Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Ujawnić pełen potencjał MMA, czyli plan działań Professional MMA Challenge na 2014 rok
Debiutująca organizacja PROMMAC dała się poznać jako profesjonalny gracz na rynku MMA. Wrocławska gala udowodniła potencjał i aspiracje organizacji do stania się jedną z wiodących sił na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Kolejna wielka gala odbędzie się w listopadzie 2014 roku, a już teraz organizatorzy zapraszają na niezwykły cykl imprez PROMMAC: Po prostu walcz! Będzie to promocja młodych zawodników oraz MMA w mniejszych miastach. Pierwsza odsłona PROMMAC: Po prostu walcz!  już 27 czerwca w Lublinie!
czytaj więcej
2014-04-11, 12:14
Wirtualne Biuro Prasowe
Polski gigant wkracza do Wielkiej Brytanii
W połowie marca br. Zoofast, europejska marka firmy Krakvet - największego sklepu internetowego w branży zoologicznej w Polsce rozpoczęła działalność e-sklepu w Wielkiej Brytanii. To kolejny zagraniczny rynek, na którym zadebiutował polski inwestor. Marka Zoofast jest już obecna w jedenastu krajach Europy.
czytaj więcej
Ubezpieczenia podróżne dostępne na Fly.pl
Mondial Assistance i internetowe biuro podróży Fly.pl uruchomiły wspólną sprzedaż ubezpieczeń turystycznych w wersji on-line na www.ubezpieczenia.fly.pl. Strona oferuje pakiety dopasowane do różnych potrzeb podróżnych podane w atrakcyjnej formie.
czytaj więcej
Windows XP wycofany. Co dalej?
8 kwietnia tego roku Microsoft po 12 latach zakończył wsparcie dla jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych produktów – Windowsa XP. Koniec wsparcia oznacza, że Microsoft nie będzie już badać, czy pomagać w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących systemu Windows XP. Oznacza to również, że komputery z systemem XP nie będą już otrzymywać aktualizacji, które mają rozwiązywać problemy lub wypełniać luki w zabezpieczeniach systemu. Do tej pory na całym świecie z systemu korzysta nawet 29% komputerów osobistych. Dla wszystkich, którzy chcą dalej korzystać z oprogramowania zaleca się zainstalowanie wszystkich dostępnych aktualizacji, oraz zabezpieczenie systemu oprogramowaniem antywirusowym.
czytaj więcej
Zostań Partnerem Platformy RedCart – twórz z nami rynek e-commerce
Platforma sklepów internetowych RedCart przedstawia Program Partnerski, dzięki któremu możesz współtworzyć rynek e-commerce. Choć ten model współpracy działa od kilku lat, to teraz mogą dołączyć do niego wszyscy entuzjaści sklepów internetowych.
czytaj więcej
Naturalnie, szybko i pysznie – Mak Mielony marki BackMit
Mak króluje w polskich domach zazwyczaj przy okazji przygotowywania świątecznych potraw. Na co dzień często o nim zapominamy. Błędnie! Z maku wyczarować można bowiem zarówno idealne desery w postaci pysznych ciast, jak i inne smaczne dania. Brak czasu nie powinien być tu wymówką. Mak mielony marki BackMit to doskonały sposób na szybkie i smakowite potrawy, które pozwolą stworzyć wyjątkowy i świąteczny klimat każdego dnia.
czytaj więcej
Acro Joga w Warszawie
Acro Joga to połączenie dynamiki akrobatyki, mądrości jogi i kojącej mocy masażu tajskiego. Do niedawna była to dyscyplina nieznana Polakom i można ją było ćwiczyć jedynie poza granicami Polski. Obecnie działa już kilka grup, które aktywnie promują tą ciekawą formę ruchu.
czytaj więcej
APS SA prezentuje się na niemieckim rynku
Innowacyjną ofertę usług z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu prezentuje białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. podczas targów HANNOVER MESSE 2014 w Niemczech.
czytaj więcej
Pierwsi adepci „Szkoły Zawodu” KAN ruszą na rynek pracy
Spółka KAN z Kleosina zakończyła pierwszą edycję programu „Szkoła KAN- z nami poznasz praktyczną stronę zawodu”.
czytaj więcej
Malowane barany w dobre ręce oddamy
Poziom -1 CH BlueCity zmienił się w łąkę pełną baranków szukających domów. Te, które znajdują nowych właścicieli, aż do 18 kwietnia będą chwalić się tym, do kogo należą. Pozostałe – czekając na przygarnięcie – cierpliwie, ale ochoczo zapraszają do wielkiej, charytatywnej zabawy.
czytaj więcej
1...594595596597598599600...664

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top