Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Po skandynawsku, ale w korzystnej cenie? Tak się podróżuje z biletem Super Saver Scandlines!
Urlop planowany w krajach skandynawskich nie musi być drogi – koszty można znacząco obniżyć dzięki nowej ofercie firmy Scandlines, która pozwala na zorganizowanie wyjazdu grupowego (10 osób) i zabranie na pokład promu własnego samochodu. Nowy bilet pod nazwą Super Saver upoważnia do przewozu samochodu do 6 metrów i 9 osób.
czytaj więcej
„Brazylia. Narodziny potęgi” – premiera telewizyjna dokumentu w TVN24 Biznes i Świat
W dwa dni po rozpoczęciu Mistrzostw Świata w piłce nożnej, 14 czerwca br. o godzinie 16.15, w ramach cyklu „Ewa Ewart poleca”, telewizja TVN24 Biznes i Świat premierowo pokaże dokument „Brazylia. Narodziny potęgi”. Film opowiada o przemianach, jakie w ostatnich latach zaszły w Brazylii oraz przedstawi skutki nadmiernego inwestowania państwowych pieniędzy w rozwój gospodarczy kraju oraz konsekwencje życia na kredyt.
czytaj więcej
Prezes Deutsche Boerse gościem specjalnym seminarium GEMS
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest gospodarzem 19. dorocznego seminarium Global Equity and Derivatives Markets Seminar (GEMS). GEMS to unikalna wiedza w połączeniu z możliwością bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku kapitałowego z całego świata. Gościem specjalnym tegorocznej edycji GEMS jest Reto Francioni, prezes Deutsche Boerse
czytaj więcej
Konsument 2.0
Żyjemy w czasach proliferacji Internetu oraz urządzeń mobilnych. Przeciętny konsument zamienił się w superkonsumenta 2.0 uzbrojonego w tablet lub smartfon z dostępem do Internetu, który na miejscu w sklepie porównuje ceny towarów z ofertą dostępną online. W efekcie już kilkanaście milionów Polaków dokonuje zakupów przez Internet. Sprzedaż w tym kanale rośnie znacznie szybciej niż tradycyjna.
czytaj więcej
Konsmetal zdobył złoto na targach SECUREX 2014
KONSMETAL, lider polskiego rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia oraz ceniony w Europie producent sejfów, kas pancernych, produktów depozytowo–bankowych oraz innowacyjnych urządzeń dla branży Retail, uczestniczył w Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014 w Poznaniu. Podczas jubileuszowej, 20. edycji wydarzenia najnowszy produkt z oferty KONSMETAL otrzymał Złoty Medal, a stoisko zostało nagrodzone Złotym Akantem. 
czytaj więcej
Gameover Zeus - cyberatak finansowy na dwa fronty
W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja o tym, że agentom FBI udało się opanować „najbardziej wyszukany i niszczycielski botnet, jaki kiedykolwiek widzieli”.
czytaj więcej
Bloczek silikatowy SILIKAT F25 Grupy SILIKATY – mocniejszy niż dotychczas
Zwiększone zapotrzebowanie na coraz lepszej jakości materiały budowlane sprawiło, że Grupa SILIKATY opracowała unowocześnioną wersję bloczka fundamentowego. Obecny produkt ma jeszcze większą wytrzymałość. Posiada także zoptymalizowany układ drążeń umożliwiający murowanie solidnych ścian fundamentowych. 
czytaj więcej
Bezpieczna pożyczka w 4 krokach
Polacy coraz częściej korzystają z mikropożyczek (czyli tzw. chwilówek) udzielanych przez instytucje finansowe. Jednakże nadal wiele osób ma wątpliwości co do wiarygodności firm oraz zasad udzielania pożyczek. Tymczasem większość klientów, którzy już raz skorzystali z pożyczki przekonała się, że jest to optymalne rozwiązanie, gdy pojawia się nagła potrzeba szybkiej gotówki. Stosując się do kilku prostych zasad, dzięki którym każdy stanie się świadomym swoich praw pożyczkobiorcą oraz zapoznając się z obowiązkami, jakie spoczywają na firmie pożyczkowej – klienci unikną niepotrzebnych stresów i pozbędą się obaw. Poniższa infografika ilustruje, na co należy zwrócić uwagę, wybierając konkretną ofertę pożyczki tak, aby podjąć dobrą decyzję.
czytaj więcej
Aplikacja do analizy sieci WiFi pomocna we wstępnej diagnostyce
NETGEAR, światowy dostawca urządzeń do budowania sieci bezprzewodowych, udostępnił darmową aplikację służącą do wstępnej diagnostyki połączenia Wi-Fi. Generuje ona analizy, które pozwalają zoptymalizować nową lub już istniejącą sieć w domu czy w pracy.
czytaj więcej
1...593594595596597598599...684

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top