Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


12 kroków do bezpiecznej pracy przy urządzeniach i instalacjach energetycznych
Wykonując prace na czynnych urządzeniach i instalacjach energetycznych należy opierać się na wymaganiach rozporządzenia z 2013 roku. Zrezygnowano w nim ze szczegółowego uregulowania tych kwestii. Usunięto dotychczasowe zapisy, określające zasady organizacji prac na czynnych urządzeniach i instalacjach energetycznych, role pracowników dozoru oraz wymagania dla osób sprawujących takie funkcje (polecający, koordynujący, dopuszczający, nadzorujący).
czytaj więcej
Świąteczna kampania marki ergokantor.pl – dla melomanów i nie tylko…
Już dziś startuje świąteczna kampania marki ergokantor.pl. Firma wraz z polskimi artystami – muzykami przygotowała nowatorską kampanię. Tym razem to my dajemy coś naszym Klientom – coś dla ucha i dla duszy… Wszystkich czeka wiele atrakcji i niespodzianek!
czytaj więcej
8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w kategorii „Przekąski i Przysmaki Dentystyczne” w konkursie Top For Dog 2015
Finał konkursu odbył się podczas Gali charytatywnej „Ty Fundujesz Dobro” 24 listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie. 8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w kategorii „Przekąski i Przysmaki Dentystyczne” w konkursie Top For Dog 2015.
czytaj więcej
Kochasz dzieci, nie pal śmieci. Gminny konkurs rozstrzygnięty
330 prac i 12 osób nagrodzonych. To bilans konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Gminę Oświęcim. Inicjatorzy ekorywalizacji zacierali ręce z radości, a przed komisją konkursową stanęło trudne zadanie. Ułatwiła je fachowa wiedza i doświadczenie znanych Oświęcimianom osobowości, które zasiliły skład jury. Wśród nich malarka Agnieszka Kołodziej-Ryś i dziennikarz – Paweł Wodniak. 26. listopada nagrody trafiły do rąk zwycięzców.
czytaj więcej
2015-11-30, 12:43
Novem
Pierwsze w Polsce partnerstwo - z myślą o polskim e-handlu!
Spółka Entado, w której Novem jest inwestorem, nawiązała partnerstwo z firmą Emarsys B2C Marketing Cloud. Co to znaczy dla polskiego e-handlu? Entado udostępniając doskonałe narzędzie Marketing Automation, Customer Intelligence i Omnichannel Marketing, zapewni polską obsługę, wdrożenie oraz wsparcie strategiczne i kreatywne.
czytaj więcej
2015-11-30, 12:21
ViaTelecome
Budowa wieży antenowej i radiolinii dla TAURON
Viatelecome w konsorcjum z Ergostal wykona dla TAURON DYSTRYBUCJA S.A. budowę wieży antenowej 60m i radiolinii na terenie R-308 Bartoszówka oraz radiolinii na terenie PE Mirsk. Wartość projektu wynosi 1 106 370.40 zł brutto.
czytaj więcej
SMS-y rozpalą gorączkę świątecznych zakupów
Nadchodzi czas świątecznego szaleństwa zakupowego, podczas którego sklepy zanotują rekordowe obroty. Według raportu firmy Deloitte 43% Polaków planuje świąteczne zakupy w pierwszej połowie grudnia. Tradycyjnie okres przedświąteczny oznacza zwiększony ruch SMS-ów. Firma Infobip specjalizująca się w komunikacji mobilnej przewiduje, że klienci roześlą w grudniu o co najmniej 50% w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.
czytaj więcej
2015-11-30, 10:30
Inpro SA
Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów
Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, ukończył realizację budynku B inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W gotowym budynku znajduje się 117 lokali, z czego w sprzedaży zostały tylko 2 mieszkania i 17 lokali przeznaczonych na usługi lub biura. Budynek B posiada górującą nad osiedlem wieżę, w której znajdują się również lokale przeznaczone na biura.
czytaj więcej
2015-11-30, 10:14
Kreatywna.pl
Po drugiej stronie ekranu – fascynująca biografia Meryl Streep
Inteligentna, charyzmatyczna, wybitnie utalentowana – tak mogłaby brzmieć odpowiedź na pytanie, jaka jest Meryl Streep. Trudno szczędzić pochwał osobie, która stworzyła tyle znakomitych kreacji filmowych. Tym razem artystka zgodziła się zdradzić kilka faktów dotyczących jej warsztatu aktorskiego i życia osobistego. Dzięki nowej, szczególnej biografii, sympatycy bohaterki Wyboru Zofii czy Pożegnania z Afryką będą mogli poznać ją niemal osobiście.
czytaj więcej
Jak czytanie książek na temat finansów, może poprawić jakość i poziom zarobków?
Edukacja finansowa, czyli poszerzanie wiedzy na tematy związane z finansami osobistymi. To wiedza mająca na celu poprawę jakości poziomu życia oraz lepsze niż dotychczas zarządzanie pieniędzmi.
czytaj więcej
1...479480481482483484485...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top