Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Przekąska o smaku zdrowia – apetyczne oliwki zielone
Popołudniowe podjadanie należy do tych niewielkich przyjemności, z których często bardzo trudno jest nam zrezygnować. Smakowity kąsek zazwyczaj umila nam czas spędzony z książką lub przed telewizorem, a także pozwala przetrwać długie godziny w pracy. Jeśli w trosce o zdrowie i zgrabną sylwetkę chcielibyśmy oduczyć się tego nawyku, warto zastanowić się po prostu nad zamianą ulubionego smakołyku na zdrowszy. Idealną alternatywą staną się soczyste, intensywne w smaku i pełne cennych kwasów tłuszczowych oraz witamin oliwki zielone, którymi zależnie od nastroju możemy delektować się w wersji tradycyjnej, bądź z wyrazistymi dodatkami.
czytaj więcej
Cursor obsługuje logistykę materiałów marketingowych Randstad
Do grona klientów spółki Cursor, należącej do giełdowej Grupy Tell SA, dołączyła największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną materiałów wspierających sprzedaż.
czytaj więcej
Kolejny awans Cinkciarz.pl na liście największych firm w Polsce
“Rzeczpospolita” opublikowała czternastą edycję Listy 2000 Polskich Przedsiębiorstw. Spółka Cinkciarz.pl kolejny rok z rzędu awansowała. Tym razem na 26 miejsce w rankingu.
czytaj więcej
/O potencjale drzemiącym w Smart Data. OAN na Purple Day 2015/
Tegoroczna edycja Purple Day 2015 skupiała się na temacie Smart Data i ich właściwym wykorzystaniu. Wielokrotnie podkreślano, że dane warto zbierać, analizować na bieżąco i wyciągać trafne wnioski. Mogą one stanowić podstawę do skutecznej strategii reklamowej marki.
czytaj więcej
2015-10-22, 13:17
Novem
Nowa Dyrektor Sprzedaży w Novem
Marlena Wieteska jako dyrektor sprzedaży będzie odpowiadała za rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz strategię opartą na relacyjnym, angażującym i eksperckim podejściu do klienta a także za całość działań sprzedażowych Agencji.
czytaj więcej
2015-10-22, 11:29
flypr
Podłogi winylowe Wineo 600 stone – rewolucja przemysłowa…we wnętrzach
Urządzanie wnętrz w stylu industrialnym to jeden z najpopularniejszych trendów aranżacyjnych. Połączenie maksymalnej użyteczności z wizualnym minimalizmem przestało być jedynie domeną loftów i pofabrycznych przestrzeni. Marka Wineo – wychodząc naprzeciw trendom - przygotowała kolekcję podłóg winylowych Wineo 600 stone, dedykowanych nowoczesnym wnętrzom o industrialnym charakterze.
czytaj więcej
XXIX Konferencja Paliwa dla Energetyki – Mix Energetyczny
Efektem współpracy między Otawa Group - Grupą Doradczą a Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Górnictwa było przeprowadzenie badań oraz raport 'Zagrożenia i szanse przedsiębiorstw około górniczych. Diagnoza stanu.' Raport został zaprezentowaliśmy podczas tegorocznej Konferencji w Zakopanem*.
czytaj więcej
2015-10-22, 09:13
Biuro Prasowe Smart MBC
Rozwiązanie dla kandydatów chcących wyróżnić się na rynku pracy - na przykładzie przedstawiciela handlowego
Przedstawiciel handlowym jest stanowiskiem niezbędnym do poprawnego funkcjonowania wielu firm.
czytaj więcej
Kochasz dzieci? Nie pal śmieci
Statystycznie każdy Polak produkuje rocznie około 300 kg odpadów. Spora część jest spalana w niewłaściwy sposób, w domowych i przydomowych piecach. Taka praktyka powoduje, że na co dzień oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. Chcąc przeciwdziałać temu zjawisku Gmina Oświęcim zorganizowała plastyczny konkurs ekologiczny. Jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do wygrania m.in. rowery, tablety czy plecaki.
czytaj więcej
Ziarenka z charakterem – Ryż Dziki marki Britta
Gdy najdzie nas ochota na kulinarną podróż do krainy smaku, sprawdzonym przepisem na niepowtarzalne danie stanie się Ryż Dziki marki Britta. Jego podłużne, brunatne ziarenka to kwintesencja głębokiego, orzechowego aromatu wprost z natury. Wybierając ten północnoamerykański specjał powitamy w naszym menu zaskakujące i wyjątkowo proste dania, które wprowadzą do szarej, jesiennej codzienności szczyptę zdrowia i wigoru.
czytaj więcej
1...522523524525526527528...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top