Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Ceresit wspiera wykonawców
Marka Ceresit, producent chemii budowlanej, należący do międzynarodowego koncernu Henkel uruchomił serwis internetowy Ceresit PRO – zintegrowaną platformę dla profesjonalistów z branży budowlanej. Z jej pomocą wykonawcy usług budowlanych i remontowych odnajdą nie tylko potrzebne informacje i porady dotyczące wykonywania konkretnych prac, ale także inspiracje oraz rozwiązania nawet dla najbardziej skomplikowanych projektów remontowych. Użytkownicy serwisu zyskują możliwość kontaktu z innymi profesjonalistami, wzajemnej wymiany uwag i doświadczeń. Mogą także wziąć udział w Programie Lojalnościowym i zdobyć wiele cennych nagród pieniężnych oraz rzeczowych.
czytaj więcej
Czy istnieje ochrona przed szkodnikami wykorzystującymi luki w Javie?
W ciągu minionych sześciu miesięcy dwa miliony użytkowników stanowiło cel cyberataków z wykorzystaniem szkodliwych programów infekujących poprzez luki w Javie.
czytaj więcej
Pogodne Centrum w Oleśnicy nabiera kształtów
Na terenie Pogodnego Centrum w Oleśnicy, którego inwestorem jest Rank Progress, rozpoczęły się prace związane z montażem dachu. Budowa przebiega zgodnie z planem - obiekt ma zostać otwarty w pierwszym kwartale przyszłego roku.
czytaj więcej
Hokejowy wynik piłkarskiego meczu na Stadionie Narodowym!
W piątek 7 września w Uniejowie rozpoczęło się dwudniowe zgrupowania Drużyny Słuchaczy Radia Zet, która przygotowywała się do rozegrania meczu przeciwko dziennikarzom Radia Zet na Stadionie Narodowym. Trenerem został piosenkarz Rafał Brzozowski, który tak mówił o zawodnikach i swojej roli: „chłopcy z całej Polski, słuchacze, którzy zostali wybrani przez Radio Zet do tego wielkiego meczu - moim zadaniem jest skonstruowanie z nich drużyny i zmotywowanie tych chłopaków”.
czytaj więcej
Błędy pracowników wśród głównych przyczyn kradzieży danych
Błąd pracownika stanowi jedną z głównych przyczyn wewnętrznych incydentów związanych z bezpieczeństwem IT, które prowadzą do wycieku poufnych danych korporacyjnych – tak wynika z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab oraz B2B International ubiegłej wiosny.
czytaj więcej
Najbardziej irytują nas psujące się telefony….
Po pierwszym miesiącu działalności platformy społecznościowo-informacyjnej cosiepsuje.com, możemy  wyciągnąć  wnioski dotyczące naszych użytkowników. Opinie pojawiacie się w kategoriach  AGD, RTV, motoryzacja czy komputery nie są tak intensywne  jak w grupie GSM.
czytaj więcej
Kaspersky Lab wyróżniony za ochronę transakcji finansowych online
Eksperci z AV-Test byli jednomyślni w ocenie efektywności produktów Kaspersky Lab pod kątem ochrony transakcji finansowych przeprowadzanych online i nagrodzili firmę prestiżowym wyróżnieniem „AV-Test Innovation Award”.
czytaj więcej
TrustPort Internet Security 2013 laureatem AVLab Award Best +++ ze skutecznością 100%
Program TrustPort Internet Security 2013 to całkowita ochrona komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Program wykrywa wirusy i spyware na wszystkich punktach dostępu do komputera i chroni przed próbami włamań przez hakerów. Pozwala to nie tylko na ciągłe monitorowanie otwieranych plików, ale w tym samym czasie również skanowanie plików przychodzących na skrzynkę e-mail czy też pobieranych z sieci. W sierpniu 2013 roku oprogramowanie firmy TrustPort dostało nagrodę od polskiego Laboratorium Antywirusowego AVLab – AVLab Award Best +++, ze skutecznością 100% - w kategorii skanowania w czasie rzeczywistym.
czytaj więcej
Inpro finalizuje realizację pierwszego etapu osiedla Chmielna Park
Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, kończy realizację pierwszego etapu budowy osiedla Chmielna Park w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostało się 16 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale handlowe należące do budynku A. Zakończenie realizacji pierwszego etapu zaplanowano na koniec września br.
czytaj więcej
1...482483484485486487488...522

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 45 1240 1170 1111 0010 5429 3648

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top