Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Genialny wynalazek firmy Hama
Po wielu latach pracy spędzonych w laboratoriach firma Hama może wreszcie pokazać światu swój najnowszy wynalazek, który zrewolucjonizuje konwertowanie i przesyłanie sygnału. 
czytaj więcej
Kolejne zwycięstwo Webroota w teście wydajnościowym
Firma SERVCOMP informuje, że produkt firmy Webroot zwyciężył w kolejnym teście wydajnościowym.Tym razem przeprowadzonym przez AVLab o nazwie „Test wydajnościowy 2014 pakietów internet security”.
czytaj więcej
H2Ostróg zaprasza na dni otwarte
Raciborzanie i goście z innych śląskich miejscowości będą mogli zobaczyć H2Ostróg od środka jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu. Dni otwarte aquaparku odbędą się 21 i 26 kwietnia. Uroczyste otwarcie H2Ostróg nastąpi za niewiele ponad miesiąc. Jeszcze zanim ubierzemy kąpielówki i zrelaksujemy się w wodzie warto zobaczyć aquapark na własne oczy. Co prawda, podczas dni otwartych nie będzie można pływać i korzystać z infrastruktury obiektu. Jest to jednak okazja, by przekonać się jakie atrakcje czekają na nas od 1 maja.
czytaj więcej
Jak zwiększyć konwersję w aplikacji mobilnej o 84%? Case study Ceneo.pl
Jak zoptymalizować i uspójnić ze sobą aplikacje mobilne na trzy różne systemy operacyjne? Co zrobić, aby zmiany przełożyły się na korzystne wyniki biznesowe? „Stawiamy na User Experience!”, czyli słów kilka o współpracy poznańskiej agencji Symetria z Ceneo.pl.
czytaj więcej
Kasza na stół, kasza do szkół!
W środę, 16 kwietnia br. w Warszawie, odbędzie się spotkanie kulinarne „Pod znakiem kaszy” podczas którego, przedstawiciele stołecznych przedszkoli i szkół podstawowych dowiedzą się, jak dbać o nawyki żywieniowe swoich podopiecznych. Spotkanie w formie warsztatów kulinarnych zaplanowano w ramach działań II edycji kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień”, która ma zachęcić Polaków do częstszego jedzenia kaszy.
czytaj więcej
Branża HR szybka jak Formuła 1?
Czy rzeczywiście zarządzanie zasobami ludzkimi jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku? Jak to wygląda w polskich realiach? Na te i pozostałe pytania odpowiedzieli prelegenci drugiego spotkania Outsourcing Business Networking.
czytaj więcej
APS S.A. ma kontrakt z Portami Lotniczymi
Automatyka Pomiary Sterowanie SA zmodernizuje elementy układu zasilania warszawskiego lotniska Okęcie. To kolejna istotna umowa zawarta w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przez białostocką spółkę.
czytaj więcej
Artyści wystąpią z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie), w związku z tym 1 kwietnia w Warszawie artyści zaangażowani w akcję „Pomaganie jest trendy” wezmą udział w charytatywnym koncercie na rzecz dotkniętych autyzmem. Co łączy Marilyn Monroe, Hansa Christiana Andersena, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Alberta Einsteina? Autyzm. Podejrzewa się, że wszyscy wymienieni zmagali się z tym schorzeniem.
czytaj więcej
Laptop dla menadżera - prestiż, funkcjonalność, bezpieczeństwo danych
Menadżerowie i kadra zarządzająca wysokiego szczebla to wymagający klienci, jeśli chodzi o dobór narzędzi do pracy. Kupując przenośny komputer stawiają przede wszystkim na prestiżowy charakter, wszechstronną funkcjonalność oraz zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa danych - wynika z doświadczeń dostawcy sprzętu komputerowego do firm i instytucji, firmy kuzniewski.pl.
czytaj więcej
Rewolucja IT w rozwoju kompetencji Polaków?
Wrocławianie znaleźli sposób na rewolucję na rynku IT. Ich rozwiązanie technologicznie może w ciągu kilku lat całkowicie odmienić sposób rekrutowania pracowników i rozwoju kariery zawodowej mieszkańców naszego kraju
czytaj więcej
1...603604605606607608609...669

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top