport dzięki wózkom z AJ Produkty
Praca nie zawsze ograniczona jest do jednego stanowiska i czasami trzeba zabrać ze sobą

narzędzia zgodnie z rodzajem zadania do wykonania. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się

wózki transportowe. Ze względu na ich modułową konstrukcję oraz wszechstronność

komponentów, wózki można łatwo dostosować do wielu potrzeb i użytkowników. Tego typu

wózki dostępne są na przykład w ofercie firmy AJ Produkty.
czytaj więcej
2016-04-27, 22:54
flypr
Szkło jako element izolacji akustycznej w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem
Dzisiejszy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem przypomina nam, że nadmierny hałas może być szkodliwy dla ludzkiego zdrowia i otaczającego nas środowiska. Firma Guardian Industries’ Glass Group w Europie wspiera inicjatywę mającą na celu poprawę świadomości w tej dziedzinie i pomaga wyjaśnić, jak ważny jest dobór przeszklenia o odpowiednich parametrach izolacji akustycznej. Radzi też, jak wybrać najlepsze przeszklenie dźwiękoizolacyjne do domu.
czytaj więcej
1...456457458459460461462...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top