Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2015-10-29, 18:00
flypr
Mrozoodporne poszycie – jak zabezpieczyć dach przed zimą?
Zimowe opady śniegu, wilgoć oraz niskie temperatury to prawdziwe wyzwanie dla naszego dachu. Dlatego też, aby bez obaw powitać pierwsze mroźne dni warto jak najszybciej wykonać kilka prac renowacyjno-naprawczych, które zadbają o nieskazitelność naszego poszycia. O tym jak w prosty sposób pozbyć się ubytków dekarskich opowiada Tomasz Mazurkiewicz, ekspert firmy Den Braven.
czytaj więcej
ArchiDoc wdrożył elektroniczny obieg dokumentów w Erbud SA
Spółka ArchiDoc, dostarczająca usługi optymalizujące obieg dokumentów i umożliwiające redukcję ilości papieru w biurze, wdrożyła system workflow w jednej z największych polskich firm budowlanych. Współpraca outsourcera ze spółką Erbud została rozszerzona o budowę centralnego archiwum dokumentów.
czytaj więcej
Gofrobus powraca – zdecyduj dokąd!
Przed nami trzecia zima „Słodkich Gestów”! W ramach akcji, do wybranych polskich miast przyjedzie gofrobus, którego ekipa częstować będzie każdą życzliwą osobę pysznymi goframi. O tym dokąd pojedzie ten nietypowy pojazd, podobnie jak w minionym roku, zadecydują internauci. Każdy z nas może zaprosić gofrobus w swoje okolice! Jak to zrobić? Wystarczy oddać głos za pośrednictwem aplikacji na fanpage`u www.facebook.com/ZycieJestSlodkie.
czytaj więcej
2015-10-29, 11:42
cream.software
SWIRLY: Trick or treat!
Pumpkins are all over around so it's a sign that the ghosts, skulls and vampires time is coming: Halloween! Applications and games developers add spooky touches to their software so did the SWIRLY game indiedev but in a funny way.
czytaj więcej
Elektronicznie sprawny: nowy Opel Astra uzyskał doskonałe wyniki w Centrum EMC
Test kompatybilności elektromagnetycznej: kompaktowy Opel przeszedł go bez najmniejszych zastrzeżeń. Inteligentna łączność: wersja pięciodrzwiowa i kombi z systemem Opel OnStar i nowymi systemami multimedialnymi IntelliLink.
czytaj więcej
2015-10-28, 16:18
ModneObrazy.pl
Polak – artystyczny abnegat? Już nie! Polacy polubili sztukę
Klasycznym wyborem są obrazy olejne – mówi Łukasz Białasik z internetowej galerii ModneObrazy.pl. – Malowane ręcznie, uchodzą za ten „prawdziwy” przejaw sztuki. Wiele osób zdobi wnętrza także akwarelami, pastelami czy monochromatycznymi grafikami, ale ten typ wybierają zazwyczaj ludzie świadomi artystycznego przekazu dzieła i otwarci na twórczość, która powstaje na podłożu innym niż tradycyjne płótno.
czytaj więcej
Wystartował nowy serwis internetowy Hortex, przygotowany przez agencję Digital Kingdom
Głównymi założeniami nowego serwisu www.hortex.com.pl jest prezentacja szerokiego portfolio produktów Hortex oraz zainspirowanie użytkowników przepisami kulinarnymi bazującymi na produktach Hortex. W serwisie znajduje się ponad 400 przepisów i produktów w związku z czym zbudowanie intuicyjnego systemy nawigacji pomiędzy poszczególnym kategoriami oraz produktami było jednym z największych wyzwań stojących przed Agencją.
czytaj więcej
2015-10-28, 15:14
cream.software
SWIRLY: Cukierek albo psikus!
Wszędobylskie dynie na dobre już zagościły w polskich sklepach, a to znak, że zbliża się okres duchów, czaszek i wampirów: Halloween! Twórcy aplikacji i gier nadają swoim programom okolicznościowe skórki, a zwyczaj ten nie ominął również polskiej gry mobilnej o nazwie Swirly.
czytaj więcej
Rynek herbaty
Polski rynek herbaty wart jest aktualnie nieco ponad 1,2 mld zł. Szacuje się, że Polacy rocznie spożywają ok. 20 tys. ton herbaty co stawia nas na czwartym miejscu w Europie - po Irlandii, Rosji i Wielkiej Brytanii („Agencja Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska, sprzedaż wartościowa i ilościowa w skumulowanym okresie sierpień 2014 – lipiec 2015 w kategorii herbat, rynek z wyłączeniem segmentu Instant”). Z ostatnich danych rynkowych wynika, że rynek herbaty jest stabilny z tendencja spadkową - zarówno ilościowo jak i wartościowo. Spadek popytu najbardziej dotyka herbatę czarną, z kolei herbata zielona oraz herbaty owocowe, ziołowe i funkcjonalne - radzą sobie relatywnie lepiej.
czytaj więcej
2015-10-28, 11:55
Biuro Prasowe Smart MBC
Outsourcing - za czy przeciw? Za!
Outsourcing - rozwiązanie stosowane ostatnio coraz chętniej przez firmy z najróżniejszych branż. Dlaczego stało się tak popularne i na czym dokładnie polega?
czytaj więcej
1...519520521522523524525...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top