Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nigdy nie można się poddać
Założycielka i właścicielka rodzinnej firmy Maral Trendy. Krawcowa, projektantka mody i całym sercem oddana szefowa, która swoich pracowników traktuje jak członków rodziny. Nieprzerwanie od blisko 25 lat tworzy unikalne, damskie kreacje, a spod jej rąk wychodzą tylko produkty kategorii premium, bazujące na aktualnych modowych trendach. Prywatnie mama i babcia. Oprócz mody pasjonuje się gastronomią i kulinarnie rozpieszcza swoich najbliższych. Jaka jest jej recepta na sukces i czy warto w siebie inwestować? Na te i inne pytania odpowiada Alina Marchiel.
czytaj więcej
Podsumowanie V rundy SUPER GAME e-sport — Siemianowickiego Turnieju E-sportowego w Siemianowicach Śląskich
W miniony weekend, Siemianowice Śląskie stały się stolicą e-sportu w Polsce. Frekwencja dopisała i Kompleks Sportowy „Michał” gościł ponad 300 graczy CS: GO, a także ponad 500 zawodników indywidualnych oraz widzów.
czytaj więcej
NEC Competence Days 2018 - relacja ze spotkania profesjonalistów branży AV
W dniach 18 i 19 października br. odbyła się dziewiąta edycja NEC Competence Days Pro AV Solutions – bezpłatnego szkolenia dla partnerów handlowych NEC. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm działających w sektorze profesjonalnych instalacji AV i obejmuje szereg prezentacji, warsztatów oraz strefę Expo. Spotkania tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat, a zainteresowanie nimi stale wzrasta, czego najlepszym przykładem są zarówno rekordowa liczba sponsorów tegorocznej edycji, jak i frekwencja, która przekroczyła 350 osób.
czytaj więcej
2018-10-29, 13:23
TEMARED
Nowy, większy model przyczepy TEMARED CARPLATFORM z wieloma opcjami wypełnienia powierzchni transportowej
CARPLATFORM 4521 wchodzi w skład znanej przez użytkowników serii CAR. Uniwersalna platforma płaska z większą powierzchnią ładunkową oraz różnymi opcjami wypełnienia jest już dostępna w sprzedaży u dealerów przyczep marki TEMARED na terenie całej Europy.
czytaj więcej
2018-10-29, 13:02
Inpro SA
Nowe inwestycje mieszkaniowe INPRO
Deweloper INPRO S.A. zapowiada nowe inwestycje mieszkaniowe. Nowoczesne osiedla powstaną w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim. Będą otoczone terenami zielonymi i bogatą infrastrukturą usługowo-handlową. Sprzedaż lokali zaplanowano na 2019 rok.
czytaj więcej
Paged Meble dwukrotnie nagrodzony na gali konkursu "Dobry Wzór"
Jubileuszowa, 25 edycja konkursu "Dobry Wzór" okazała się szczęśliwa dla Paged Meble S.A. Spółka z siedzibą w Jasienicy została nagrodzona, jako jedna z nielicznych, aż dwukrotnie.
czytaj więcej
Hendi - polska marka z tradycjami
Polska marka Hendi od wielu lat wspiera rodzime przedsiębiorstwa i lokale gastronomiczne oferując najlepszej klasy sprzęt pozwalający przygotowanie pysznych potraw. Piece, maszynki i akcesoria najwyższej jakości są gwarancją szybkiej pracy a przede wszystkim - wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia o które przecież nie trudno w profesjonalnej kuchni.
czytaj więcej
CABP nagrodzony za troskę o pracowników
Program powerON realizowany przez Credit Agricole Bank Polska został wyróżniony w pierwszym w Polsce konkursie na najlepsze projekty poświęcone budowaniu dobrego samopoczucia pracowników firm.
czytaj więcej
2018-10-26, 11:19
Cantaramusic.pl
Dziś premiera nowej płyty Samych Suk
"Ach Mój Borze" to tytuł nowego albumu warszawskiej grupy folkowej Same Suki. Od dziś album jest w sprzedaży.
czytaj więcej
2018-10-25, 16:42
NEONET
Konkurs na 15-lecie NEONET
Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na zakupy.
czytaj więcej
1...57585960616263...761

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top