Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jürgen Klopp zmienia klub, ale nigdy nie zmienia samochodu
Jürgen Klopp nowym menadżerem klubu Liverpool FC. Trener pozostaje wiernym ambasadorem marki Opel
czytaj więcej
2015-10-12, 10:00
Biuro Prasowe Smart MBC
Recenzja Smart CV
Zapraszamy do lektury recenzji Smart CV opublikowanej na blogu marketingowym Fari.pl
czytaj więcej
Seniorzy24.pl serwis internetowy dla seniorów
W Polsce z roku na rok przybywa seniorów. Są coraz aktywniejsi i nie chcą siedzieć bezczynnie w domu. Coraz częściej korzystają z możliwości jakie dają im instytucje takie jak Uniwersytety Trzeciego Wieku czy Kluby Seniorów. Warto też podkreślić, że dzisiejsi seniorzy coraz chętniej korzystają również z nowych technologii.
czytaj więcej
Jardin Rich wchodzi na rynek landrynek w Polsce
Inwestycja ponad 2 mln zł, budowa nowej linii produkcyjnej i zatrudnienie ponad 50 pracowników – to plany nowego gracza – firmy Jardin Rich, wchodzącego na rosnący rynek słodyczy w Polsce z unikalną ofertą produktową.
czytaj więcej
2015-10-09, 12:19
Biuro Prasowe Smart MBC
Wywiad dla portalu Osobyzasoby.pl - Psychometria
Czy wykorzystanie analiz psychometrycznych w rekrutacji wyszło z mody? A może po prostu bardziej świadomie po nie sięgamy? No właśnie – kiedy warto rozważyć wykorzystanie psychometrii w procesie rekrutacyjnym, z jakimi wyzwaniami się to wiąże i w rekrutacji na jakie stanowiska okaże się najbardziej pomocna – o tym, specjalnie dla Was opowiada Weronika Sierant, HR Manager w firmie Smart MBC, która na co dzień zajmuje się wykonywaniem analiz psychometrycznych.
czytaj więcej
2015-10-09, 10:51
Kreatywna.pl
ETA – idea terroru, terror idei
Pod koniec września bieżącego roku, na południu Francji doszło do aresztowania czterech członków organizacji terrorystycznej ETA. Według źródeł hiszpańskiej agencji EFE, to „śmiertelny cios” dla zgrupowania – wśród schwytanych znaleźli się polityczni przywódcy formacji: David Pla i Iratxe Sorzabal, a także były szef międzynarodowego zespołu, Ramón Sagarzazu. Istnieje jednak prawdopodobieństwo dalszych zatrzymań.
czytaj więcej
Oświadczenie FoodCare dotyczące decyzji Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
W związku z medialnymi doniesieniami dotyczącymi decyzji Sądu Apelacyjnego w Gdańsku Wydział I Cywilny z dnia 8 października 2015 r. informujemy, iż decyzja ta nie zamyka sporu pomiędzy firmą FoodCare a Fundacją Dariusza Michalczewskiego „Równe Szanse” o markę TIGER a jedynie odwleka w czasie wydanie ostatecznych decyzji.
czytaj więcej
2015-10-08, 15:11
GoForIT
Pompa ciepła NEXUS - idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
Pompa ciepła NEXUS została nagrodzona tytułem Innowator Śląska. To idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
czytaj więcej
„Einfach imkern” dr Gerharda Liebiga już wkrótce po polsku!
Gerhard Liebig to ceniony niemiecki naukowiec i pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem. Jego książka „Einfach Imkern: Leitfaden zum Bienen halten”, doskonałe vademecum wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pszczlarzy, cieszy się ogromną popularnością. Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że publikacja już wkrótce zostanie wydana w języku polskim.
czytaj więcej
2015-10-08, 14:25
Biuro Prasowe Smart MBC
Wywiad dla portalu Mediarun.pl
O skutecznych sposobach rekrutacyjnych, nowych technologiach i wyzwaniach, które stoją przed branżą HR opowiada Patryk Mordel, właściciel marki Smart MBC i Prezes Zarządu.
czytaj więcej
1...507508509510511512513...691

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top