Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Bitdefender informuje, że Pushdo Botnet zainfekował ponad 76,000 maszyn
Zainfekowanych sieci komputerowych przez Pushdo jest znacznie więcej, niż przewidywano
czytaj więcej
Jakość usług Coniveo potwierdza rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy
Firma Coniveo otrzymała rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, która potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych w zakresie sprzedaży i instalacji wykładzin obiektowych. Program rekomendacji PSP ma na celu promowanie firm z branży wykładzinowej, które zapewniają najwyższy standard usług i oferowanych produktów.
czytaj więcej
Żywiec wskrzesza Kronikę Filmową
Polska Kronika Filmowa przez pięćdziesiąt lat rejestrowała naszą rzeczywistość, a używane
czytaj więcej
Bezpieczne finanse seniora
Bycie seniorem nie musi oznaczać, że świat nowoczesnych finansów bezpowrotnie zamyka przed nami swoje drzwi. Kluczem do ich otwarcia jest wiedza, która uchroni każdego, nie tylko seniora, przed niepotrzebnie stresującymi sytuacjami.
czytaj więcej
Ewa Bugdoł na podium w Gdyni
Ewa Bugdoł, utalentowana triathlonistka z Rud w niedzielę, 10 sierpnia zajęła III miejsce podczas zawodów HERBALIFE TRIATHLON Gdynia. Teraz zawodniczka sponsorowana przez RAFAKO zaczyna intensywne treningi, bo już we wrześniu czeka ją start na Mistrzostwach Świata w Chinach.
czytaj więcej
Znajdziemy Twój samochód!
W 2013 r. skradziono w Polsce prawie 15,5 tysiąca samochodów, a odzyskać udało się niespełna jedną czwartą z nich. Oznacza to, że 12 tysięcy kierowców nie zobaczyło już swoich aut. Tak przykrych sytuacji można uniknąć, stosując system GanTrack oferowany przez Gannet Guard Systems.
czytaj więcej
Znamy skład jury konkursu Żywiecka Kronika Filmowa
Prace uczestników konkursu dla zdolnych filmowców – Żywiecka  Kronika Filmowa oceni dwóch wybitnych specjalistów i znawców sztuki filmowej: profesor Filip Bajon – reżyser, Dziekan Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi oraz Artur Liebhart – dyrektor festiwalu PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL. Zostaną oni również opiekunami merytorycznymi autorów pięciu najlepszych skryptów.
czytaj więcej
Żywiecka Kronika Filmowa – nowa kampania marki Żywiec
Marka Żywiec postanowiła wskrzesić kultowy format Kroniki Filmowej w nowej wersji - nawiązując jednak cały czas do tradycji. Polska Kronika Filmowa przez pięćdziesiąt lat rejestrowała naszą rzeczywistość, a używane w niej żarty i humor bawiły publiczność przez dekady. Teraz zostanie on pokazany w najnowszej kampanii – Żywiecka Kronika Filmowa. Towarzyszyć jej będzie konkurs dla zdolnych filmowców, którzy będą mieli okazję pokazać i skomentować współczesną Polskę.
czytaj więcej
Rodzinny Piknik z Mistrzami na I urodziny akcji ''Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy dzieciom''
We wtorek (12 sierpnia) w Warszawie odbędzie się Piknik z Mistrzami, do udziału w którym zapraszamy wszystkie dzieci bez względu na wiek. Nietuzinkowe wydarzenie z licznymi atrakcjami, a przede wszystkim - z udziałem utytułowanych polskich sportowców, odbędzie się z okazji I urodzin akcji ''Mistrza nie zatrzymasz – Sportowcy dzieciom''.  
czytaj więcej
Rafako bije rekord Guinnessa
30 sierpnia w Szymocicach odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób biorących udział w nordic walking. Impreza ma charakter otwarty. Każdy może więc wziąć udział w ustanowieniu nowego rekordu.
czytaj więcej
1...591592593594595596597...701

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top