Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Abbey House Group przejmuje najstarszy, amerykański magazyn o sztuce ARTnews i zmienia nazwę na ARTNEWS S.A.
Abbey House Group S.A. przejęło najstarszy i największy magazyn o sztuce na świecie – ARTnews, z globalną dystrybucją i miesięczną sprzedażą wynoszącą ponad 60 tys. egzemplarzy. Transakcja jest największą akwizycją tytułu medialnego dokonaną przez polską firmę na międzynarodowym rynku prasowym. WZA zdecydowało również o zmianie nazwy polskiej firmy na ARTNEWS S.A.
czytaj więcej
Auto Partner przejął 14,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej
MLP Group, wiodący deweloper obiektów magazynowych w Polsce, oddał do użytkowania firmie Auto Partner 14,7 tys. mkw. powierzchni w parku MLP Bieruń. Importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych przeznaczy je na nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne.
czytaj więcej
2014-07-05, 22:59
Wirtualne Biuro Prasowe
Uwaga! Zmiana siedziby ostrowskiego MZO
Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami w Ostrowie Wielkopolskim będzie miał nowa siedzibę.
czytaj więcej
Kobiety w świecie biznesu
Czasy, w których kobiety zajmowały się wyłącznie domem minęły bezpowrotnie. Dziś coraz więcej przedstawicielek płci pięknej zaczęło realizować się zawodowo, w konsekwencji czego na rynku pracy możemy powoli dostrzec równowagę pomiędzy liczbą pracujących Pań i Panów. Stereotypy, które mówiły o podziale stanowisk pomiędzy te kierowane typowo do mężczyzn bądź kobiet przeszły już do lamusa.
czytaj więcej
Sezonowy biznes a formalności, czyli jak legalnie zarabiać w czasie wakacji
Czy planując sprzedaż pamiątek czy lodów na plaży trzeba mieć działalność gospodarczą i płacić wszystkie składki i podatki? Eksperci z biura rachunkowego Profais przygotowali poradnik dla tych, którzy liczą na rozkręcenie małego biznesu w czasie wakacji.
czytaj więcej
Spam w maju: doktorat za pieniądze i aplikacje mobilne, których nikt nie kupował
Eksperci z Kaspersky Lab zbadali aktywność spamerów w maju 2014 r. Odsetek niechcianych e-maili w ruchu pocztowym wynosił średnio 69,8% - o 1,3 punktu procentowego mniej niż w poprzednim miesiącu. 
czytaj więcej
Grupa Inpro odnotowała ponad 40% wzrost sprzedaży mieszkań w I połowie 2014 r.
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 216 umów czyli o ponad 40% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 158 mieszkań.
czytaj więcej
Zbadaj predyspozycje zawodowo-edukacyjne poprzez grę!
Badanie predyspozycji zawodowych to dla jednych praca, a dla innych droga do kariery. W obu przypadkach jest ważnym zadaniem, choć często czasochłonnym i zwyczajnie nudnym. Deep Green to przełom, który pozwoli planować ścieżki zawodowe i edukacyjne łatwo i szybko, jednocześnie dostarczając rozrywki.
czytaj więcej
Cuda wJanki… czyli nowa odsłona hali IKEA Janki
W związku ze zwiększoną liczbą klientów IKEA Janki postanowiła przeorganizować wnętrze sklepu. Zmiany mają nie tylko ułatwić dostęp do produktów, ale również pokazać ich funkcjonalne wykorzystanie w aranżacjach wnętrz. Otwarcie odświeżonej hali zaplanowano na najbliższy weekend 27.06-29.06. Na mieszkańców Warszawy i okolic, którzy odwiedzą odmieniony parter IKEA Janki do 20.07 będą czekać atrakcyjne promocje.
czytaj więcej
Huawei wzbogaca swoje portfolio o Gigabitowe punkty dostępowe dla przedsiębiorstw
Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził do sprzedaży nowe punkty dostępowe (AP) klasy biznesowej obsługujące najnowszy standard 802.11ac. Nowy produkt jest wyrazem zaangażowania firmy w upowszechnianie dostępu do bezprzewodowych sieci Gigabitowych oraz promowanie trendu Bring Your Own Device (BYOD), co przyczyni się do szybszej transformacji świata biznesu.
czytaj więcej
1...526527528529530531532...626

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top