Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Świadczysz usługi dla zmotoryzowanych? Sprzedaj je!
Kluczem do zwiększenia sprzedaży usług motoryzacyjnych jest wyjście naprzeciw potencjalnym klientom. Jak to zrobić? To wcale nie jest takie trudne.
czytaj więcej
Stracona domena? Oto sposoby, jak ją odzyskać!
Obecnie w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,5 miliona stron internetowych, natomiast w 2014 r. liczba ta może sięgnąć nawet 3 milionów. W przypadku domen internetowych również zauważono wzrost, co potwierdzają dane GUS. W 2013 roku w sieci pojawił się niemal milion nowych adresów.
czytaj więcej
2014-08-13, 19:47
Wirtualne Biuro Prasowe
Męskie Granie 2014 zagra we Wrocławiu!
Już 23 sierpnia na terenie Hali Stulecia przy Pergoli zaprezentują się jedni z najlepszych polskich artystów. Na scenie Męskiego Grania, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec, zagrają m.in. BOKKA, BRODKA, Dawid Podsiadło, Illusion, Pink Freud, SMOLIK oraz zwycięzca Nowego Męskiego Grania – Ryba And The Witches. Przed publicznością stanie także utworzony specjalnie na tegoroczną trasę zespół – Męskie Granie Orkiestra.
czytaj więcej
Nauka pływania dla każdego w H2Ostróg
Korzyści z pływania są ogromne, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Umiejętność utrzymania się na powierzchni wody można uzyskać już po 10 godzinach nauki. Dokładnie tyle bezpłatnych zajęć odbywa się w raciborskim aquaparku H2Ostróg.
czytaj więcej
Promostal montuje konstrukcję stalową białostockiej spalarni
Blisko 160 ton konstrukcji stalowej zamontował do tej pory Promostal w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Całość konstrukcji wsporczej ważyć będzie ok. 600 ton.
czytaj więcej
Schronisko w Toruniu zwycięzcą w lipcowej akcji „Pomoc dla schronisk”
Ponad siedemnaście tysięcy złotych, to kwota którą Schronisko w Toruniu może przeznaczyć na ok. 400 kg karmy. Zostało ono zwycięzcą w lipcowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez KrakVet. Karma będzie znaczącym wsparciem dla Schroniska. Wygranej nie było by jednak bez determinacji sympatyków tej instytucji, którzy do ostatnich chwil oddawali głosy na swojego faworyta.
czytaj więcej
Bitdefender informuje, że Pushdo Botnet zainfekował ponad 76,000 maszyn
Zainfekowanych sieci komputerowych przez Pushdo jest znacznie więcej, niż przewidywano
czytaj więcej
Jakość usług Coniveo potwierdza rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy
Firma Coniveo otrzymała rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, która potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych w zakresie sprzedaży i instalacji wykładzin obiektowych. Program rekomendacji PSP ma na celu promowanie firm z branży wykładzinowej, które zapewniają najwyższy standard usług i oferowanych produktów.
czytaj więcej
Żywiec wskrzesza Kronikę Filmową
Polska Kronika Filmowa przez pięćdziesiąt lat rejestrowała naszą rzeczywistość, a używane
czytaj więcej
Bezpieczne finanse seniora
Bycie seniorem nie musi oznaczać, że świat nowoczesnych finansów bezpowrotnie zamyka przed nami swoje drzwi. Kluczem do ich otwarcia jest wiedza, która uchroni każdego, nie tylko seniora, przed niepotrzebnie stresującymi sytuacjami.
czytaj więcej
1...515516517518519520521...626

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top