Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


#SmakNaFit – konkurs kulinarny
Szefowie kuchni hoteli VI zapraszają miłośników gotowania do dzielenia się pomysłami na zdrowe dania. Zwycięzcy spędzą weekend w hotelu VI i zjedzą kolację osobiście przygotowaną przez szefa.
czytaj więcej
Plastik, papier oraz szkło, segregacja to jest to?!
Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z ostrowskich przedszkoli i szkół z zakresu, gospodarki odpadami, ochrony środowiska a w szczególności wiedzy przyrodniczo - ekologiczno - leśnej oraz podejmowania działań na rzecz ochrony przyrody, to podstawowy cel kolejnego konkursu ekologicznego organizowanego przez ZOiGO MZO SA.
czytaj więcej
2015-10-01, 10:32
Biuro prasowe
Cars & Coffee po raz pierwszy w Bielsku
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na teren kompleksu “nowe miasto”. Południe pokaże swoje nietuzinkowe pojazdy w jednym miejscu, zarówno te klasyczne, jak i współczesne.
czytaj więcej
2015-10-01, 10:19
Biuro Prasowe Smart MBC
Wzrost popularności mobbingu w pracy
Agresywne zachowanie, nękanie, a może zastraszanie innych pracowników albo podwładnych? Są to tylko wybrane spośród wielu zachowań, które przemawiają za mobbingiem w miejscu pracy. Termin ten stał się w ostatnich latach bardzo popularnym zjawiskiem. Mimo to, wiele osób boi się tego stwierdzenia i walki z nim.
czytaj więcej
2015-10-01, 10:13
flypr
Centrala wentylacyjna CGL marki Wolf – świeże podejście do wentylacji
Kompaktowe urządzenia, cechujące się dużą wydajnością i małymi rozmiarami, to bez wątpienia przyszłość branży instalacyjnej. Nie inaczej jest w przypadku wentylacji, czego najlepszym dowodem jest nowoczesna, funkcjonalna i niezwykle efektywna centrala CGL marki Wolf, przeznaczona do dużych pomieszczeń.
czytaj więcej
Płonąca fiesta – hiszpańskie Święto Ognia
Do Hiszpanii nie trzeba przekonywać – to wciąż jedno z najpopularniejszych miejsc, do których udają się turyści i wczasowicze. Kraj kusi wspaniałym, słonecznym klimatem, urokliwymi krajobrazami, wyjątkową kuchnią oraz atrakcjami kulturalnymi – także w postaci licznych świąt i obrzędów.
czytaj więcej
2015-10-01, 09:46
Kreatywna.pl
Apetyt na sport, czyli o składnikach odżywczych i właściwej diecie
Faktem jest, że systematyczny wysiłek fizyczny wymaga odpowiedniej diety dla zaspokojenia specjalnych potrzeb organizmu. Ale jakie konkretnie wytyczne powinniśmy uwzględnić? I czy są one takie same dla wszystkich sportowców? W jakich proporcjach przyjmować dane składniki odżywcze oraz które produkty dostarczą nam ich właściwą ilość? Na te pytania odpowiada Magdalena Pokropek, doradca dietetyczny.
czytaj więcej
2015-10-01, 09:00
flypr
Nowa era łączników – przeciwdrobnoustrojowa kolekcja osprzętu elektrycznego SONATA Nowe Srebro firmy Ospel
Projektując wnętrze naszego domu oraz pomieszczenia użyteczności publicznej pierwszym z branych pod uwagę aspektów jest bezpieczeństwo. I nie chodzi jedynie o solidność konstrukcji, ale przede wszystkim o niezawodność oraz innowacyjność wybieranych wykończeń. Dzięki wykonanej z miedzi przeciwdrobnoustrojowej kolekcji osprzętu elektrycznego SONATA Nowe Srebro firmy Ospel dowolna przestrzeń stanie się kwintesencją bezpieczeństwa i higieny, a także doskonałym przykładem wykorzystania przyszłościowych i efektownych wizualnie rozwiązań aranżacyjnych na miarę XXI wieku.
czytaj więcej
2015-09-30, 16:38
flypr
Nowość! Zestaw narzędzi Armaflex Toolbox – perfekcyjny montaż izolacji
Dobrze dobrana i odpowiednio zamocowana izolacja rur jest niezwykle istotna dla sprawnego funkcjonowania i wydajności całego systemu grzewczego, wentylacyjno-chłodniczego czy też sanitarnego. Aby jednak właściwie zamontować izolację niezbędne są stosowne narzędzia. Firma Armacell przygotowała kompletny zestaw narzędzi Armaflex Toolbox zamknięty w poręcznej walizce.
czytaj więcej
2015-09-30, 13:26
BAUTECH Futura
BAUFLOOR® Creativo – beton dla kreatywnych
Betonowe powierzchnie stały się w ostatnich latach niezwykle modne. Wielu projektantów w swoich realizacjach chętnie proponowało by betonowy „total look”, jednak nie wszędzie jest to możliwe ze względu na ograniczenia techniczne, budżetowe i czasowe. Rozwiązaniem tego problemów w wielu przypadkach może być BAUFLOOR® Creativo – jeden z systemów marki BAUTECH® Futura.
czytaj więcej
1...535536537538539540541...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top