Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Królowie świata orzechów - Migdały marki KRESTO
Migdały poza niezaprzeczalnymi walorami smakowymi posiadają także wiele wartości odżywczych, a co za tym idzie wpływają zbawiennie na nasze zdrowie. Nie bez powodu z resztą nazywane są „królami orzechów”. Marka KRESTO daje nam możliwość zakupu aż czterech rodzajów, tego wyjątkowego produktu dzięki czemu śmiało możemy urozmaicić jego codzienne spożywanie.
czytaj więcej
45 milionów dolarów dla GoEuro od inwestorów na czele z Goldman Sachs Investment Partners.
9 grudnia 2015: GoEuro, największa w Europie platforma umożliwiająca zakup biletów autobusowych, kolejowych i lotniczych, ogłosiło zamknięcie drugiej tury rozmów dotyczących finansowania. Firma zostanie wsparta sumą 45 milionów dolarów. Kwotę zainwestuje Goldman Sachs wraz z Atomico, Yuri Milnerem i Tomem Staffordem, Sebastianem Siemiatkowskim (Klarna) i Ilkka Paananenem (Supercell).
czytaj więcej
2015-12-10, 10:29
Kreatywna.pl
Twoja skóra w szampańskim nastroju
Kto nie zna ceny, jaką trzeba zapłacić za wyśmienicie spędzoną zabawę imprezową? To jednak nie tylko ogólne zmęczenie czy ból głowy lub nóg. Skutki całonocnych wrażeń odczuwa także nasza skóra – zwłaszcza, jeśli nie udało nam się zdobyć na odpowiednią pielęgnację tuż po powrocie do domu. Co zrobić, aby przywrócić jej blask i zdrowy wygląd?
czytaj więcej
Program partnerski dla ambitnych, sposobem na zwiększenie sprzedaży
Jeśli masz serwis internetowy skierowany do osób sprzedających w Internecie produkty lub usługi... Może się okazać, że stworzenie programu partnerskiego dla Twojej firmy jest korzystnym rozwiązaniem. Nie musisz robić tego sam, my możemy przeprowadzić Twoją kampanię i rozliczyć partnerów, którzy sprzedadzą Twoje usługi.
czytaj więcej
2015-12-09, 13:24
Preply
Uberyzacja rynku korków
Można narzekać na postępującą uberyzację i jest w tym trochę racji. Obecnemu od roku w Polsce ukraińskiemu pośrednikowi korepetycji, trudniej byłoby zarzucić, że niszczy rynek. Wszak większość rynku korepetycji znajduje się w szarej strefie.
czytaj więcej
A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać?
Planujesz przerwać życiową rutynę i zrobić sobie klasyczny gap-year. Pojeździć po świecie, nauczyć się tego, czego nie uczą w żadnej szkole. Jak to zrobić, żeby nie przejeść wszystkich oszczędności i pieniędzy na bilet powrotny?
czytaj więcej
2015-12-09, 12:39
Preply
Język w mniejszym mieście
Pospolite ruszenie do szkół językowych dobiega końca w październiku. Ci, którzy mieli zapisać się na kursy - uczęszczają już na zajęcia. Gorzej z tymi, którzy lekcji na swoim poziomie i w dogodnym dla siebie terminie nie znaleźli.
czytaj więcej
2015-12-09, 12:14
flypr
Walka z kondensacją na szybach - Guardian ClimaGuard® Dry
Kondensacja pary wodnej na oknach jest częstym problemem wielu nowoczesnych domów i mieszkań w sezonie jesiennym. Zjawisko to wpływa negatywnie na walory estetyczne okien oraz widoczność. Wybór szkła Guardian ClimaGuard® Dry pozwala pozbyć się problemu „zaparowanych okien", przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości izolacyjnych.
czytaj więcej
Śnieżne inspiracje kulinarne z Ryżem Białym marki Britta
Za oknem lada chwila zagości biel, lecz zanim to nastąpi możemy sprawić, że zimowy krajobraz pojawi się na naszym talerzu. Włączając do codziennej diety Ryż Biały marki Britta wzmocnimy nasz organizm przed nadejściem mrozów, a także odkryjemy nieznane dotąd smaki i aromaty z całego świata.
czytaj więcej
Top Market i Minuta8 walczą o przyszłość rodzinnych sklepów w stolicy
Top Market i Minuta8 – sieci sklepów spożywczych, posiadające łącznie ponad 530 sklepów (w tym 101 w Warszawie), skarżą uchwałę Rady Warszawy w sprawie wprowadzenia zmiany zasad udzielania zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Przedstawiciele Sieci uważają, że nowe przepisy doprowadzą do upadku wielu sklepów osiedlowych, pozbawiając pracy tysięcy pracowników i przedsiębiorców.
czytaj więcej
1...496497498499500501502...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top