Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Najlepszy prezent to niepowtarzalny prezent
Przedświąteczne tygodnie to czas, w którym zastanawiamy się przede wszystkim nad podarunkami dla najbliższych. I każdy chyba przyzna, iż z roku na rok, mimo rosnącej ilości sklepów i artykułów przez nie oferowanych - kłopot z wyborem prezentu jest coraz większy.
czytaj więcej
2015-12-06, 14:05
Anita Zielke
Mikołajki i prezent e-book mojego autorstwa pt. INNOWACYJNE ZARABIANIE
Z okazji Mikołajek dziś rozdajemy e-booka mojego autorstwa pt. INNOWACYJNE ZARABIANIE
czytaj więcej
Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Częstochowę. Zawodnikom kibicowało Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.
Podopieczni Marka Lebedewa pokonali rywali grą zespołową. Na boisku prym wiedli Kanadyjczycy: Jason De Rocco oraz Toontje Van Lenkvelt. Obaj zawodnicy w meczu zdobyli po 14 punktów. 3 sety wystarczyły, żeby gospodarze odnieśli zwycięstwo.
czytaj więcej
Nowe rozwiązania do zarządzania siecią – Cloud Key oraz CRM Point ofercie Ubiquiti.
Firma Ubiquiti poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych rozwiązań do zarządzania siecią – Cloud Key oraz CRM Point. Urządzenia są przeznaczone do administrowania sieci wykorzystujących produkty Ubiquiti. Wprowadzają szereg udogodnień związanych z zarządzaniem pracą i wydajnością.
czytaj więcej
Jak przygotować się do imprezy?
Zapraszasz do domu przyjaciół? Obawiasz się, że nie sprostasz zadaniu i Twoja impreza okaże się totalną klapą, o której długo będzie głośno na mieście? Jeżeli odpowiednio się przygotujesz, zwyczajne spotkanie możesz zamienić w niezapomnianą noc. Poniżej prezentujemy sprawdzone sposoby na udaną imprezę.
czytaj więcej
Grudniowe Dni Darmowej Dostawy i Nastrojowe Święta
Gospodarstwo Pszczelarskie Bartnik dla swoich klientów oraz wszystkich, którzy święta chcą spędzić na słodko, proponuje zakup miodu z atrakcyjnymi rabatami oraz darmową dostawą.
czytaj więcej
Życzenia prosto z serca w świątecznej kampanii marki Delecta
Do końca grudnia br. potrwa sponsoringowa kampania reklamowa marki Delecta z portfolio spółki Bakalland. Komunikacja utrzymana w ciepłym, świątecznym klimacie życzeń prosto z serca zostanie zrealizowana w kluczowych stacjach telewizyjnych w okresie bożonarodzeniowym.
czytaj więcej
Jak połączyć działanie w marketingu sieciowym z tworzeniem społeczności biznesowej, bez bycia postrzeganym, jako akwizytor?
Działania w obrębie społeczności, to nie tylko działania społeczne, ale także wspólne dążenie do określonych celów, w tym również biznesowych. Polegające na wzajemnym wspieraniu się osób w grupie, mających wspólne cele, osiągania przyzwoitych dochodów, pozwalających na godziwe życie i realizację przynajmniej niektórych marzeń.
czytaj więcej
2015-12-03, 13:30
Setugo.pl
Jak wykorzystać Content Marketing do budowania marki i zwiększenia sprzedaży? SZKOLENIE
Chcesz dotrzeć do nowych klientów za pomoca Content Marketingu? Nauczymy Cię, jak to robić!
czytaj więcej
Ravelo.pl rusza ze sprzedażą książek na wagę
Sklep internetowy Ravelo.pl należący do Grupy PWN wprowadza możliwość zakupu książek na wagę. W ramach akcji promocyjnej sklep oferuje ponad 11 tysięcy tytułów sprzedawanych na kilogramy. Książki będą dostępne w pięciu wariantach cenowych – 15, 25, 35, 45 i 65 złotych za kilogram.
czytaj więcej
1...501502503504505506507...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top