Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Aktualizacja algorytmu Google - marzec i kwiecień 2018
Znamy większość najważniejszych czynników mających kluczowy wpływ na pozycję naszej witryny w wyszukiwarce Google. Są to między innymi: słowa kluczowe i ich zagęszczenie, wysoka jakość linków, unikalna treść, szybkość ładowania witryny czy jej optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych. Warto pamięć, że istnieje także szereg innych parametrów, które znane są tylko programistom Google’a. Mają one istotny wpływ na to, co zobaczymy na stronie wyszukiwania.
czytaj więcej
Kryptowaluty nadal popularne - podsumowuje Luno, międzynarodowa platforma walut cyfrowych.
Międzynarodowa platforma walut cyfrowych Luno (www.luno.com), zapytana o zachowania na rynku kryptowalut, twierdzi, że wciąż odnotowuje wykładniczy wzrost liczby użytkowników pomimo niedawnej “wyprzedaży” Bitcoinów i innych walut cyfrowych, związanej z fluktuacją cen.
czytaj więcej
2018-05-08, 15:50
FORCETOP Sp. z o.o.
Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem
Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa. Niewiele aut wyposażonych jest w odpowiednie gniazda, a korzystanie z przetwornic jest bardzo niewygodne.
czytaj więcej
Promocje stelaże do łóżek - znajdź najkorzystniejszą okazję dla swojego portfela!
Zadbaj o najwyższą jakość swojego snu i sprawdź promocje stelaże do łóżek! Wyspanie i całościowa regeneracja gwarantowana!
czytaj więcej
Suplementy przedtreningowe - zwiększ efektywność swoich treningów
Jesteś osobą aktywną fizycznie? Regularnie trenujesz, jednak czasem zdarza Ci się gorszy dzień, w którym brakuje Ci energii do ćwiczeń? Suplementy przedtreningowe pobudzą Twój organizm oraz poprawią koncentrację, tak abyś mógł osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Sprawdź jak działają przedtreningówki oraz dla kogo są przeznaczone!
czytaj więcej
2018-05-08, 09:35
Szałowe Ceny
Promocje odkurzacz bezprzewodowy - najlepszy sprzęt w najlepszej cenie
Sprzątanie może być przyjemnością, ale żeby tak było konieczne jest posiadanie dobrego sprzętu. Jeśli poszukujesz dla siebie najlepszego urządzenia, który ułatwi domowe obowiązki koniecznie sprawdź promocje na odkurzacz bezprzewodowy i wybierz coś dla siebie!
czytaj więcej
2018-05-08, 09:14
Szałowe Ceny
Promocje roboty kuchenne - jak ich szukać i skąd wiedzieć, który sprzęt wybrać?
Sprzęt AGD i RTV potrafi być dość drogi. Poza tym ciężko wybrać najlepszy, jeśli nie mamy specjalistycznej wiedzy na ten temat. Sklepowe półki uginają się od różnych urządzeń... Jak wybrać najlepszy i jeszcze znaleźć atrakcyjne ceny? Promocje robotów kuchennych - o tym dziś porozmawiamy.
czytaj więcej
2018-05-07, 16:59
SaldeoSMART
Zrozumieć nowoczesną księgowość – podsumowanie II edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Zmiany w procesie sprzedaży po wprowadzeniu dyrektywy RODO, dobre praktyki w obsłudze klienta czy przykłady najciekawszych wdrożeń – pod tymi hasłami przebiegała druga edycja konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, skierowana do partnerów handlowych spółki. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się także z nowymi funkcjami systemu oraz z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas.
czytaj więcej
Domki dla lalek promocje
Domki dla lalek to od wielu lat rodzaj zabawki, którą lubią nie tylko małe dzieci ale również starszaki, a zdarza się, że pasjonują się nimi także dorośli. Jest to zakup wart Twoich pieniędzy jednak warto rozglądnąć się również za obecnymi promocjami. Po co przepłacać?
czytaj więcej
Kryptowaluty. Rewolucja w świecie finansów?
Choć istnieją już od wielu lat, to nadal wzbudzają kontrowersje i zainteresowanie mediów. Przez jednych uważane za humbug i chwilową modę, przez innych za przyszłość światowych finansów. Kryptowaluty, bo o nich mowa, już na stałe zagościły nie tylko w rubrykach ekonomicznych portali czy tradycyjnych gazet. To już całkiem realny pieniądz, którym można płacić, kupować go, sprzedawać czy prowadzić regularne operacje finansowe znane z tradycyjnych rynków walutowych.
czytaj więcej
1...55565758596061...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top