Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Pożyczki Online w Miloan Polska z Orderem Finansowym
Miloan Polska została uhonorowana w corocznym plebiscycie organizowanym przez magazyn gospodarczy Home&Market, za usługę kredytów gotówkowych online. To kolejne wyróżnienie dla międzynarodowej firmy finansowej, która w ciągu roku od debiutu na polskim rynku, stała się jednym z liderów branży pożyczek krótkoterminowych.
czytaj więcej
Nie czytasz książek? Lecz się!
Statystyki czytelnictwa w Polsce od lat są alarmujące. Ale raporty czytają tylko ci... którzy czytają. Nie przekonają tych, którym drukowane litery kojarzą się tylko z nudą. Internetowa księgarnia TaniaKsiazka.pl wymyśliła więc „Pogotowie Czytelnicze”. W marcu ponad 50 tysiącom użytkowników Internetu zaaplikowało ono końską dawkę książkoterapii. Operacja się udała.
czytaj więcej
Lustrzanka - jak wybrać idealny model?
Planujesz zakup nowego aparatu fotograficznego? Zastanawiasz się jaki model wybrać i ile pieniędzy wydać, by być zadowolonym z efektów? Sprawdź na to zawracać uwagę podczas zakupu popularnej lustrzanki!
czytaj więcej
2018-04-03, 13:05
Kolporter
„1-2-3 ucztujesz Ty!” – nowa akcja w salonikach Kolportera
Specjalny kod umożliwiający zakup trzech pizz w cenie jednej to nagroda, która czeka na klientów, którzy kupią w saloniku Kolportera dwa premiowane napoje koncernu PepsiCo. Promocja ruszyła 3 kwietnia i będzie trwać do końca miesiąca.
czytaj więcej
2018-04-03, 12:01
Pakiet47
Pakiet47 – szansa na regularny dochód
Każdy kupujący zostaje przypisany na stałe do partnera.
czytaj więcej
2018-04-03, 08:00
Eurofirany
Zapachniało, zajaśniało w Eurofiranach
Po szarej i pochmurnej zimie potrzebujemy oczyszczenia, dlatego marka dodatków i domowych dekoracji Eurofirany, wraz z początkiem wiosny, zachęca do sięgnięcia po klasykę, czyli biel. O tym, jak potraktować ten kolor we wnętrzach, jakich efektów możemy się spodziewać i z czym go łączyć mówi stylistka, Justyna Czapla.
czytaj więcej
2018-03-31, 12:55
Szałowe Ceny
Najlepsze Multicookery
Nie lubisz gotować? Przeszkadza Ci wieczny bałagan w kuchni? Teraz zamiast wielu, różnych urządzeń możesz mieć jedno - multicooker!
czytaj więcej
2018-03-31, 12:39
Szałowe Ceny
Najlepsze lutownice
Grzałkowa, transformatorowa, akumulatorowa, która z lutownic jest najlepsza? Wszystko zależy od Twoich potrzeb!
czytaj więcej
2018-03-31, 03:28
Szałowe Ceny
Pad Xbox ONE - najlepszy?
Jesteś gamerem? Kochasz konsole? Masz słabość do Xboxa ONE? Jeśli na powyższe pytanie - choćby jedno! - Twoja odpowiedź była twierdząca, no to mamy coś dla Ciebie w tym momencie. Szukasz najlepszych ofert na pad Xbox ONE. Poczytaj o nim więcej, a z pewnością będziesz chcieć mieć do czynienia z tym kontrolerem częściej...
czytaj więcej
Poznaj Axami
To prawda, Anka zapomniała jak to jest być seksowną kobietą. Odkąd została mamą dwóch rozhasanych chłopców, jej codziennym outfitem stały się powyciągane podkoszulki, getry i poplamione zupkami sweterki.
czytaj więcej
1...43444546474849...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top