Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań
Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu br. wprowadzi do sprzedaży nowe mieszkania z inwestycji Wróbla Staw Mieszkania etap II oraz budynki E i F z Osiedla City Park. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 291 nowych lokali.
czytaj więcej
Koncert plenerowy „JaZZmania w Stodole”
Już w najbliższy piątek, uczestnicy programu „JaZZmania w stodole” wystąpią na jednej scenie ze światowej sławy muzykami jazzowymi. 30 sierpnia o godz. 19.00 w amfiteatrze Wioski Garncarskiej w Kamionce/k. Nidzicy, odbędzie się wielki koncert finałowy warsztatów muzycznych dla młodzieży.
czytaj więcej
Niezwykłe muzyczne konfrontacje na otwarciu Męskiego Grania 2013
Jedna scena, a na niej tygiel dźwięków, feeria świateł, rapująca Nosowska, O.S.T.R. i Michał Urbaniak z fuzją hip-hopu i jazzu, a do tego debiut nowej formacji na polskiej scenie muzycznej – Small Synth Orchestra. To tylko niewielka część zaskakującego otwarcia Męskiego Grania 2013 w Krakowie, którego wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.
czytaj więcej
Hakerzy, wirusy, spam: jak z nimi walczymy?
Marken Systemy Antywirusowe dystrybutor rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy TrustPort informuje - TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, upublicznił wyniki ogólnoświatowego, rocznego badania, w którym wzięli udział użytkownicy rozwiązań antywirusowych. Ankietowani pochodzili z 40 krajów z całego świata. Większość odpowiedzi pochodzi z krajów azjatyckich. Pięćdziesiąt trzy procent respondentów było w wieku od 20 do 33 lat. Badania te przyniosły ciekawe wyniki, które zobrazowano na infografice.
czytaj więcej
Nowe biura JCommerce otwarte na przyjęcie kolejnych pracowników
Firma JCommerce, która zajmuje się programowaniem, projektowaniem, doradztwem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, zapowiada swój dalszy rozwój. Przenosząc się do nowych pomieszczeń biurowych jest gotowa na zwiększenie zatrudnienia specjalistów IT - poinformował o tym prezes JCommerce SA – Piotr Zyguła. Jak zaznaczył, za sprawą pozyskania nowych, długofalowych i rozwojowych projektów, w ciągu ostatniego roku do zespołu JCommerce w Katowicach dołączyło ponad 50 osób. W kolejnych latach chce by tempo wzrostu firmy zostało utrzymane, a nowe powierzchnie biurowe, jak twierdzi, mają ku temu potencjał.
czytaj więcej
HUAWEI TP3206
Nowy wymiar wideokonferencji - pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence.
czytaj więcej
Kolejny darmowy serwis dla twórców aplikacji na Androida. Niestety także dla przestępców...
Google Cloud Messaging to doskonałe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie legalnymi aplikacjami ich twórcom – jednak serwis ten okazał się „niecelowym wspólnikiem” w cyberprzestępstwach. Eksperci z Kaspersky Lab wykryli kilka popularnych szkodliwych programów, które wykorzystują GCM jako tani i łatwy kanał komunikacji ze swoimi twórcami.
czytaj więcej
Nieograniczona zabawa farbami PlayColor Instant
Wszystkie dzieci uwielbiają malować. Rozwija to ich fantazję, poprawia koordynację a przede wszystkim pozwala na świetną zabawę. Skutki używania tradycyjnych farb – takie jak rozlana woda lub trudno spieralne plamy – często zniechęcają rodziców do proponowania dziecku zabawy w małego artystę. Farby w sztyfcie PlayColor to rozwiązanie zarówno dla dbających o porządek rodziców,
czytaj więcej
Stracone na zawsze - 41% ofiar cyberoszustw nigdy nie odzyskuje swoich pieniędzy
Z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab wraz z B2B International latem 2013 r. wynika, że 41% użytkowników, którzy stracili pieniądze w wyniku finansowych cyberoszustw, nigdy nie odzyskało ani grosza ze swojej własności.
czytaj więcej
10 lat Trzech Żywiołów, edycja na Zamku w Bolkowie
W ostatni weekend sierpnia 2013 rusza 10. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły na zamku w Bolkowie. Czterdziestoletnia przygoda z górami czterokrotnego zdobywcy Everestu – Ryszarda Pawłowskiego; Mustang, buddyjskie serce Himalajów Piotra Gawrzyała; Chiny z dala od wielkiego miasta laureatki tegorocznych Travelerów Anny Jaklewicz, pełne humoru, niedalekie Wyspy Owcze Marcina Michalskiego i sentymentalna podróż Małgorzaty Szumskiej do Rosji – to tylko wierzchołek żywiołowej góry lodowej.
czytaj więcej
1...547548549550551552553...582

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top