Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2015-08-07, 14:57
Metrohouse
Jak kupić mieszkanie z myślą o wynajmie studentom?
Studenci stanowią liczną grupę najemców mieszkań w Polsce. Dlatego osoby inwestujące na rynku nieruchomości starają się sprostać ich wymaganiom. Jak kupić mieszkanie z myślą o wynajmie studentom?
czytaj więcej
2015-08-07, 09:55
miniCRM.pl
Czat jako wewnętrzny komunikator firmowy
Jak ważna jest komunikacja wewnętrzna w firmie, nie trzeba nikogo przekonywać. Często
jednak, komunikatory w firmie traktowane są, jako zło konieczne. Twórcy miniCRM postanowili przełamać ten stereotyp.
czytaj więcej
Upalne lato – to problem także dla zwierząt domowych
Lato i wysokie temperatury to fantastyczne połączenie dla wszystkich myślących o idealnych wakacjach. Ale warto pamiętać, że wysokie temperatury to również duże niebezpieczeństwo dla naszych zwierząt. Gdy temperatura rośnie, musimy zachować szczególną ostrożność, aby upewnić się, że nasze zwierzaki dobrze znoszą upały.
czytaj więcej
2015-08-05, 16:55
Res-Info
Powidlaki 2015
"Powidlaki" to cykliczna impreza. W 2015 roku odbędzie się po raz 19. W trakcie dwudniowych obchodów, zawsze na początku września, goście mogą zapoznać się z tradycjami wyrobu powideł, oraz uczestniczyć w kiermaszach sztuki ludowej. Pomysł organizacji Powidlaków zrodził się kilkanaście lat temu, zainspirowany odwieczną krzeszowską tradycją smażenia powideł.

Z biegiem lat Powidlaki organizowane najpierw w prywatnej zagrodzie powidlarskiej mieszkańca Krzeszowa Stanisława Kutmana rozrosły się do rangi jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Podkarpacia.
czytaj więcej
Muzealnicy i antykwariusze nieustannie w trudach poszukują literatury fachowej
Muzealnicy, kolekcjonerzy i marszandzi wciąż poszukują specjalistycznych katalogów i literatury fachowej. Niestety rodzimy rynek wydawniczy temat ten traktuje po macoszemu, co widać w porównaniu z zachodnią Europą, nie mówiąc już o Stanach Zjednoczonych gdzie najmniejsza nawet nisza kolekcjonerska doczekała się kilku profesjonalnych publikacji.
czytaj więcej
2015-08-04, 17:00
WhitePress
Wirtualne biura prasowe dostępne w WhitePress
WhitePress uruchamia pierwsze funkcje autorskiej platformy e-PR. Od dzisiaj każda firma może stworzyć własne biuro prasowe, wysyłać zautomatyzowane maile do dziennikarzy i analizować skuteczność działań public relations. Te wszystkie funkcje są dostępne bezpłatnie.
czytaj więcej
2015-08-04, 12:00
MediaBielsko.pl
Realizacja dotacji z programu POIG 8.2
MediaBielsko realizuje działania związane z umową o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-24-042/14-00 w ramach działania 8.2. Umowa dotyczy wspieranie relacji typu B2B dla regionalnych portali pracy.
czytaj więcej
Promotech. Nowa wypalarka na budowach konstrukcji rurowych
Pięcioosiowa wypalarka do profilowego cięcia rur – to autorskie rozwiązanie Promotechu, wykorzystywane m.in. przy budowie konstrukcji platform wiertniczych czy najnowszych stadionów. Maszyny pracują już w Polsce, Turcji, Emiratach Arabskich i na Ukrainie. I wchodzą na kolejne rynki.
czytaj więcej
Muzyka na weselu - wybrać DJ'a czy zespół?
Kilkuosobowy zespół muzyczny czy DJ? Jakie są plusy i minusy dokonanego wyboru? Na co zwrócić uwagę przed skontaktowaniem się z wybranymi podmiotami? Postaramy się udzielić odpowiedzi na te pytania.
czytaj więcej
Wakacyjna kropla życia
W najbliższy poniedziałek, 27 lipca przy głównym wejściu do Portu Łódź, pojawi się mobilny punkt poboru krwi. Chętni będą mogli zbadać się oraz oddać krew, która zasili Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Wakacyjna kropla życia” będzie się odbywać cyklicznie, w każdy poniedziałek do końca sierpnia.
czytaj więcej
1...532533534535536537538...691

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top