Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Wniosek bez skanowania dokumentów i umowa z gotówką od kuriera – sposób na lawinę finansowych oszustw w sieci
Sprzedaż kont, kradzież tożsamości i przelewy weryfikacyjne, które przynoszą bolesne konsekwencje, to tylko niektóre finansowe oszustwa spotykane w sieci. Dziś hasła „bez wychodzenia z domu” i „wszystkie formalności załatwisz przez internet” zamiast zachęcać, budzą więcej wątpliwości, a 25% Polaków wciąż obawia się płatności online. Jest jednak sposób na bezpieczne załatwienie spraw finansowych w sieci.
czytaj więcej
Nie wszystkie firmy wybiorą szklaną wieżę
Firmy, których praca opiera się na kreatywnej współpracy zespołu wolą pracować w kameralnych biurowcach, niż parkach biurowych    
czytaj więcej
Prestiżowe certyfikaty dla Kolportera
Firma Kolporter została uhonorowana w maju br. dwoma prestiżowymi certyfikatami: Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej oraz certyfikatem „Złoty Płatnik 2014”.
czytaj więcej
W aquaparku H2Ostróg na sportowo świętowano Dzień Dziecka
W H2Ostróg w Raciborzu najmłodsi świętowali już w sobotę! Przyjazne otoczenie, spora dawka ruchu, multum atrakcji i niespodzianki. Efekt? Uśmiech na twarzy każdego z maluchów gwarantowany.
czytaj więcej
2015-06-03, 23:06
Wirtualne Biuro Prasowe
Tu były łaźnie – bogata tradycja miejskich toalet i łaźni we Wrocławiu
Wrocław to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce i zarazem najchętniej odwiedzanych przez turystów. Znajduje się tu wiele zabytkowych obiektów, takich jak Hala Stulecia, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ważnym punktem na architektonicznej mapie Wrocławia są także dawne łaźnie miejskie oraz zabytkowe toalety.
czytaj więcej
Oranżada Hellena w roztańczonym finale You Can Dance!
Za nami wielki finał ósmej edycji show You Can Dance – Po Prostu Tańcz! Dzień Dziecka okazał się niezwykle szczęśliwy dla Mateusza Sobecko, który w ostatnich pokazach tanecznych był po prostu bezkonkurencyjny. W finale programu uczestników orzeźwiała Oranżada Hellena – sponsor tegorocznej edycji.  
czytaj więcej
Zapaśnicze zmagania juniorów i kadetów w Rudniku
Złoto oraz dwa srebrne medale wywalczyli zapaśnicy LKS „Dębu” Brzeźnica podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów w zapasach w stylu wolnym, które odbyły się 30 i 31 maja na matach w hali sportowej w Gminie Rudnik. RAFAKO było jednym z partnerów turnieju.
czytaj więcej
Niezwykłe zadania pozornie zwykłego kącika zabaw
Jaką funkcję pełnią strefy zabaw tworzone w miejscach odwiedzanych przez dzieci? Wbrew pozorom nie tylko rekreacyjną. Specjaliści doskonale wiedzą, ile tak naprawdę zadań realizują.
czytaj więcej
TrzciNOWE od Cukru Królewskiego
Od kilku lat producent Cukru Królewskiego systematycznie wprowadza na rynek nowe produkty w funkcjonalnych, wygodnych w użyciu torebkach. Tym razem rozszerza grupę cukru trzcinowego o: cukier trzcinowy 500 g i cukier trzcinowy z okienkiem 400 g. W obu opakowaniach wykorzystano folię, dzięki czemu są one szczelne i wytrzymałe.
czytaj więcej
Z BLIKIEM taniej w perfumeriach Sephora
Od 1 czerwca użytkownicy BLIK mają kolejną okazję do zrobienia tańszych zakupów. 15-procentową zniżkę otrzyma każdy, kto za zakupy w dowolnym sklepie Sephora zapłaci aplikacją BLIK. Akcja obejmuje wszystkie perfumerie sieci w Polsce i potrwa jeden tydzień. Do uzyskania zniżki wystarczy telefon z aplikacją bankowości mobilnej obsługującą system BLIK. Płacąc za pośrednictwem aplikacji BLIK za zakupy w perfumeriach stacjonarnych Sephora uzyskamy 15-procentową zniżkę na wszystkie dostępne, nieprzecenione produkty. Trzeba się jednak spieszyć – na skorzystanie z rabatu mamy czas do 7 czerwca. Zniżka nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez sieć Sephora. BLIK umożliwia bezpieczną i szybką transakcję. Trwa ona równie krótko, co autoryzacja płatności przy użyciu kodu PIN. Aby dokonać zakupu, przy kasie należy uruchomić na swoim telefonie aplikację mobilną banku. Następnie generujemy sześciocyfrowy kod BLIK i podajemy go sprzedawcy. Chwilę później na ekranie naszego urządzenia wyświetlą się wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Wystarczy już tylko potwierdzić ją na ekranie telefonu i gotowe! Warunkiem płacenia BLIKIEM jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków – uczestników systemu. Należą do nich: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo. Perfumerie Sephora znajdują się wśród około 50 000 punktów w całym kraju, które akceptują płatność BLIK. Co więcej, miejsc oznaczonych specjalnymi naklejkami z logo BLIK ciągle przybywa. Szczegóły promocji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie: http://www.blikmobile.pl/promocje/Sephora/index.html. Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK znajduje się na dedykowanej stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności - www.polskistandardplatnosci.pl.
czytaj więcej
1...547548549550551552553...692

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top