Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jedyna firma turystyczna w rankingu Deloitte Technology Fast 50
Węgierska firma turystyczna Szallas.hu Kft, , która w Polsce jest właścicielem portalu Noclegguru.pl, po raz kolejny znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.
czytaj więcej
Miód z homogenatem czerwiu trutowego – Skarby Pasieki
Miód z homogenatem czerwiu trutowego, znany też jako miód z mleczkiem trutowym, to kolejna ciekawa propozycja dla amatorów produktów pszczelich. Miód ten jest ceniony przede wszystkim z uwagi na walory zdrowotne – z powodzeniem zastąpi całą gamę suplementów diety oraz pomoże w walce z różnymi chorobami i dolegliwościami.
czytaj więcej
Notki prasowe z wysokiej jakości ruchem
Od dziś każdy użytkownik wirtualnych biur prasowych WhitePress ma możliwość w prosty sposób uzyskać wartościowy, tematyczny, a przede wszystkim niedrogi ruch. To nowatorskie rozwiązanie tego typu w Polsce.
czytaj więcej
5 ciekawych miejsc na konferencje
W Polsce funkcjonuje wiele nowoczesnych obiektów hotelowo-konferencyjnych, nie dziwi więc, że odbywa się u nas tak wiele prestiżowych spotkań biznesowych. Przedstawiamy 5 ciekawych miejsc na konferencje w naszym kraju.
czytaj więcej
Nowy Opel Astra - drażni klasę wyższą
Opel wprowadza nową gwiazdę klasy kompaktowej z dużą dawką humoru. Spoty reklamowe można już obejrzeć na kanale firmy Opel na YouTube. Ważna rola ambasadora marki - Jürgena Kloppa.
czytaj więcej
2015-11-04, 10:56
Silence!
RankBrain od Google’a rozumie ludzkie zachowania niczym tytułowa „Ona” z filmu Spike’a Jonze’a!?
Oglądaliście film „Ona” w reżyserii Spike’a Jonze’a? Jeśli nie, pokrótce przypomnę, że była to historia relacji, jaka nawiązała się pomiędzy człowiekiem i systemem operacyjnym obdarzonym sztuczną inteligencją. Jeśli tak, z pewnością pamiętacie, jak ten inteligentny twór wpłynął na świadomość głównego bohatera, jak szybko się uczył, jak rozumiał ludzkie potrzeby i dopasowywał do nich swoje działania. Badania nad sztuczną inteligencją rozpoczęły się już w latach 50. XX wieku i prowadzone są do dziś, w dalszym ciągu wzbudzając kontrowersje wśród wielu ludzi.
czytaj więcej
2015-11-04, 10:45
Biuro Prasowe Smart MBC
Dlaczego ogłoszenia firm rekrutacyjnych nie zawierają nazwy firmy i wynagrodzenia?
“Nasz klient poszukuje osoby na stanowisko...” lub “Międzynarodowa korporacja rozpoczyna rekrutację na...”. Popularne sformułowania, z którymi część osób poszukujących pracy się spotkała. Czy odpowiadać na takie ogłoszenia?
czytaj więcej
2015-11-04, 08:59
Biuro Prasowe Smart MBC
Cammio, czyli narzędzie do wideorekrutacji okiem Kandydata
Zapraszamy do zapoznania się z recenzją wideorekrutacji napisaną przez naszego specjalistę, Panią Ewelinę Stachowiak.
czytaj więcej
Nowa Astra już dostępna w polskich salonach
6 – 8 listopada Dni Otwarte nowej Astry w salonach Opla w Polsce. Wyjątkowa oferta premierowa: dodatkowe wyposażenie do 3 000 zł w cenie . Opel Astra – ulubiony samochód Polaków od ponad 20 lat.
czytaj więcej
2015-11-03, 10:30
flypr
Płyty Innovatio z linii Monocolor i Colormix firmy Libet – nowoczesność w najlepszym wydaniu
Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że podstawą idealnie zaaranżowanej przestrzeni jest dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych. Z jednej strony muszą być one trwałe i wytrzymałe, z drugiej – powinny doskonale współgrać z estetyką miejsca. W przypadku modernistycznych, industrialnych, czy też eklektycznych przestrzeni warto wybrać proste, ale wyraziste płyty Innovatio z linii Monocolor i Colormix firmy Libet.
czytaj więcej
1...515516517518519520521...712

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top