Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak efektywniej wydawać pieniądze i jeszcze na tym zarobić?
Zarówno zwykli zjadacze chleba, jak też dysponujący większym kapitałem np. w firmie mają ten sam problem. Skąd na to, czy na tamto wziąć pieniądze? Tymczasem nie problem w wydawaniu ich, ale w zarabianiu i zdobywaniu potrzebnych zasobów finansowych.
czytaj więcej
2015-11-18, 20:07
HydroTech
Urządzenia alpha innotec na targach Pol-Eco System
Przegląd technologicznych trendów, debaty o rozwiązaniach ekologicznych, wystawcy z czternastu krajów - to zaledwie wycinek tego co można było zobaczyć w Poznaniu podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych Pol-Eco System.
czytaj więcej
Pierwszy w Polsce kantor internetowy z ofertą wypłaty gotówki w bankomacie
Rkantor.com – kantor internetowy, którego właścicielem jest Raiffeisen Polbank, uruchomił dziś usługę wypłaty gotówki w 6500 bankomatów Euronet w całej Polsce. To pierwszy tego rodzaju produkt na polskim rynku.
czytaj więcej
Upominek + wspólny czas = idealny prezent na święta
Dorośli bardziej od materialnych prezentów doceniają przebywanie z bliskimi i wspólną rozmowę. Fakt ten można doskonale wykorzystać, by na święta zapewnić bliskiemu i jedno – czyli upominek, i drugie – czyli wspólnie spędzony w miłej atmosferze czas.
czytaj więcej
Decorada Delecta - dekoruje, koloruje, smakuje... naturalnie
Delecta wchodzi w segment produktów do dekoracji ciast i deserów, wprowadzając na rynek linię naturalnie smacznych posypek pod nazwą Decorada.
czytaj więcej
Prezent na Gwiazdkę – z rozsądkiem o idei i pomysłach
Kolejne święta tuż-tuż – znów ogarnie nas zakupowy szał. I znów staniemy przed trudnymi pytaniami: co podarować bliskim? oraz… jak nie dać się zwariować?
czytaj więcej
Dopasuj pożyczkę do potrzeb
Pojawił się nieprzewidziany wydatek, a konto świeci pustkami? Potrzebujesz pieniędzy "na wczoraj", ale nie posiadasz żadnych oszczędności? Na pożyczki gotówkowe zawsze możesz liczyć. To koło ratunkowe, które zapewni dostęp do pieniędzy w krytycznym momencie.
czytaj więcej
Polska wśród 5 krajów Europy najbardziej zagrożonych atakami hakerskimi!
Polska znalazła się wśród 5 najbardziej zagrożonych państw atakami hakerskimi w Europie – wynika z najnowszej analizy firmy Check Point Software Technologies.
czytaj więcej
2015-11-18, 12:52
Metrohouse
Raport Polski Rynek Nieruchomości Listopad 2015
Jesień na rynku nieruchomości. Omówienie trendów na rynku kredytów hipotecznych i wtórnym rynku mieszkań.
czytaj więcej
2015-11-18, 12:47
Metrohouse
Barometr Metrohouse: W stolicy negocjacje na stałym poziomie
Jesienne transakcje nie zaskoczyły większym niż zwykle poziomem negocjacji. Skróceniu uległ średni czas sprzedaży mieszkania.
czytaj więcej
1...488489490491492493494...692

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top