Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2015-09-30, 10:21
Kreatywna.pl
Zdrowie na długi dystans – ogólne zasady dietetyczne dla biegaczy
Tanie, proste, niewymagające specjalnych urządzeń, możliwe o każdej porze roku. W dodatku będące znakomitym sposobem na zdrowy tryb życia i doskonałą kondycję – bieganie! Nic więc dziwnego, że jego popularność, jako aktywnego spędzania wolnego czasu, ciągle wzrasta. Ale żeby czerpać z niego jak największe korzyści, powinna mu towarzyszyć odpowiednia dieta.
czytaj więcej
Rozpoczęcie produkcji nowego Opla Astry w zakładzie w Gliwicach
Uroczystość z udziałem wielu znakomitych gości. Trzy czynniki decydujące o sukcesie: nowoczesna fabryka, wykwalifikowany zespół i najwyższa jakość. 20 lat doświadczenia w produkcji bestsellera Opla w Polsce. Nowa Astra ponownie definiuje segment kompaktowy
czytaj więcej
2015-09-29, 11:29
Kreatywna.pl
Napoleon Bonaparte – artysta, wynalazca, designer
Burzliwe wydarzenia historyczne przyczyniły się do ukucia powiedzenia: w czasie wojny milkną muzy. Okazuje się jednak, że zainteresowanie sztuką i działania artystyczne potrafiły znajdować się bardzo blisko militarnego rzemiosła. Dowodem tego jest wystawa zorganizowana w warszawskim Zamku Królewskim, poświęcona wielkiemu strategowi oraz reformatorowi prawa – Napoleonowi. Wystawa, podczas której wybitny wódz odsłania przed nami swoje mniej znane oblicze.
czytaj więcej
Zamówienia publiczne: wakacyjny spadek
Sierpień, jako miesiąc wakacyjny, nie obfitował w ogłoszenia przetargowe. Pojawiło się 9 tys. 187 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
czytaj więcej
2015-09-28, 16:12
INFOSUN
Efektywne zarządzanie MŚP
Usprawnienie działania firmy możliwe jest właśnie dzięki technologii i zdecydowanie dzięki pokoleniu Y, które nie wyobraża sobie pracy bez spełnienia tych kryteriów.
czytaj więcej
Polska Grupa Uzdrowisk podczas XXIV Kongresu Uzdrowisk Polskich
W dniach 28-30 września br. odbędzie się już XXIV Kongres Uzdrowisk Polskich w Inowrocławiu. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „Uzdrowiska Polskie – Wyzwania i Szanse”. Patronat Honorowy nad XXIV Kongresem Uzdrowisk Polskich objął Marian Zembala, Minister Zdrowia, zaś w Komitecie Honorowym zasiadają przedstawiciele rządu, samorządów wojewódzkich i świata nauki. Jednym z partnerów Kongresu jest KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych wraz z marką PGU.
czytaj więcej
Bielsko ma swój mały Luksemburg
Pojawiło się na mapie Bielska- Białej nowe, nietuzinkowe miejsce, które na pewno zostanie wpisane w wyobraźnię bielszczan. Dzieli je zaledwie kilkaset metrów od najważniejszych obiektów zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta. Tu łączy się tradycja z nowoczesnością. Biznes i relaks. Zapewniona jest rozrywka na wysokim poziomie. Równolegle, dyskretnie, swoim rytmem toczy się życie biznesowe.
czytaj więcej
Dysk SSD czy HDD – który wybrać?
Dyski SSD i HDD służą do zapisywania i odczytywania danych. Pełnią te same funkcje, ale różnią się parametrami, przez co użytkownicy mają problem stwierdzić, który będzie dla Nich najlepszych. Specjaliści pomocy technicznej oprogramowania antywirusowego AVG przygotowali krótki poradnik, który pomoże Ci wybrać odpowiedni dysk.
czytaj więcej
5 sposobów na wzmocnienie domowej sieci Wi-Fi
Jeśli chcesz wzmocnić siłę domowego Wi-Fi, aby znacznie szybciej ściągać pliki i ładować filmy, AVG – dostawca programów antywirusowych, przygotował najlepsze metody, jak to zrobić skutecznie i cieszyć się szybszym Internetem.
czytaj więcej
Polacy nie gęsi i swój design mają
Rozpoczęciem wydarzenia Wolf In Design będzie zamknięte spotkanie branżowe "Caffe Design" 2 października w piątek godz. 16.00
Tego wieczoru, podczas nowatorskiej symbiozy designu i biznesu w nowoczesnym wieżowcu Wolf Marszałkowska w Warszawie, dr Krystyna Łuczak-Surówka poprowadzi wykład o polskim designie.
czytaj więcej
1...499500501502503504505...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top