Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Fabryka e-biznesu przejęła mielecką agencję OCTOMedia
Mielecka agencja OCTOMedia po licznych rozmowach i negocjacjach, z dniem 01.09.2014r.  przyłączyła się do rzeszowskiej agencji Fabryka e-biznesu Sp. z o.o. (FEB). Negocjacje zakończyły się sukcesem, gdyż wizja obu firm w pełni pokrywała się.
czytaj więcej
Grupa Nowy Styl – europejski gigant meblowy
Grupa Nowy Styl została założona w 1992 roku w Krośnie przez braci Adama oraz Jerzego Krzanowskich i jest obecnie europejskim liderem i jednym z największych na świecie producentów komfortowych mebli, foteli i krzeseł biurowych, gabinetowych, konferencyjnych i obrotowych.
czytaj więcej
Znaleźć czas na relaks – to wpływa na efektywność
Dobre samopoczucie, głowa pełna nowych pomysłów i energia tak potrzebna, by podołać codziennym wyzwaniom w pracy. Jak je zdobyć? Przepis jest prosty i znany od dawna, choć często o nim zapominamy.  To wypoczynek. Weekend spędzony z dala od miejskiego zgiełku i blisko natury potrafi zdziałać cuda. Wypoczęci i zrelaksowani będziemy dużo bardziej efektywni w pracy.
czytaj więcej
Fundacja „Pomóż Im” znów rusza z projektem „Bajkowe Pokoje”
Jednym z projektów Fundacji „Pomóż Im” są Bajkowe Pokoje. Dotychczas, udało się wyremontować i wyposażyć dwa pokoje podopiecznych Fundacji. Teraz, dzięki nowemu projektowi - „Nasercuj się” jest szansa na kolejne remonty. A potrzeby w tym zakresie są znaczne.
czytaj więcej
Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii
Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym sezonie. Zaledwie tydzień po oficjalnej, środkowoeuropejskiej premierze okazję, aby zobaczyć kolekcję sukni ślubnych 2015 zyskają Białostoczanki, które odwiedzą stoisko salonu La Mariee podczas zbliżających się targów VI Expo Ślubne w Astorii.
czytaj więcej
Poznań City Center nominowane do Prime Property Prize
Poznań City Center ma szansę na otrzymanie prestiżowej nagrody Prime Property Prize w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej”. Prime Property Prize to prestiżowy konkurs organizowany przez branżowy portal PropertyNews.pl, którego celem jest wyłonienie projektów realizowanych w ostatnim roku i mających największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych.
czytaj więcej
HP wprowadza nowe serwery ProLiant Gen9
Koncern HP poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej oferty serwerów HP ProLiant Generation 9 (Gen9), które będą wspierać rozwój działalności biznesowej, pomogą klientom obniżyć koszty, uprościć infrastrukturę informatyczną oraz przyśpieszą świadczenie usług informatycznych. Dzięki konstrukcji zapewniającej optymalizację obciążeń i wyposażeniu w nowe technologie oferta serwerów Gen 9 wspomaga bardziej zaawansowaną wizję rozwiązań obliczeniowych HP, która wyznacza przyszłość technologii centrów przetwarzania danych.
czytaj więcej
Nowy produkt elektroniczny w punktach handlowych Kolportera
Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do gier na telefony z systemem operacyjnym Android.
czytaj więcej
APS SA z ofertą dla energetyki na Energetab 2014
Dużym zainteresowaniem branży cieszy się oferta usługowa i handlowa białostockiej spółki Automatyka Pomiary Sterowanie SA na 27 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab 2014. 
czytaj więcej
Galeria na Płocie – w piątek otwarcie jubileuszowej edycji
Malownicze rozlewiska Biebrzy i Narwi będą tematem jubileuszowej, dziesiątej  edycji „Galerii na Płocie” Zespołu Szkół Społecznych STO przy ul. Fabrycznej w Białymstoku. Otwarcie już w piątek.
czytaj więcej
1...579580581582583584585...701

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top