Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nowa jakość w kuchni Polskiej Grupy Uzdrowisk
Będzie nie tylko zdrowo, ale smacznie i elegancko. Kurorty należące do Polskiej Grupy Uzdrowisk wprowadzają nową jakość kulinarną – od teraz posiłki dostosowane specjalnie do potrzeb i stanu zdrowia kuracjuszy przygotowywane będą pod okiem szefa kuchni, który doświadczenie zdobywał u największych kulinarnych mistrzów. Liczyć będą się nie tylko składniki odżywcze i odpowiednia liczba kalorii, ale także ekologiczne produkty i atrakcyjne serwowanie dań zgodnie ze standardami restauracyjnymi.
czytaj więcej
2015-11-05, 14:47
RE/MAX Gold
Rosnące znaczenie cudzoziemców i emigrantów na polskim rynku nieruchomości
Ilość transakcji z udziałem cudzoziemców i emigrantów na polskim rynku nieruchomości wzrasta z roku na rok. Dane Ministerstwa Spraw Wewnętrznych za rok 2014 wskazują, że liczba nieruchomości nabytych w Polsce przez obcokrajowców po raz pierwszy przekroczyła 9 tysięcy - co stanowi wynik ponad 5% wyższy niż w roku poprzednim.
czytaj więcej
Karate - sztuka walki
Karate to jedna z najpopularniejszych sztuk walki. Zainteresowanie jest bardzo wysokie z tego względu, iż uczęszczanie na zajęcia z karate ma wiele plusów.
czytaj więcej
Zajęcia dla dzieci z Aikido
Wychowanie dziecka bywa czasami trudne. Ciężko jest samemu zdecydować, co będzie dla niego dobre, jakie zajęcia dodatkowe wybrać by czerpał z nich radość.
czytaj więcej
Sukces firmy to zasługa współpracy
Nie istnieje jeden, idealny model komunikacji, który zapewni udaną współpracę między pracownikami i umożliwi skuteczną realizację dowolnych celów biznesowych. Można jednak dość precyzyjnie wskazać, jakie czynniki będą miały największy wpływ na budowanie współpracy.
czytaj więcej
Jedyna firma turystyczna w rankingu Deloitte Technology Fast 50
Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, , która w Polsce jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, po raz kolejny znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.
czytaj więcej
Miód z homogenatem czerwiu trutowego – Skarby Pasieki
Miód z homogenatem czerwiu trutowego, znany też jako miód z mleczkiem trutowym, to kolejna ciekawa propozycja dla amatorów produktów pszczelich. Miód ten jest ceniony przede wszystkim z uwagi na walory zdrowotne – z powodzeniem zastąpi całą gamę suplementów diety oraz pomoże w walce z różnymi chorobami i dolegliwościami.
czytaj więcej
Notki prasowe z wysokiej jakości ruchem
Od dziś każdy użytkownik wirtualnych biur prasowych WhitePress ma możliwość w prosty sposób uzyskać wartościowy, tematyczny, a przede wszystkim niedrogi ruch. To nowatorskie rozwiązanie tego typu w Polsce.
czytaj więcej
5 ciekawych miejsc na konferencje
W Polsce funkcjonuje wiele nowoczesnych obiektów hotelowo-konferencyjnych, nie dziwi więc, że odbywa się u nas tak wiele prestiżowych spotkań biznesowych. Przedstawiamy 5 ciekawych miejsc na konferencje w naszym kraju.
czytaj więcej
Nowy Opel Astra - drażni klasę wyższą
Opel wprowadza nową gwiazdę klasy kompaktowej z dużą dawką humoru. Spoty reklamowe można już obejrzeć na kanale firmy Opel na YouTube. Ważna rola ambasadora marki - Jürgena Kloppa.
czytaj więcej
1...494495496497498499500...691

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top