Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Piwo Wielkanocne, czyli wiosenna nowość od Browaru Okocim
Wielkanoc to czas, który wymaga wyjątkowej oprawy. Nie wahajmy się więc, jeśli nabierzemy ochoty na coś specjalnego. Niezwykłe wrażenia sensoryczne zapewni nam piwo Wielkanocne z linii piw Sezonowych Browaru Okocim, stworzone specjalnie na okres świąt Wielkanocnych.
czytaj więcej
Rozwiązania Kaspersky Lab zajmują pierwsze miejsce pod względem łącznych wyników
Kaspersky Lab nalazł się na pierwszym miejscu w „TOP3” - rankingu rozwiązań, które konsekwentnie uzyskiwały bardzo dobre wyniki w niezależnych testach w 2013 r., według danych statystycznych dostarczonych przez najbardziej prestiżowe organizacje testowe.
czytaj więcej
Goclever- nowa marka w sklepie redcoon.pl
Sklep redcoon.pl rozszerza ofertę o nowe produkty! Do pokaźnego grona producentów dołączyła kolejna marka Goclever. To polska firma, która od dłuższego czasu produkuje smartfony i tablety oparte na systemie Android. W ofercie tej marki dostępne są również inne atrakcyjne cenowo i innowacyjne urządzenia. To wszelkiego typu nawigacje i systemy GPS, kamery HD i full HD, a także wyświetlacze LCD, akcesoria do klawiatury, czy okablowanie.
czytaj więcej
Pozytywne opinie klientów Profi Credit o pożyczkach online
Z bankowości elektronicznej korzysta już 35% konsumentów w Polsce. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie usługami online Profi Credit wprowadziło do swojej oferty możliwość zaciągnięcia pożyczek w sieci. Opinie klientów Profi Credit zwracają szczególną uwagę na szybki dostęp do gotówki oraz formalności sprowadzone do niezbędnego minimum.
czytaj więcej
Optymalizacja pracy w księgowości – jak pracować jeszcze skuteczniej
Optymalizacja pracy jest zagadnieniem, z którym prędzej czy później musi zmierzyć się każda firma. Analiza zadań pracowników i wybór odpowiedniej ścieżki działania pozwala na zwiększenie możliwości firmy i podwyższenie jej zysków. Wprowadzenie prostych zmian jest gwarancją rozwoju, a korzyści z nich wynikające są wręcz bezcenne.
czytaj więcej
Poszerzanie oferty względem klientów, jako najlepsza reklama biura rachunkowego
Coraz większa liczba biur rachunkowych na rynku powoduje, że bardzo wyraźnie widoczna jest konkurencja w tej branży. Wiąże się ona nie tylko z ceną usług księgowych, ale także z ofertą kierowaną do potencjalnych klientów, czyli przedsiębiorców. Z tego powodu standardowe mechanizmy reklamy często nie mają wystarczającej siły, by przekonać firmę do wyboru tego, a nie innego biura.
czytaj więcej
Czekoladowo-mleczna nowość od Solidarności
Bogata oferta cukierków Solidarności powiększyła się o kolejny produkt. Nowe, dwuwarstwowe czekoladki Mister Ron czekoladowo-mleczny są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od lutego br.
czytaj więcej
Strzeż się inżynierii społecznościowej, to ulubione narzędzie oszustów wykorzystujących scam
Inżynieria społecznościowa jest wyjątkowo podstępna, gdyż żeruje na naszej naturalnej chęci bycia uczynnym. Zjawisko to może również grać na ludzkich emocjach, takich jak strach czy współczucie. Oto kilka sztuczek wykorzystywanych w inżynierii społecznościowej w celu zdobycia poufnych danych. Krzysztof Wójtowicz z firmy Check Poit Software Technologies opisuje również metody, które pomagają się bronić przed tymi sztuczkami.
czytaj więcej
Zamieszkaj na swoim w Warszawie za 200-250 tys. zł
Ile musisz zarabiać by pożyczyć na małe, stołeczne dwa pokoje
czytaj więcej
1...553554555556557558559...612

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top