Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak zabezpieczyć swoją sieć Wi-Fi przed intruzami
W dzisiejszych czasach skonfigurowanie sieci bezprzewodowej jest niezwykle proste. Wystarczy kupić ruter WiFi i podłączyć go do modemu kablowego lub sieci DSL. Jednak zanim zaczniesz korzystać z bankowości elektronicznej, zakupów online i przeglądać strony internetowe, warto upewnić się, że Twoja sieć jest zabezpieczona przed intruzami.
czytaj więcej
Kaspersky Security for Mobile obsługuje Windows Phone oraz Samsung SAFE
Podczas targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie Kaspersky Lab poinformował o dwóch nowych funkcjach produktu Kaspersky Security for Mobile. Rozwiązanie Kaspersky Lab do ochrony biznesowych urządzeń mobilnych otrzyma obsługę systemu Windows Phone® oraz platformy bezpieczeństwa Samsung SAFE™.
czytaj więcej
Nie tylko łączniki i gniazda, czyli osprzęt elektryczny do zadań specjalnych
Wydawać się może, że pod powszechnie znanym pojęciem „osprzęt elektryczny” kryją się tylko klasyczne łączniki i standardowe gniazda. Tymczasem w tej kategorii produktowej zawiera się również szeroka gama akcesoriów dodatkowych, takich jak regulatory temperatury, czujniki ruchu, ściemniacze światła czy gniazda teleinformatyczne: RTV, głośnikowe i komputerowe. Dzięki nim instalacja elektryczna może funkcjonować jeszcze sprawniej, a korzystanie z domowych urządzeń stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Doskonałym tego przykładem są akcesoria firmy Ospel.
czytaj więcej
PlayStation 4 vs. Xbox One w redcoon.pl
Wszystko co dobre, szybko się kończy. I tak do końca dobiegła również zorganizowana przez sklep internetowy redcoon.pl akcja „Zima w redcoon.pl”.
czytaj więcej
KAN Gazelą Biznesu 2013
Białostocka spółka KAN znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu 2013.
czytaj więcej
Wiosenne promocje w ofercie Inpro
Trójmiejski deweloper Inpro wprowadza wiosenną promocję. Specjalnymi cenami objętych zostanie aż 6 inwestycji. Promocja będzie trwała od 24 lutego do 31 marca br. Klienci, w zależności od inwestycji, będą mogli kupić tańsze mieszkania, domy, piwnice, hale garażowe, miejsce postojowe, skorzystać z wydłużenia gwarancji lub darmowego wyposażenia z kolektorów słonecznych.
czytaj więcej
Nowość na Polskim rynku oprogramowania - Webroot SecureAnywhere Antivirus
Na rynku oprogramowania antywirusowego pojawił się nowy gracz - Webroot, bo o nim mowa, to jeden z wiodących producentów rozwiązań bezpieczeństwa na świecie. Będąc na rynku od 1997 roku, Webroot dostarcza zaawansowane technologie chroniące zarówno osobiste informacje użytkowników jak i zasoby firmowe przed wszelakimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu jak i z sieci wewnętrznej.
czytaj więcej
Szkła Guardian w centrach handlowych
Współczesne centra handlowe to nie tylko miejsca sprzedaży towarów i usług, ale w coraz większym stopniu ważne ośrodki rozrywki, konsumpcji czy rekreacji. Coraz częściej stają się one również ważnym punktem na architektonicznej mapie miasta dzięki swoim unikalnym bryłom, których nieodzownym elementem jest szkło.
czytaj więcej
Roboty się psują, a jabłka gniją - rzecz o zagrożeniach mobilnych
Kaspersky Lab Polska informuje o opublikowaniu nowego artykułu poświęconego zagrożeniom mobilnym. Dlaczego mobilne szkodliwe programy pojawiły się stosunkowo niedawno?
czytaj więcej
1...589590591592593594595...646

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top