Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Przetargi w październiku pod znakiem śmieci
W październiku 2015 roku liczba ogłaszanych w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań przetargowych wzrosła w relacji miesięcznej dość znacząco, i to pomimo spadku w segmencie budowlano remontowym. W ciągu miesiąca bardzo mocno wzrosła liczba ogłoszeń przetargowych na dostawy usług, głównie związanych z gospodarką odpadami – wynika z raportu opracowanego przez serwis eGospodarka.pl. Zaczyna też być widoczny efekt „końca roku”, czyli typowe dla ostatniego kwartału zakupy komputerów i sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
czytaj więcej
Czy można zhakować.... lodówkę?
Urządzenia mobilne ze stałym dostępem do Internetu nikogo już nie zaskakują, ale lodówka czy pralka podłączona do Wi-Fi to nadal coś nowego. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością.
czytaj więcej
2015-11-27, 10:27
flypr
Dobieramy otulinę - program obliczeniowy ArmWin firmy Armacell
Kwestia dobrania odpowiedniej otuliny dla instalacji, jest tematem, który z pozoru może wydawać się mało istotny. Szczególnie w momencie, gdy na naszej głowie jest mnóstwo innych, ważniejszych problemów związanych z budową domu. Jednak należy pamiętać, że to właśnie prawidłowo dobrana izolacja jest gwarancją niższych kosztów eksploatacji budynków.
czytaj więcej
2015-11-26, 15:18
Cantaramusic.pl
Siddharta z nowym klipem
Minęły zaledwie niecałe 4 miesiące od wydania albumu "Infra", a słoweńska grupa Siddharta zapowiada kolejny album studyjny.
czytaj więcej
Bezglutenowe święta – smakowite menu z wędlinami z linii Natura marki Nove
Nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest nie tylko wyjątkowa atmosfera oraz czekające pod choinką prezenty, ale również wystawna i obfitująca w przepyszne dania uczta. Dzięki linii Natura marki Nove nawet osoby dotknięte nietolerancją pokarmową nie muszą rezygnować z kulinarnego szaleństwa. Szeroka gama wysokojakościowych, bazujących na naturalnych składnikach i pozbawionych glutenu wędlin sprawi, że świąteczne dania nabiorą pełnego i wyrazistego smaku.
czytaj więcej
2015-11-26, 12:22
flypr
Kostka brukowa na piątkę, czyli 5 zasad układania eleganckiej i trwałej nawierzchni
Brukowane nawierzchnie to widok powszechnie spotykany zarówno na prywatnych posesjach, jak i w miejscach publicznych. Nic w tym dziwnego – nowoczesne kostki są niezwykle trwałe, funkcjonalne i estetyczne, a ułożone z nich kompozycje mogą w doskonały sposób podkreślić charakter każdej przestrzeni. Aby jednak móc cieszyć się idealną nawierzchnią trzeba odpowiednio o nią zadbać. Kamil Drewczyński, Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży firmy Libet zdradza 5 prostych zasad, dzięki którym bruk będzie trwały i estetyczny przez długi czas.
czytaj więcej
Jaglane oczyszczenie – walory odżywcze Kaszy jaglanej marki Halina
Współczesna nauka o żywieniu coraz częściej rekomenduje produkty proste i obecne w diecie człowieka od wieków. Do takich specjałów należy m.in. powstająca z ziaren prosa kasza, której zasadowy odczyn dba o wewnętrzną równowagę organizmu. Sięgając po Kaszę Jaglaną marki Halina uzupełnimy naszą dietę o wyjątkowo odżywczy i smaczny komponent.
czytaj więcej
NOWOŚĆ! Nowe konfitury od Czas na Herbatę – owocowy smak przyjemności
Filiżanka ciepłej, aromatycznej herbaty to dla wielu osób nieodzowny element udanego popołudnia. W chłodne dni warto jeszcze bardziej uprzyjemnić te chwile i delektować się ulubionym napojem w połączeniu ze słodką, owocową konfiturą. Najlepiej sięgnąć po jedną z trzech nowości marki Czas na Herbatę: „Maliny z sokiem cytrynowym”, „Pomarańcze z cynamonem i goździkami” lub „Czarny bez z sokiem cytrynowym”.
czytaj więcej
2015-11-26, 10:38
4Effect PR
Szczepienia noworodków – szczepić czy nie?
Niezależnie od obiegowych opinii szczepienia ochronne stanowią najskuteczniejszą metodę zapobiegania chorobom zakaźnym.
czytaj więcej
1...503504505506507508509...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top