Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Sprzedaż sposobem na bezrobocie. Ale w Polsce kształcimy bibliotekarzy
Co łączy ludzi takich jak Steve Jobs, Henry Ford i Jerzy Owsiak? Wszyscy oni odnieśli życiowy sukces. Ale mają jeszcze wspólnego coś, co może uszło twojej uwadze.
czytaj więcej
Igły, strzykawki i inne odpady medyczne - tylko do specjalnych pojemników – ciąg dalszy po roku…
Zwiększone środki ostrożności, uważni i przeszkoleni pracownicy oraz udana akcja informacyjna. Tyle udało się zrobić, by ograniczyć prawdopodobieństwo nieszczęśliwych zakłuć na sortowni odpadow ostrowskiego ZOiGO "MZO" S.A. Za nielegalne pozbycie się odpadów medycznych grozi odpowiedzialność karna i cywilna.
czytaj więcej
Nowoczesny Słoik
Inauguracja kampanii wyborczej Grzegorza Boguckiego
czytaj więcej
Studia z udziałem przedsiębiorców
Wspierając konkurencyjność studentów na rynku pracy, kierując się wspólną wolą współpracy w ramach praktycznego kształcenia na kierunku energetyka oraz umożliwiając studentom zdobywania wiedzy praktycznej, kolejna lubuska firma dołączyła do grona partnerów PWSZ w Sulechowie.
czytaj więcej
Przegląd Orkiestr Wojskowych w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa
W dniach 24-26 września 2015 roku w Hali Spacerowej Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa odbędą się koncerty Orkiestr Wojskowych. Wydarzenie będzie uświetnieniem 50. koncertu jubileuszowego. Organizatorem koncertów wspólnie z Urzędem Miasta Świeradów jest Departament Komunikacji Społecznej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz 4. Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu.
czytaj więcej
3 979 mandatów za niewydanie paragonu lub brak kasy fiskalnej
Korzystanie z kasy fiskalnej wymaga przestrzegania określonych w przepisach procedur. Często ich niedopełnienie kończy się karą. Tylko w 2014 roku inspektorzy kontroli skarbowej z woj. mazowieckiego nałożyli 3 979 mandatów. W wielu przypadkach przyczyną kary było nieprawidłowe wydanie paragonu fiskalnego nabywcy lub zaniechanie tej czynności.
czytaj więcej
Samochody dostawcze Opla mocno w górę
Opel zwiększa sprzedaż samochodów dostawczych o 62% od początku roku. Vivaro Kombi: lider w segmencie minibus w Polsce. Nowa oferta finansowania: leasing 0%.
czytaj więcej
Check Point wykrywa kolejne zagrożenie w Google Play!
Firma Check Point Software Technologies wykryła za pomocą narzędzia Mobile Threat Prevention program typu malware w grze BrainTest. Aplikacja była opublikowana na Google Play dwukrotnie. Każda instancja miała od 100 000 do 500 000 pobrań według statystyk Google Play, zarażając w ten sposób od 200 000 do 1 miliona urządzeń. Check Point skontaktowało się z Google 10. września 2015, w wyniku czego aplikacja została usunięta ze sklepu 15. września 2015.
czytaj więcej
Kasa fiskalna wizytówką Twojej firmy
Na pierwszy rzut oka zestawienie w jednym zdaniu „kasy fiskalnej” i „wizytówki firmy” brzmi jak oksymoron, jawna sprzeczność. To tylko pozory. Na rynku dostępne są bowiem urządzenia, które nie tylko funkcjonalnością, ale także designem, w niczym nie ustępują najnowszym nowinkom technologicznym – ultrabookom, tabletom i smartfonom. Są nowoczesne, niewielkie i dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Cytując jeden z przebojów Maryli Rodowicz: „Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa”.
czytaj więcej
Ogólna Teoria Innowacji – GTI
Unikalność podejścia GTI, polega na posiadaniu dobrze opisanych metodologii. Dzięki temu tworzenie innowacji stało się dostępne dla każdego. Zamiast tylko mówić o Błękitnym Oceanie, istnieją narzędzia, które dają receptę, jak na ten ocean wypłynąć.
czytaj więcej
1...551552553554555556557...727

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top