Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Reklama w wielkim mieście
Wielkie miasta, które na co dzień tętnią życiem, są idealnym środowiskiem do reklamowania się. Codziennie tysiące ludzi chodzi ulicami i są oni potencjalnymi odbiorcami reklam wielkoformatowych. Nie ma znaczenia czy zwracają na nie uwagę świadomie czy przypadkowo, zewnętrzna forma reklamy jest zauważalna. Powszechne staje się też zamieszczanie reklam na środkach komunikacji miejskiej. Pojawiają się na nich komunikaty z coraz większej liczby dziedzin - nie tylko nowe produkty, ale też usługi, filmy, książki czy nawet spektakle teatralne.
czytaj więcej
Nieruchomości przynoszące zysk
Po spadku oprocentowania i rentowności lokat bankowych wyraźnie wzrosła liczba osób zainteresowanych zakupem mieszkań z przeznaczeniem na wynajem, wynika z analizy portalu nieruchomości Dompress.pl. Powodzeniem cieszą się też ruchomości wakacyjne oraz apartamenty w inwestycjach budowanych w systemie condo, oferujących pełne zaplecze hotelowe. Ich operatorzy obiecują nabywcom lokali od 6 do 9 proc. zysku rocznie.
czytaj więcej
Weekendowa promocja: Galaxy Tab S za pół ceny
W redcoon.pl promocja jakiej jeszcze nie było.  Wakacyjne temperatury widocznie  topią ceny. Warto tu zajrzeć i przekonać się o tym osobiście. Już teraz najlepszy tablet na świecie Samsung Galaxy Tab S o połowę  taniej.  Akcja trwa tylko do niedzieli.
czytaj więcej
Bitdefender 2015 wchodzi na rynek
Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender informuje - Producent oprogramowania Bitdefender wydał kolejną wersję aplikacji do ochrony komputerów domowych oznaczoną numerem 2015.W nowej wersji, oprócz znanych już użytkownikom funkcji takich jak autopilot, ochrona przelewów i blokada antykradzieżowa znajdziemy także ulepszone opcje optymalizacji wydajności oprogramowania. Bitdefender OneClick Optimizer to nowa funkcja, która umożliwia zwolnienie miejsca na dysku, optymalizuje przeglądarkę i naprawia wpisy rejestrów, a wszystko to robiw mgnieniu oka. Unowocześniona zostały także opcje ochrony przelewów bankowych, ochrony rodzicielskiej i inne.
czytaj więcej
Mąka dobrej jakości. Przekonaj się jak ją rozpoznać
Mąka - niepozorny artykuł spożywczy o uniwersalnym zastosowaniu. Trudno zliczyć wszystkie potrawy, które można z niej przygotować. Zanim zabierzesz się za pieczenie ciasta, czy przyrządzanie smakowitych naleśników, przeczytaj ten tekst - podpowiadamy w jaki sposób sprawdzić jakość mąki i jak dobrać odpowiedni typ do dania lub wypieku.
czytaj więcej
Największy polski serwis z lokalnymi trunkami wystawiony na sprzedaż
Już niebawem wystartuje polski portal dropshippingowy, zrzeszający producentów i konsumentów alkoholi regionalnych - allCool.pl. Tym, co go wyróżnia to nowoczesne rozwiązanie logistyczne, które ma na celu skrócenie procedury zamówień i ułatwienie dostawy produktu.
czytaj więcej
Taksówka „na już” nawet w godzinach szczytu
Godziny szczytu zazwyczaj kojarzą się z tłokiem na ulicach oraz w środkach komunikacji miejskiej. W pracy taksówkarza określenie to ma jednak zupełnie inne znaczenie. Dla taksówek godziny szczytu przypadają w nocy, gdy komunikacja miejska praktycznie nie funkcjonuje, a na szybki powrót do domu liczą osoby wracające z barów, klubów, restauracji czy imprez masowych. Jak zatem skutecznie złapać taryfę gdy duża liczba zainteresowanych nie ułatwia znalezienia wolnego pojazdu?
czytaj więcej
Gotowanie z dziećmi to frajda
Jak przekonać dzieci, że samodzielnie przygotowane potrawy smakują lepiej od gotowych i często niezdrowych produktów? Wystarczy odrobina wolnego czasu i stół otwarty na kulinarne eksperymenty.
czytaj więcej
Grupa Inpro sprzedała już blisko 250 mieszkań
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po siedmiu miesiącach 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 243 umów czyli o 35% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do lipca br. Grupa wydała 163 mieszkania.
czytaj więcej
Na ostatnią chwilę All Inclusive, HB czy BB?
Wiele osób zadaje sobie pytanie jaką formułę wczasów Last Minute wybrać? Formuła HB skierowana jest do osób, które chcą mieć zagwarantowane wyżywienie, ale które chcą dużo jeździć po okolicznym regionie. Z kolei BB polecana jest turystom, którzy chcą na własną rękę zapoznać się z lokalną ofertą gastronomiczną. Także Klient nie musi z automatu wybierać All Inclusive, która w ostatnim czasie rządzi na polskim rynku.
czytaj więcej
1...593594595596597598599...702

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top